Inspirace

Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod O nás Pomáháme Podporujeme Nadační fond AutTalk

Podporujeme Nadační fond AutTalk

Nadační fond AutTalk
Podporujeme Nadační fond AutTalk


Naše společnost spolupracuje s Nadačním fondem AutTalk, který poskytuje pomoc a podporu rodinám pečujícím o autistické děti. Nadační fond vznikl před třemi lety. Založila jej modelka Kateřina Sokolová se svým tatínkem Janem na základě vlastní zkušenosti. Jan Sokol se totiž stará o devítiletého syna Radovana, který je autista. Teta drogerie k této spolupráci připravila speciální řadu nadačních tašek, které se budou prodávat v síti Teta drogerie.
 
Symbolem Nadačního fondu AutTalk je modré srdce, protože téma je pro Kateřinu a jejího tatínka srdeční záležitostí. Modrá barva je navíc symbolem autismu. „V jednoduchosti a opravdovosti je síla. Nadační fond AutTalk vznikl s láskou a vírou ve spolupráci a s odhodláním zlepšovat možnosti autistických dětí a jejich rodin,“ říká Kateřina Sokolová.
 

Podporujeme Nadační fond AutTalk


Kupte si tašku, pomůžete dobré věci

„Důvodem, proč jsme se rozhodli podpořit Nadační fond AutTalk Kateřiny Sokolové je, že chceme ve velkém a dlouhodobě podporovat někoho, kdo pomoc potřebuje a komu naše podpora usnadní život. Myslíme si, že je přesně ta správná chvíle jít nad rámec obchodní činnosti, a proto jsme se rozhodli prostřednictvím AutTalk podpořit rodiny s autistickými dětmi,“ říká David Vejtruba, ředitel marketingu Solvent ČR, a hovoří o tom, že zákazníci Teta drogerie budou mít možnost přidat se k podpoře nadačního fondu AutTalk zakoupením nadační tašky.  „Taška je praktická. Testovali jsme ji, aby unesla i těžší nákup, má nosnost až 10 kg. Má hezký design a pohodlně se dá složit třeba do kabelky. Jsme přesvědčeni o tom, že si v nich naše zákaznice budou rády odnášet nákupy z prodejen s vědomím, že podporují dobrou věc. Stejně, jako Teta mění nákup na příjemný zážitek, věříme, že tyto peníze zpříjemní život rodinám pečujícím o děti s autismem.“ Prodejní cena Teta nadační tašky je 50 Kč, příspěvek nadačnímu fondu Auttalk je 10 Kč z každého prodaného kusu.

Kupte si tašku, pomůžete dobré věci

Seznamte se s Kateřinou Sokolovou

Kateřina Sokolová vyhrála v 18 letech Miss ČR 2008. Před třemi lety založila se svým tatínkem, Janem Sokolem, který pečuje o autistického syna Radovana, Nadační fond AutTalk. „Modelingu se stále ještě věnuji, ale v mnohem menší míře než v minulosti,“ říká Kateřina Sokolová a dodává: V posledních dvou letech se mojí prioritou stala práce v Nadačním fondu AutTalk. A teď, když vidím brášku a porovnám to s tím, kde jsem já a kde je on, přijde mi úplně přirozené využít toho, co mi bylo dáno, a nějak to zúročit. Práce pro rodiny pečující o děti s autismem pro mě není jen o dávání. Velmi mnoho také dostávám.“
 
x