Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Články Krása Obličej Den matek: Co darovat mámě?

Den matek: Co darovat mámě?

Den matek: Co darovat mámě?

26. dubna 2024 od Jana Andrýsková

26. dubna 2024 5 minut čtení
Připravil/a Jana Andrýsková

Den matek je výjimečný svátek, kdy oslavujeme ty nejdůležitější ženy v našem životě, naše maminky. Je to den, kdy jim vyjadřujeme vděčnost za jejich lásku, péči a podporu. Jakým promyšleným dárkem můžete potěšit svou mámu a ukázat jí, jak moc vám na ní záleží?

Květiny a bonboniéra potěší, ale relax je k nezaplacení

Dopřejte mamince chvíle klidu a odpočinku, které si tolik zaslouží. Nemusíte shánět poukaz na masáž nebo rezervovat pobyt v lázních. Dopřejte jí wellness doma. Příjemná koupel prospívá tělu i mysli, uvolňuje napětí a nabízí mentální úlevu po náročném dni. Pro dokonalý relax ve vaně mamince vytvořte playlist s její oblíbenou hudbou a obdarujte ji těmito voňavými pomocníky:
Tip redakce:
Někdy stačí i maličkost, která mamince vyjádří vaši lásku a vděčnost. Darujte jí třeba ručně napsaný dopis, obrázek, který kreslily vaše děti, nebo třeba 
fotoknihu se všemi šťastnými rodinnými momenty.

Udělejte Den matek nezapomenutelným

Můžete svou maminku překvapit a vzít domácí wellness do svých rukou. Maminky na sebe často zapomínají a ani na tak obyčejnou aktivitu, jakou je relaxace ve vaně, „nemají čas“. Zajistěte proto program pro všechny členy rodiny, postarejte se o zvířátka, děti, příbuzné, zkrátka všechny „vlivy“, které by mohly narušit máminu pohodu ve vaně. 
Při přípravě dárku pro mámu v podobě ničím a nikým nerušené relaxace si dejte záležet i na atmosféře. Vytvořte uklidňující atmosféru svitem a vůní svíček. Co třeba Glade Maxi I Love You parfémovaná svíčka (koupit v e-shopu) nebo Yankee Candle Cosy up Reconfort (koupit v e-shopu)? Můžete také nakapat několik kapek esenciálního oleje do aromalampy nebo přímo do horké vody.
Tip redakce:
Pokud jste v kalendáři přehlédli, kdy je Den matek, a nestihli jste oběhnout obchody nebo objednat dárek online, nezoufejte. Drogerie Teta je doslova na „každém rohu“ a připravena vám pomoci. Zavítejte k nám třeba cestou z práce a vyberte jeden z našich tipů.

Dopřejte jí péči každý den, nejen na Den matek

Ať už relaxace v horké vaně proběhla, nebo ne, dopřejte mamince příjemnou péči každý den. Vybavte ji kvalitními kosmetickými produkty. Darujte jí pleťové krémy, séra a vody, které budou její pleť rozmazlovat a hýčkat celoročně. 
 
Můžete si udělat i společný beauty dýchánek. Naneste vyživovací masku a věnujte čas nejen své pleti, ale především sobě navzájem. 
Každá pleť má své potřeby, proto kosmetické produkty pro svou maminku vybírejte s ohledem na její typ pleti. Můžete se také inspirovat naším výběrem pečující kosmetiky proti vráskám pro věkovou kategorii 55+:
Je-li vaše maminka milovnicí přírodních produktů, připravili jsme pro vás výběr naší privátní značky certifikované přírodní kosmetiky Floré:
Tip redakce:
Ať už se rozhodnete pro cokoliv, nezapomeňte mamince říct, jak moc ji máte rádi a jak moc si vážíte všeho, co pro vás dělá. To je ten nejlepší dárek pro mámu, jaký jí můžete dát.
 Přečtěte si:

Foto: Freepik.com

Připravil/a pro vás Jana Andrýsková

Zařazeno pod těmito klíčovými slovy

Související články

Nejsou zde žádné komentáře. Přihlaste se a napište první!

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít