Inspirace

Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Články Krása Tělo Horoskop krásy – 4. díl: Krása Beranů

Horoskop krásy – 4. díl: Krása Beranů

Horoskop krásy – 4. díl: Krása Beranů

1. dubna 2017 od Eva Suchomelová

1. dubna 2017 5 minut čtení
Připravil/a Eva Suchomelová ve spolupráci s expertem Petra Alraune

Každé znamení zvěrokruhu pojímá krásu a péči o ni po svém. Každé má vlastní styl a vyhovují mu jiné druhy produktů. Jak je to u zrozenkyň ve znamení Berana, jsme se zeptali expertky na magii, Petry Alraune.
Berani jsou věčné děti zvěrokruhu – bezprostřední, přátelští, roztomilí, přímí, tvrdohlaví, svéhlaví a také často naivní. Ženy narozené v tomto znamení mají nepopiratelný půvab. Když o sebe výjimečně přestanou dbát, sebemenší narážka někoho blízkého je okamžitě nasměruje zpátky k zrcadlu a flakonu s voňavkou.

Žena Beran má v sobě marnivou strunu, ocení každý kompliment, pokud se alespoň trochu zakládá na pravdě. Naopak je velmi citlivá na sebenevinnější poznámku o svém věku, váze nebo snad unaveném vzhledu. V takový moment nabude dojmu, že vypadá jako čarodějnice, a ihned sahá po kosmetických přípravcích, aby to napravila. „Beranům vládne Mars, a tak se mohou držet rostlin, které spadají pod jeho vládu.: pelyněk, řeřicha, světlík, výtažek z artyčoku, vřes, pepř, ale také vinná réva, routa a máta. Tyhle výrazné aromatické rostliny mohou najít místo jak mezi parfémy, tak i jako součást kosmetiky,“ vvjmenovává expertka na magii. V drogeriích a parfumeriích by se tedy ženy ve znamení Berana měly porozhlédnout po pečujících kosmetických přípravcích právě s těmito ingrediencemi.

berani

„Je to jasné – Beranům sluší ze všech barev nejvíc červená,“ říká Petra Alraune. „Pokud tedy chcete někoho zaujmout, oblékněte se do čehokoli, hlavně když to bude červené. Od hlavy až k patě, prosím, tedy i ponožky, kalhotky a rukavice.“ Rozhodně nevynechte zářivě rudou rtěnku či lak na nehty.

V jejich vkusu se většinou mísí praktičnost s infantilitou. To se promítá třeba do vlasového stylingu – často to vypadá, jako by si vlasové doplňky vybíraly v dětském oddělení. Dlouhé vlasy zapletou do dvou copů, který ozdobí dětsky barevnými gumičkami. Anebo si pořídí elegantní krátký účes, do kterého vetknou vtipnou čelenku nebo sponku s beruškou.

berani

Ačkoli je pro ně typická rudá rtěnka, v líčení by si měly vyhrát s očima. Není pro ně úplně vhodný dramatický make-up, který by od smyslných úst strhával pozornost k očím, protože obličej by pak nepůsobil harmonicky. Nicméně přirozeně vystínované oči, upravené obočí a jemně, ale přesně nalíčené řasy dají vyniknout jejich přímému pohledu s jiskrou živého zájmu. Stejně tak by měly podtrhnout hezké rysy svého obličeje nenápadným konturováním.

„Beranům vládne ocel a železo, takže nezapomeňte na podpatky,“ doplňuje expertka na magii. Budou jim také slušet aktuální metalické laky na nehty v barvě oceli či měděném odstínu železa. Jelikož Berani bývají dost netrpěliví a všechno chtějí hned, ocení rychleschnoucí laky na nehty nebo urychlovač schnutí laku na nehty.

berani

Když potřebují dobít baterky, pomohou jim jemně kořeněné parfémy. Ve společnosti bývají poněkud hlučnější a případný trapas jim pomůže zahladit některý z přímočarých, silových parfémů, jejichž základem je radost vzbuzující pižmo.

Zdroj foto: Fotolia

Připravil/a pro vás Eva Suchomelová ve spolupráci s expertem Petra Alraune

Zařazeno pod těmito klíčovými slovy

Související články

Nejsou zde žádné komentáře. Přihlaste se a napište první!

Expert z článku

Petra Alraune
Expertka na magii, spisovatelka a věštkyně
36
"Všechno, co hledáme, jsme už jednou ztratili."

Nejčtenější články


Nohy jako ze sametu? Víme, jak na ztvrdlé paty!

Tělo 20.června 2017 od Eva Suchomelová


Co všechno dokáže kokosový olej

Tělo 29.června 2017 od Eva Suchomelová

Vybrali jsme pro Vás