Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Články Krása Tělo Velký horoskop krásy pro rok 2018

Velký horoskop krásy pro rok 2018

Velký horoskop krásy pro rok 2018

25. prosince 2017 od Eva Suchomelová

25. prosince 2017 2 minuty čtení
Připravil/a Eva Suchomelová ve spolupráci s expertem Petra Alraune

Co vás příští rok čeká v oblasti krásy? Celý rok jsme vás seznamovali s tím, co je typické pro krásu jednotlivých znamení zvěrokruhu. Teď je na řadě malá bilance a také výhled do roku 2018.
Sdílet na facebooku Sdílet na Twitter Sdílet na Pinterest Emailem

Horoskop krásyBeran (21. 3. – 20. 4.)

Ženy, zrozené ve znamení Berana, si po celý život zachovávají dětskou roztomilost a půvab, ale stejně tak i naivitu. Červená je jejich nejoblíbenější barva, což prospívá jejich sex-appealu, který ale může podrazit záliba v až dětských účesech či vlasových doplňcích.


Petra Alraune: Co přinese rok 2018 kráse Beranů?

„Rok 2018 přinese Beranům zvědavost a touhu po nových zážitcích. Netradiční styl oblečení, nové líčení, vichřice v toaletním stolku, to je plán přesně pro vás. Změny vám přinesou radost a zvýší sebevědomí.“Horoskop krásyBýk (21. 4. – 21. 5.)

Zrozenkyně v Býku jsou konzervativní v životě i v kosmetice. Mají rády kvalitu, pravidelnost a pořádek. V úpravě svého zevnějšku jsou střídmé, ale elegantní. Mají v oblibě barvy země jako hnědou či zelenou. Nerady experimentují a inklinují k přírodní a bio kosmetice.


Petra Alraune: Co přinese rok 2018 kráse Býků?

„Nenápadné, ale kvalitní oblečení, stabilitu, klid a bezpečí. V roce 2018 se do žádných neuvážených akcí vrhat nebudete, ale na kvalitě nešetřete. Vy nemusíte být extravagantní, silná osobní přitažlivost mluví za vás.“


Horoskop krásy
Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dívka-chameleon, to je nejstručnější, ale i nejvýstižnější charakteristika znamení Blíženců. Každý den jiná vizáž, jiný styl… Nejlépe je to patrné na jejích vlasech – buď mění jejich barvu co měsíc, nebo se rozhodne pro permanentní proměnlivost ve formě melíru či aktuálních stylů barvení bayalage či ombré a dalších.


Petra Alraune: Co přinese rok 2018 kráse Blíženců?

„Blíženkyně mají rády změnu, a tak to bude i následující rok. Převlékáte se jako chameleon, měníte styly, účesy, hrajete si a ti, kdo s vámi chtějí žít, musí vaši proměnlivost snést.“


Horoskop krásy
Rak (22. 6. – 22. 7.)

Domácké Račice mají rády vše hebké, měkké, jemné a přesně taková musí být i jejich kosmetika. Příjemné textury, nic škrábavého či hrubého – přesně takové přípravky najdete v kosmetické skříňce žen, narozených ve znamení Raka. Pečlivě dbají na pravidelnou kosmetickou rutinu, což jim přináší mladistvý vzhled do vysokého věku.


Petra Alraune: Co přinese rok 2018 kráse Raků?

„Račice budou i v příštím roce starostlivé a rodinné typy a nebudou mrhat penězi, což nenávidí. Doma budou naopak za šicím strojem a u výroby domácí biokosmetiky. Navíc si u toho i krásně odpočinou.“


Horoskop krásy
Lev (23. 7. – 22. 8.)

Královna celého zvěrokruhu, úchvatná, působivá a okouzlující, to je každá žena, zrozená ve znamení Lva. Sebejistě krotí svou bujnou hřívu, roztomile zamrká očima, orámovanýma linkami se zvednutými okraji, takže skutečně připomíná kočku. Je neodolatelná, diktuje styl a nepřipouští jiný názor. Takže ji buď následujte, nebo se jí kliďte z cesty.


Petra Alraune: Co přinese rok 2018 kráse Lvů?

„Lev nemá hravost Blíženců, ale miluje styl. Rok 2018 Lvicím poskytne lichotivé zrcadlo, kterému budou čelit elegantní a oslnivé.“


Horoskop krásy
Panna (23. 8. – 22. 9.)

„Být připraven je vše,“ řekl Victor Hugo a přesně to je heslo všech zrozenkyň ve znamení Panny. Vždy mají doma náhradní balení, když nějaký přípravek dojde, sledují slevy a akce v drogerii, aby sehnaly své osvědčené výrobky za výhodnou cenu. Preferují bio kosmetiku a přirozené líčení.


Petra Alraune: Co přinese rok 2018 kráse Panen?

„Panny by si v roce 2018 měly dát pozor na své zdraví a zvláště se zaměřit na zdravou stravu. Mějte blíž k víle než k rytíři, alespoň co se potravin týče, a rozvíjejte ty talenty, které souvisejí s krásou, uměním a estetikou.“


Horoskop krásy
Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Hledačky harmonie a rovnováhy jsou ženy, narozené ve znamení Vah. Mají pravidelné rysy, líbeznou tvář a příjemný výraz v obličeji, i když se rozzlobí. Sluší jim pastelové barvy. Svůj sklon k depresím by měly zahánět pomocí aromaterapie. Při krocení svých vlnitých kadeří nesmějí zapomínat na ochranu vlasů při tepelné úpravě.


Petra Alraune: Co přinese rok 2018 kráse Vah?

„Smysl pro dobrý vkus je Vahám vlastní. V roce 2018 by měly dbát hlavně na detaily. Ty vám ukážou, jestli celek stojí za to.“Horoskop krásyŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Extravagantní femme fatale, které přesně vědí, co chtějí, a dokážou toho dosáhnout – to jsou tajemné a rafinované svůdnice znamení Štíra. Nikdy nejsou vulgárně prvoplánové, ale dokážou dát to, co je ze všeho na světě nejlákavější, totiž příslib. S kosmetikou zacházejí jako se zbrojním arzenálem. Volí přesně tu správnou zbraň ve správné chvíli. Ani víc, ani míň pro dosažení největšího účinku. A muži jim padají k nohám… Pokud si to samy přejí.


Petra Alraune: Co přinese rok 2018 kráse Štírů?

„Příští rok vám přinese mnohá vzrušující dobrodružství a nudný nebude ani vás vzhled. Nejspíš během roku i trochu narazíte, ale to vás nezastaví.“Horoskop krásyStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Třeskutě upřímní a přitom dobrosrdeční Střelci. Milují volnost, takže dost cestují a vůbec jsou rádi v pohybu. Samozřejmě rádi sportují. Kosmetiku si kupují v cestovních baleních a upřednostňují tu s jednoduchým použitím. Rozpuštěné vlasy nebo uličnicky rozčepýřený krátký sestřih patří k jejich nejoblíbenějším účesům.


Petra Alraune: Co přinese rok 2018 kráse Střelců?

„Jste tulačka a rok 2018 vám přinese jistou rozvernost a rebelství, které se projeví ve všem. V nastávajícím roce zapálíte mnohé ohně, v srdcích i pracovně.“


Horoskop krásy
Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Stejně jako se nejlépe cítí v kostýmku, i v líčení či účesu jsou ženy, narozené ve znamení Kozoroha, tradicionalistky. Potrpí si na důkladnou péči o pleť, vlasy i tělo, takže si mohou dovolit „nahé“ líčení, minimalistickou manikúru a jednoduchý, ale přesně střižený účes. Nikdy nepodléhají módním vlnám či výstřelkům a drží se svého konvenčního stylu.


Petra Alraune: Co přinese rok 2018 kráse Kozorohů?

„Kozoroh nikdy netouží splynout s davem a v módě „vynese“ v příštím roce i to, co by jiné znamení nesneslo. Zkuste vyrazit v klobouku nebo v rozevlátém plášti.“


Horoskop krásy
Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Největší experimentátorky zvěrokruhu, zvědavé zrozenkyně ve znamení Vodnáře, neustále zkoušejí něco nového. Jsou vedle Vah jedněmi z nejkrásnějších žen zvěrokruhu, ale proměnlivostí se téměř vyrovnají Blížencům. Ale jsou také velmi flexibilní. Došla jim tvářenka? Sáhnou po rtěnce. Zapomněly si líčidla a vydolovaly z kabelky jen bronzer? Vykouzlí s ním neuvěřitelně působivý look.


Petra Alraune: Co přinese rok 2018 kráse Vodnářů?

„Vodnář bude v příštím roce hrát show hlavně pro své blízké. Jejich obdiv a láska, to je to, na čem bude nejvíc záležet.“


Horoskop krásy
Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Snivě podmanivý pohled nepatří nikomu jinému než Rybám. Mívají vlastní styl, který nepodřizují obecnému vkusu, tedy za předpokladu, že to nevyvolá výrazné negativní reakce. Nechtějí jít úplně proti davu. Pohybují se od lehce sentimentální elegance po ležérnější umělecké pojetí. Většinou nemívají problémy s hydratací pleti, tedy ani s předčasnými vráskami.


Petra Alraune: Co přinese rok 2018 kráse Ryb?

„Vaší barvou roku 2018 je bílá. Neznamená to snad, že se budete hned vdávat, ale její čistota vás charakterizuje. Celý rok budete na ostatní působit trochu svátečně.“
 

Zdroj foto: Fotolia a redakce

Připravil/a pro vás Eva Suchomelová ve spolupráci s expertem Petra Alraune

Související články

Nejsou zde žádné komentáře. Přihlaste se a napište první!

Expert z článku

Petra Alraune
Expertka na magii, spisovatelka a věštkyně
671
"Všechno, co hledáme, jsme už jednou ztratili."

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít