Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Články Krása Tělo Velký letní horoskop krásy, zdraví a lásky

Velký letní horoskop krásy, zdraví a lásky

Velký letní horoskop krásy, zdraví a lásky

18. června 2021 od Lea Kotková

18. června 2021 4 minuty čtení
Připravil/a Lea Kotková ve spolupráci s expertem

Léto je konečně tady a s ním i speciální letní horoskop. Jak si co nejlépe užít nejteplejší měsíce roku, nač se soustředit a co vám udělá radost? Přečtěte si náš nový výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Krása
Léto vám bude slušet. Díky slunečním paprskům a všeobecně lepší náladě budete zářit a užívat si pozornost druhého pohlaví. Nebojte se odhalit nohy i ramena – v pestrobarevných šatech budete okouzlující a zvýrazníte oheň, živel, který vládne vašemu znamení.
 
Zdraví
Pro svou horkou beraní hlavu a všechnu tu aktivitu nezapomínejte na dostatečný pitný režim. Obecně bychom měli denně vypít asi 35-40 ml tekutin na každý kilogram hmotnosti. Kromě klasické vody, která je tělu nejpřirozenější, zkuste občas minerálku nebo kokosovou vodu. Právě ta skvěle hydratuje. Ochutnat můžete třeba Kokosovou vodu 100% PURE (koupit v e-shopu).
 
Vztahy
Vaši atraktivitu partner na jedné straně uvítá, na druhé u něj vaše momentální forma zabrnká na žárlivou strunu. Nenechte si kazit náladu – vždyť pokud mu nezavdáte příčinu, nemusíte se cítit provinile.

Býk (21. 4. - 20. 5.)

Krása
Ne každý snáší dobře sluneční paprsky, zvlášť je-li jich příliš. Opálená pokožka ale sluší každému. Chcete-li se v létě pochlubit bronzovým odstínem kůže bez sluníčka, zkuste Astrid Hedvábnou samoopalovací pěnu (koupit v e-shopu).
 
Zdraví
I v této oblasti bude hrát zásadní roli slunce. Dávkujte si ho s rozmyslem a s přihlédnutím ke svému fototypu, ukazateli toho, jak pokožka reaguje na UV záření. Jinými slovy zda se při prvních paprscích rychle spálí, nebo se naopak opaluje pozvolna. Vinou svého znamení jste trochu lajdáci se sklonem zanedbávat prevenci, zkuste to pro tentokrát vzít zodpovědněji.
 
Vztahy
Až společně s partnerem navštívíte městskou plovárnu nebo koupaliště, buďte připravena na to, že se tu a tam ohlédne také za někým jiným. Jako Býk býváte žárlivá, ale tentokrát nepůjde o nic, co by vás mělo znepokojovat; každý normální muž se rád podívá na atraktivní ženu, ale neznamená to hned, že by ji chtěl vyměnit za vás.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Krása
Blíženci, zkuste změnu a nezůstávejte při zemi. Jste vzdušné znamení s citem pro estetiku, tak si dopřejte rozlet. S létem přichází hravost a barvy, co vyzkoušet nový účes a jiný odstín vlasů? Oživte svůj vzhled a zbavte se zbytečných konvencí.
 

TIP: Na e-shopu Teta drogerie najdete řadu barevných odstínů, z nichž si vyberete tu pravou barvu přesně pro vás (přejít na e-shop).

 
Zdraví
Léto přeje vitaminům, ovocným a zeleninovým salátům, odlehčenému jídelníčku a celkově zdravému stravování, které vašemu znamení sluší i vyhovuje. Naladíte-li se na letní notu, tělo vám poděkuje ve formě lepší kondice, veselejší nálady a nižší váhy.
 
Vztahy
Také muži dbají na svůj vzhled a záleží jim na tom, aby se líbili. Potěšte toho svého nějakým dárkem, který bude jen pro něj. Nosí-li vousy, darujte mu třeba Toni&Guy Cleansing Šampon na vousy (koupit v e-shopu). Jste milé povahy a radost druhého bude i vaší radostí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Krása
Ke kráse patří nejen správně vyživená pleť a upravené vlasy, ale také hezký úsměv. Ten do značné míry určují zuby. Nezapomínejte o ně správně pečovat, pravidelně jim dopřát dentální hygienu a používat vhodnou zubní pastu. Vsaďte na přírodní kosmetiku a vyzkoušejte třeba Biomed Superwhite přírodní zubní pastu (koupit v e-shopu).
 
Zdraví
Přestože Raky obvykle trápí spíše zažívací potíže, tentokrát bude třeba věnovat zvýšenou pozornost kloubům. Zaměřte se na vhodný pohyb, omezte na minimum sezení u počítače a nezapomínejte na průběžné protahování. Zdraví kloubů i lepší zažívání můžete podpořit například doplňkem stravy LIFTEA KURKUMIN 30 tobolek (koupit v e-shopu).
 
Vztahy
Léto přeje lásce a ani vám se nebude vyhýbat. Jste-li nezadané, těšte se na nové dobrodružství, potkat můžete spřízněnou duši, člověka, s nímž se budete cítit dobře nejenom v létě. Pokud už partnera máte, čekejte oživení a novou letní jiskru. Raci obecně jsou velmi emotivní jedinci, proto je šance, že si hezké okamžiky užijete dvojnásob.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Krása
Léto fandí jemnému make-upu v lehkých odstínech. Přirozenost a nenápadné zvýraznění ženskosti jsou aktuálním trendem a slušet budou i vám. Vyzkoušejte nové líčení, vždyť hravost a experimentování nejsou Lvům cizí. Hodit se bude i voděodolná řasenka, vhodná zejména do horkých dnů u vody. Zkuste třeba Dermacol Mega Lashes Voděodolnou řasenku pro super objem (koupit v e-shopu).
 
Zdraví
Choďte co nejvíc na vzduch. Uvítají to jak vaše unavené oči, tak kardiovaskulární systém, který bývá navíc velkým zdravotním tématem vašeho znamení. Pravidelnými procházkami a soustředěním se na správné dýchání navíc posílíte plíce i celou imunitu.
 
Tip redakce:
Pro posílení imunity a celkové zotavení organismu po fyzické zátěži i dlouhodobějším stresu vyzkoušejte novinku
Cemio Hlívu se zázvorem (koupit v e-shopu).
 
Vztahy
K létu patří bouřky a ty se letos nevyhnou ani vašemu vztahu. Buďte připravená na občasné drobné neshody i razantnější výměny názorů. To by vám však jako ohnivému znamení nemělo dělat potíže. Ne vždy je bouřlivější diskuse na škodu, protože po každé bouřce se vyčistí vzduch a vše jako by zkrásnělo.

Panna (23. 8. – 22. 9.)   

Krása
Letos si koupání možná užijete víc v domácích vodách než u moře, ale i tady vám to může slušet. Abyste v plavkách vypadala co možná nejlépe, nezapomínejte kromě zdravého jídelníčku a pravidelného pohybu ani na správnou kosmetiku. Na to jste ostatně zvyklá, protože jako Panna býváte obvykle vždy upravená. Dobrou službu udělá například Nivea Q10 Plus Vitamin C Výživné zpevňující tělové mléko (koupit v e-shopu).
 
Zdraví
Přestože obecně patříte k poměrně zdravým znamením, letos v létě by vás mohly potrápit zažívání (na které jste jako Panna citlivá) a také žlučník. Podle tradiční čínské medicíny souvisí tento orgán s rozhodností a určuje i míru odolnosti vůči silným emocím typu hněv i strach. Vsaďte na sílu přírody a na některou z bylinek na žaludek a žlučník.
 
Vztahy
Pro samou práci nezapomínejte na své blízké. Vezměte si pár dnů volna a vyrazte na společný výlet. Překvapte partnera třeba dárkovým voucherem na společnou masáž nebo výjimečnou večeři, buďte netradiční a rafinovaná.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Krása
Vlasy jsou korunou krásy každé ženy (a krásu jste díky planetě Venuši dostala do vínku). Účes, který odráží osobnost a působí přirozeně, je tím, co ovšem každé ženě bez výjimky sluší. Snadněji se ale tvoří z vlasů zdravých a vyživených, proto se na ně v létě více soustřeďte. Nosíte-li dlouhé vlasy anebo na ně teprve čekáte, zkuste kofeinový šampon Plantur 21 Nutri-kofeinový šampon longhair (koupit v e-shopu), který podporuje jejich růst.
 
Zdraví
Pozor na stresové situace, zejména v souvislosti s rodinou. Váhy obecně jsou bojovnice za spravedlnost a jakékoli příkoří, ať už na sobě nebo druhých, nesnášejí dobře. Nenechte se vykolejit tchýní ani manipulovat dětmi, určete si vlastní prostor, kam nikoho dalšího nepustíte. Udělá vám to dobře, budete klidnější a stres se vás nebude zdaleka tolik dotýkat.
 
Vztahy
Léto a láska patří k sobě. Užívejte si sluníčko, teplé večery a dlouhé noci. Povídejte si s partnerem, vzpomínejte na hezké okamžiky a plánujte nové. Pokud na svou lásku teprve čekáte, léto je ideální dobou ji potkat.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Krása
Krása žen ve znamení Štíra je podmanivá a automaticky přitahuje mužskou pozornost. Jedním z atributů, který muže zajímá, jsou ústa. Proto se letos v létě zaměřte právě na péči o rty. Ne vždy nám příroda nadělí plný tvar, nicméně i tenčí rty mohou působit přitažlivě v případě, že je o ně dobře postaráno.
 
Tip redakce:
Hýčkejte své rty 100% přírodním
Kneipp Balzámem na rty s cenným olejem ze semen černého bezu (koupit v e-shopu), který si zamilujete vy i váš partner.
 
Zdraví
Nepřetěžujte se tolik. Přestože máte díky postavení hvězd sklon k životu na hraně, nezapomínejte na to, že kofein je dobrý sluha, ale zlý pán. Dbejte na dostatečný odpočinek a čas pro sebe. Namísto pátého šálku kávy si dopřejte o hodinu více spánku, uvidíte, o kolik produktivnější v konečném důsledku budete.

Vztahy
Zvolněte a netlačte příliš na pilu. Dopřejte partnerovi volnost a důvěřujte mu. Zákazy nikdy nic nevyřešily a vzájemná důvěra je to, na čem by měl být kvalitní vztah založen.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Krása
Horké počasí s sebou přináší i odhalování. Pevné a hezky tvarované paže budou v letním topu vypadat o mnoho lépe než povislá kůže a celkově unavený vzhled rukou. Důležité jsou i čisté a vkusně upravené nehty. Dejte si záležet a svou pozornost tentokrát zaměřte právě tímto směrem. Nebojte se lehké extravagance, nakonec vám jako ohnivému znamení nebývá cizí.
           
Zdraví
Léto je ideální období na změnu jídelníčku. Obecně nemáme tak velkou chuť na vydatná tučná jídla a přirozeně konzumujeme více ovoce a zeleniny. Přestože Střelci patří k velmi odolným znamením s pevným zdravím, mohly by vás nadcházející dny překvapit zažívacími obtížemi, zácpou nebo průjmem. Nastanou-li obtíže tohoto typu, doplňte běžný jídelníček ještě o zdravé bakterie. Zkusit můžete třeba Laktobacily SWISS Imunit (koupit v e-shopu).
 
Vztahy
Máte před sebou šťastné období. V partnerském vztahu zavládne harmonie a o pozornost opačného pohlaví obecně nebudete mít nouzi. Užívejte si to!Vaše spřízněná duše může vypadat jinak než lidé, na které jste zvyklá, a jinak, než očekáváte.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Krása
Ženy ve znamení Kozoroha mají ohromnou výhodu oproti ostatním – stárnou pomalu. Abyste tomuto nastavení ještě pomohla, zaměřte se v létě na pokožku. Doplňte jídelníček o potraviny bohaté na vitaminy E, C a betakaroten, z minerálních látek se zaměřte na selen a zinek. Pomoci se zdravím vám může například Cemio Betakaroten Forte (koupit v e-shopu).
 
Zdraví
Pozor na pitný režim. Jde o vaše „kozoroží téma“, protože na dostatečný příjem tekutin často zapomínáte. Následně můžete trpět usazováním nežádoucích látek především v kloubech. Zkuste pít průběžně a nečekejte na žízeň. Mějte na paměti, že při vyšších teplotách nebo zvýšené fyzické aktivitě je třeba pít o to víc.
 
Vztahy
V oblasti vztahů si budete užívat letní romantiku. Ať už se stávajícím partnerem, anebo s novou letní láskou, která by se mohla protáhnout klidně na několik dalších let. Léto 2021 pro vás může být v tomto směru zásadní.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Krása
Horko, ostré sluneční paprsky a zapomenuté sluneční brýle… To jsou záležitosti, které pleti rozhodně nesvědčí. Zejména citlivá oblast očního okolí trpí, a právě v tomto období se tu snadněji tvoří vrásky. Dopřejte si optimální péči, třeba ve formě Bioten Hyaluronic 3D očního krému (koupit v e-shopu), který jemnou pleť kolem očí dostatečně vyživí.
 
Zdraví
Pokožka je obecně vaším letním tématem. Zaměřte se na hydrataci, pečujte o sebe a buďte důsledná. Dostatečně pijte a nepřehánějte pobyt na slunci. Po chladném jaru budete náchylnější i na sluneční alergii, buďte proto obezřetná, protože alergie jsou obecně jedním ze zdravotních témat Vodnářů.
 
Vztahy
Napětí, které už delší dobu cítíte ve vzduchu, konečně povolí. Ať už bude výsledek jakýkoli, důležité je, že se vám v konečném důsledku uleví. Patříte ke svobodomyslným znamením zvěrokruhu a jakýkoli náznak omezení se vám příčí. Proto mnohdy upřednostníte přátelství před pevným svazkem.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Krása
S létem je potřeba oživit šatník. Vyberte si něco nového, nebojte se barev a výraznějších doplňků, přestože jako Ryba obvykle volíte spíše jemnost a eleganci. I nápadnější doplňky mohou zdůraznit vaši křehkou ženskost a vzbudí pozornost opačného pohlaví. Těšte se z dlouhých slunných dnů a noste hrdě vše, co vás tvoří.
 

TIP: K ženě patří i vůně. V e-shopu (přejít na e-shop) nebo v obchodech Teta drogerie si můžete vybrat tu svoji.

 
Zdraví
Jako Ryba jste citlivá na výkyvy nálad a nervový systém. Z toho mohou pramenit i častější bolesti hlavy, které vás během letních měsíců budou trápit o trochu víc než obvykle. Základem jsou klid, dostatečný pitný režim a správná míra odpočinku. Nepřepínejte se a dopřejte si čas i na příležitostné lenošení.
 
Vztahy
Už máte naplánovanou dovolenou? Ať už letos zůstanete doma, anebo vyrazíte za hranice, vše si předem společně dohodněte, aby vás následně nepotkalo nemilé překvapení. Dovolená je tím, co má partnery ještě více sblížit, nikoli rozdělit a trápit.

Připravil/a pro vás Lea Kotková ve spolupráci s expertem

Zařazeno pod těmito klíčovými slovy

Související články

Nejsou zde žádné komentáře. Přihlaste se a napište první!

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít