Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Články Krása Novinky 6 důvodů, proč nakupovat v české drogerii

6 důvodů, proč nakupovat v české drogerii

6 důvodů, proč nakupovat v české drogerii

15. dubna 2021 od Vanda Vízková

15. dubna 2021 3 minuty čtení
Připravil/a Vanda Vízková

Možná vás nikdy nenapadlo nad tím přemýšlet. Ostatně – proč taky? Málokdy se trápíme tím, co funguje. Jenže za tím, abyste pohodlně a výhodně nakoupili, stojí hodně dobrých nápadů a snaha spousty pracovitých lidí. Zjistěte, proč si z prodejen Teta drogerií můžete odnášet nejen oblíbené zboží a uspokojení z výhodné ceny, ale také dobrý pocit.

1. Protože je jako součást vaší rodiny

Už samotný název napovídá, že drogerie Teta je něco jako blízká příbuzná. Bydlí nedaleko a můžete se na ni vždycky spolehnout. Je tu pro vás v nouzi, když vám doma dojde něco nepostradatelného, i jen tak pro potěchu, na krátkou návštěvu a rozmazlení sebe sama. Možná tam pracujete vy nebo vaše kamarádka – a nebo naopak. Možná že za dobu, kterou tam chodíte nakupovat, se z prodavaček staly vaše známé. V době, kdy regály obchodů přetékají zbožím, je důležité nabídnout něco navíc. Osobní přístup, dobrou radu, příjemný pocit. Proto koneckonců stále více lidí místo v neosobních hypermarketech raději nakupuje voňavé pečivo v pekařství dole v domě, čerstvé maso u řezníka na rohu, bio vajíčka z farmy, zeleninu na farmářském trhu ­a drogerii v nejbližší Tetě.
Máme velkou radost, že tváří drogerie Teta se stala sympatická a oblíbená česká herečka Tereza Kostková. Její půvab a šarm bude pravidelně promlouvat i k vám - našim zákazníkům. Stejně jako Tereza, i my v Tetě věříme, že právě v těchto dobách má výrazný smysl podporovat to, co je české
My Češi toho v mnoha oblastech i historicky vzato mnoho umíme, ale často nám pozornost, ne-li vše, sebere velký svět. Ale já to kvalitní naše české, tam kde to skutečně ze srdce ještě české je, mám ráda“ uvedla Tereza Kostková.
 

2. Protože je česká

Víte, že společnost, která síť drogerií Teta provozuje, založila v roce 1992 parta studentů ze Žamberka? Potřebovali si vydělat peníze na vybavení jejich rockové skupiny. A tak začali vyrábět a nabízet kosmetická zrcátka. Za skoro třicet let se toho změnilo hodně. Místo zrcátek se dnes prodává nepřeberné množství drogistického zboží a místo tehdejšího bytu 2+1 je pro zákazníky otevřeno více než 540 prodejen. Jedno ale zůstalo stejné – majitelé. Jako jedni z mála neprodali rozjetou firmu zahraničním investorům. Žijí v Čechách, investují tady a také tady odvádějí daně. Kromě toho znají potřeby a přání českých zákazníků: kvalitní zboží za férové ceny.

Proto také neustále objevují a nabízejí nové české značky. Třeba certifikovanou přírodní kosmetiku Floré, která si okamžitě po svém uvedení získala spoustu fanoušků. Nebo další české značky jako je EllieAmeté nebo 4Ward, které najdete exkluzivně v drogeriích Teta. Kromě toho, že produkty těchto značek vyrábějí české ruce a mají díky tomu prácinemusejí se neekologicky dovážet přes půl zeměkoule. I to je důležité! A navíc svou podporou českých výrobků a přítomností i v menších městech podporují lokální zaměstnanost.


TIP: Značky spjaté s českou historií, produkty vyrobené v České republice nebo doporučené českou drogerií Teta na našich prodejnách snadno poznáte – jsou označené českou vlaječkou v srdíčku.

3. Protože je dostupná

Když se řekne drogerie Teta, pravděpodobně si představíte prodejnu ne dál než pár ulic od vašeho domova. S více než 540 prodejnami po celé republice si totiž drogerie Teta zakládá na tom, aby byla snadno dosažitelná pro lidi z velkoměsta i z malé obce. Abyste pokaždé, když budete něco potřebovat nebo prostě jen tak chtít, nemuseli urazit spousty kilometrů. A dostupnost razí i cenovou. Nabízí různé varianty zboží tak, aby si každý mohl vybrat podle svého rozpočtu.
Doručování během corona krize

4. Protože je na ni spoleh

Na Tetu jsme se mohli spolehnout i v době koronakrize. Pro ty, kteří potřebovali nakoupit tolik potřebné zboží, nechala své prodejny otevřené po celou dobu karantény. Pro ty, kteří nechtěli nebo nemohli vycházet ven, je nabízela na svém e-shopu s doručením až domů. Dokonce přispěchala s aktuálními články, jak si v této těžké době poradit s různými situacemi – krizová domácnost, účesy do roušky, jak zabavit děti nebo tipy na zdravé obědy. Vypadá to, že nejen tyto rady, ale i anti-covid sortiment budeme ještě nějakou dobu potřebovat. Ale i díky drogerii Teta to zvládneme o trochu lépe.
Seniorka nakupuje

5. Protože je pro všechny

Nabízí nejnovější produkty pro ty, kteří žijí sociálními sítěmi a chtějí se líčit a barvit si vlasy podle aktuálních trendů. Má přípravky pro ty, kteří už vědí, co je pro ně dobré a chtějí o sebe pečovat kvalitně a na úrovni. A nevyčleňuje ani seniory, kteří toho pro nás spoustu udělali, jejich rady a příběhy nás inspirují. Respekt - řekly by mladší ročníky. Proto si zaslouží nakupovat v prostředí, které je pro ně komfortní a kde najdou produkty, které najít potřebují. Takže pokud vaše skvělá babička už roky používá na vlasy Studenou vlnu, ruce si maže Indulonou a bolavé klouby Alpou, v drogerii Teta je najde - protože si to zaslouží.

6. Protože tam najdete to, co potřebujete

Do Teta drogerie se nechodí jen pro šampon a prací prášek. I když s tou myšlenkou tam určitě často jdete. Jenže jak už to bývá, v košíku skončí kromě těchto dvou položek taky čistič skvrn, vonná svíčka, lak na vlasy, dvoje silonky do práce, vitamíny na lepší imunitu, pleťové sérum, které vás už dlouho láká a mají ho zrovna za skvělou cenu v akci, pak ještě rychlá zastávka u fotostánku pro novou fotku dětí do rámečku, rtěnka v odstínu, na který jste konečně sebrala odvahu a vzhledem k tomu, že máte chuť na něco dobrého, tak i nějaká zdravá maličkost na zub. Hlavně žádné výčitky! Právě jste ušetřila čas obíháním dalších obchodů, peníze, protože drogerie Teta má každý týden spoustu produktů v akci a ty zbylé za standardně výhodné ceny a taky jste se trochu rozmazlila – a to je přece pocit k nezaplacení!
Tereza Kostková nakupuje v drogerii Teta

Připravil/a pro vás Vanda Vízková

Související články

2 komentářů k článku
Miroslava Paclová 14.března 2021
Moc hezký a svěže napsaný článek. No a výstižný - to bylo radosti ze studené vlny a poctivých českých sponek (tzv. perek) do vlasů. Piště dál .-)
Alexandra Nedělková 9.prosince 2020
Moc hezký článek

Nejčtenější články

6 důvodů, proč nakupovat v české drogerii

Novinky 15.dubna 2021 od Vanda Vízková

0 2


Jak doma rychle uklidit, když máte málo času?

Novinky 15.září 2020 od Eva Šarfová

0 0


Jaký je rozdíl mezi lupy a seboreou?

Novinky 15.září 2021 od Lída Pospíšilová

0 0

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít