Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Akce Top značky Miss sporty

Miss sporty

Miss sporty

Značka pro mladé dívky, co láká barevností a hravostí

Miss sporty je značkou, která má u nás dlouhou tradici. Mladým dívkám přináší nejnovější trendy ze světa kosmetiky za atraktivní ceny. Vychytané produkty a jejich design jsou určeny právě pro cílovou skupinu teenagerek, které hledají léty prověřenou kvalitu a nechtějí zbytečně utrácet.
 
Miss Sporty je jednou ze značek kosmetické společnosti Coty, kterou založil v roce 1904 François Coty - vizionář tehdejšího parfumérského průmyslu. Byl vůbec prvním, kdo smíchal přírodní a syntetické vůně. 
Samotná výroba vůně přitom nebyla jedinou věcí, ve které byl Coty průkopníkem. Významnou měrou totiž přispěl k rozvoji moderního parfumérství, to když začal používat průmyslově vyráběné flakony. Dnes se Coty řadí mezi zřejmé lídry ve světě kosmetiky.
 
Současná miss sporty patří mezi nejprodávanější kosmetické značky na českém trhu. Mezi její specifika patří zábavné cool líčení a snadná aplikace. Není divu, že si její produkty dívky vybírají pro svůj vůbec první make-up. Proto se značka také zaměřuje na rady, jak se správně líčit. Protože miss sporty ví, že se dospívající dívky často trápí také s nedokonalosti pleti, vyvinula řadu  SoClear. Ta je určena pro problematickou pleť a obsahuje make-up, pudr a korektor s antibakteriálním účinkem.
 
V každém pokojíčku mladé dívky nesmí chybět základní výbava miss sporty, skládající se z barevných a hravých produktů. Trendy vychytávkou miss sporty jsou tekuté oční linky Studio Lash, které nejen že se velmi snadno nanášejí, ale navíc jsou dostupné hned v několika barvách - růžové, tyrkysové, modré, žluté a klasické černé. Hravost miss sporty je jasně patrná také ve velké záplavě atrativních odstínů laků, lesků i rtěnek  - příkladem je MY BFF rtěnka s dlouhotrvajícím efektem.
 
Mezi nejnovější produkty patří pomůcka určená pro dívky, které chtějí upoutat neodolatelným pohledem. Je to Pump Up Booster 100% Rock řasenka, která obsahuje extrémně černé pigmenty pro zvýraznění a kolagen pro vyživení dodávající řasám maximální objem. Spolu s řasenkou je ideální nanést také rockovou oční linku, která dodá očím nepřehlédnutelně výrazný vzhled. Zdroj foto: archiv značky

Ukázky nejznámějších produktů značky

Miss Sporty - Fabulous Lash Xtra Black

Řasenka s kartáčkem

Miss Sporty - Lasting Color Gel Shine

Lak na nehty - 04 150

Miss Sporty - Lasting Color Gel Shine

Lak na nehty - 04 541

Miss Sporty - Pump-up Lash Booster

Řasenka + kartáček

Miss Sporty - So Matte Perfect Stay

Pumpičkový make up 14hr

Miss sporty - So Matte Perfect Stay - Powder up to 10h

Pudr

Miss Sporty - Studio Lash Color

Oční linky - černá

Miss Sporty - Studio Lash Color

Oční linky - hnědá

Miss Sporty - Studio Lash Color

Oční linky - modrá

Přijďte si nakoupit do jedné z našich prodejen

Najít nejbližší prodejnu

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít