Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Články Krása Tělo 6 důvodů, proč nakupovat v české drogerii

6 důvodů, proč nakupovat v české drogerii

6 důvodů, proč nakupovat v české drogerii

15. dubna 2021 od Vanda Vízková

15. dubna 2021 3 minuty čtení
Připravil/a Vanda Vízková

Možná vás nikdy nenapadlo nad tím přemýšlet. Ostatně – proč taky? Málokdy se trápíme tím, co funguje. Jenže za tím, abyste pohodlně a výhodně nakoupili, stojí hodně dobrých nápadů a snaha spousty pracovitých lidí. Zjistěte, proč si z prodejen Teta drogerií můžete odnášet nejen oblíbené zboží a uspokojení z výhodné ceny, ale také dobrý pocit.

1. Protože je jako součást vaší rodiny

Už samotný název napovídá, že drogerie Teta je něco jako blízká příbuzná. Bydlí nedaleko a můžete se na ni vždycky spolehnout. Je tu pro vás v nouzi, když vám doma dojde něco nepostradatelného, i jen tak pro potěchu, na krátkou návštěvu a rozmazlení sebe sama. Možná tam pracujete vy nebo vaše kamarádka – a nebo naopak. Možná že za dobu, kterou tam chodíte nakupovat, se z prodavaček staly vaše známé. V době, kdy regály obchodů přetékají zbožím, je důležité nabídnout něco navíc. Osobní přístup, dobrou radu, příjemný pocit. Proto koneckonců stále více lidí místo v neosobních hypermarketech raději nakupuje voňavé pečivo v pekařství dole v domě, čerstvé maso u řezníka na rohu, bio vajíčka z farmy, zeleninu na farmářském trhu ­a drogerii v nejbližší Tetě.

2. Protože je česká

Víte, že společnost, která síť drogerií Teta provozuje, založila v roce 1992 parta studentů ze Žamberka? Potřebovali si vydělat peníze na vybavení jejich rockové skupiny. A tak začali vyrábět a nabízet kosmetická zrcátka. Za skoro třicet let se toho změnilo hodně. Místo zrcátek se dnes prodává nepřeberné množství drogistického zboží a místo tehdejšího bytu 2+1 je pro zákazníky otevřeno více než 540 prodejen. Jedno ale zůstalo stejné – majitelé. Jako jedni z mála neprodali rozjetou firmu zahraničním investorům. Žijí v Čechách, investují tady a také tady odvádějí daně. Kromě toho znají potřeby a přání českých zákazníků: kvalitní zboží za férové ceny.

Proto také neustále objevují a nabízejí nové české značky. Třeba certifikovanou přírodní kosmetiku Floré, která si okamžitě po svém uvedení získala spoustu fanoušků. Nebo další české značky jako je EllieAmeté nebo 4Ward, které najdete exkluzivně v drogeriích Teta. Kromě toho, že produkty těchto značek vyrábějí české ruce a mají díky tomu prácinemusejí se neekologicky dovážet přes půl zeměkoule. I to je důležité! A navíc svou podporou českých výrobků a přítomností i v menších městech podporují lokální zaměstnanost.


TIP: Značky spjaté s českou historií, produkty vyrobené v České republice nebo doporučené českou drogerií Teta na našich prodejnách snadno poznáte – jsou označené českou vlaječkou v srdíčku.

3. Protože je dostupná

Když se řekne drogerie Teta, pravděpodobně si představíte prodejnu ne dál než pár ulic od vašeho domova. S více než 540 prodejnami po celé republice si totiž drogerie Teta zakládá na tom, aby byla snadno dosažitelná pro lidi z velkoměsta i z malé obce. Abyste pokaždé, když budete něco potřebovat nebo prostě jen tak chtít, nemuseli urazit spousty kilometrů. A dostupnost razí i cenovou. Nabízí různé varianty zboží tak, aby si každý mohl vybrat podle svého rozpočtu.
Doručování během corona krize

4. Protože je na ni spoleh

Na Tetu jsme se mohli spolehnout i v době koronakrize. Pro ty, kteří potřebovali nakoupit tolik potřebné zboží, nechala své prodejny otevřené po celou dobu karantény. Pro ty, kteří nechtěli nebo nemohli vycházet ven, je nabízela na svém e-shopu s doručením až domů. Dokonce přispěchala s aktuálními články, jak si v této těžké době poradit s různými situacemi – krizová domácnost, účesy do roušky, jak zabavit děti nebo tipy na zdravé obědy. Vypadá to, že nejen tyto rady, ale i anti-covid sortiment budeme ještě nějakou dobu potřebovat. Ale i díky drogerii Teta to zvládneme o trochu lépe.
Seniorka nakupuje

5. Protože je pro všechny

Nabízí nejnovější produkty pro ty, kteří žijí sociálními sítěmi a chtějí se líčit a barvit si vlasy podle aktuálních trendů. Má přípravky pro ty, kteří už vědí, co je pro ně dobré a chtějí o sebe pečovat kvalitně a na úrovni. A nevyčleňuje ani seniory, kteří toho pro nás spoustu udělali, jejich rady a příběhy nás inspirují. Respekt - řekly by mladší ročníky. Proto si zaslouží nakupovat v prostředí, které je pro ně komfortní a kde najdou produkty, které najít potřebují. Takže pokud vaše skvělá babička už roky používá na vlasy Studenou vlnu, ruce si maže Indulonou a bolavé klouby Alpou, v drogerii Teta je najde - protože si to zaslouží.

6. Protože tam najdete to, co potřebujete

Do Teta drogerie se nechodí jen pro šampon a prací prášek. I když s tou myšlenkou tam určitě často jdete. Jenže jak už to bývá, v košíku skončí kromě těchto dvou položek taky čistič skvrn, vonná svíčka, lak na vlasy, dvoje silonky do práce, vitamíny na lepší imunitu, pleťové sérum, které vás už dlouho láká a mají ho zrovna za skvělou cenu v akci, pak ještě rychlá zastávka u fotostánku pro novou fotku dětí do rámečku, rtěnka v odstínu, na který jste konečně sebrala odvahu a vzhledem k tomu, že máte chuť na něco dobrého, tak i nějaká zdravá maličkost na zub. Hlavně žádné výčitky! Právě jste ušetřila čas obíháním dalších obchodů, peníze, protože drogerie Teta má každý týden spoustu produktů v akci a ty zbylé za standardně výhodné ceny a taky jste se trochu rozmazlila – a to je přece pocit k nezaplacení!

Připravil/a pro vás Vanda Vízková

Související články

2 komentářů k článku
Miroslava Paclová 14.března 2021
Moc hezký a svěže napsaný článek. No a výstižný - to bylo radosti ze studené vlny a poctivých českých sponek (tzv. perek) do vlasů. Piště dál .-)
Alexandra Nedělková 9.prosince 2020
Moc hezký článek

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít