Inspirace

Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Akce Naše značky Ellie - Naše vlastní značka pleťové kosmetiky

Ellie - Naše vlastní značka pleťové kosmetiky

Kouzlo nízkomolekulární
kyseliny hyaluronové

V čem je nízkomolekulární kyselina v řadě Ellie Hyaluron Boost jiná než ostatní?
Je výjimečná a výjimečně účinná. Vědecký výzkum* prokázal, že právě při nižší molekulární hmotnosti tato vysoce účinná látka snáze proniká do hlubších vrstev pokožky a působí na buněčné úrovni z hloubky a zevnitř pokožky. V tomto případě neudržuje v hloubce pleti jen vodu a hydrataci, ale napomáhá i při obnově pleti vlastního elastinu a kolagenu, které jsou odpovědné za pevnost a pružnost pokožky.

Společně tak působí proti vráskám, dehydrataci a stárnutí pleti. Tím, že buňky regeneruje a urychluje dělení nových buněk, je tato nízkomolekulární kyselina hyaluronová vhodná zejména pro zralejší pleť jako účinná prevence stárnutí.

Ellie Hyaluron Boost vrací Vaší pleti vitalitu, regeneruje ji a napomáhá vyhlazovat vrásky. Jako kouzlem probudí Vaši pleť k životu!

* M. Farwick, P. Lersch, G. Strutz. Low Molecular Weight Hyaluronic Acid: Its Effects on Epidermal Gene Expression & Skin Ageing. SOFW Journal, 11/2008.

Objevte řadu Ellie Hyaluron Boost

Něžně pečuje o Vaši pleť ve dne i v noci a je ideální volbou již od prvních příznaků stárnutí pleti, které se projevují zhruba kolem 35 let. Tato péče poskytuje pleti vyhlazující a vyplňující efekt a při dlouhodobém používání zlepšuje i její pevnost a odolnost. Intenzivnějšího efektu docílíte pravidelným používáním a vzájemným kombinováním výrobků celé řady.

Základní aktivní látkou, která působí proti vráskám a vyplňuje pleť zevnitř, je nízkomolekulární kyselina hyaluronová, která proniká hlouběji do pleti a podporuje její obnovu.

Ellie Hyaluron boost denní krém

Denní krém

obsahuje navíc koenzym Q10, bambucké máslo a chrání Vaši pleť proti slunečnímu záření ochranným faktorem SPF 10.

Účinky nízkomolekulární kyseliny hyaluronové v denním krému Ellie Hyaluron Boost vyzkoušelo 109 žen během 2 a více týdnů. Krém prokazuje velmi dobrou snášenlivost i pro citlivou pleť.

Spokojenost s denním krémem potvrzují i spontánní komentáře účastnic testování:

„Krém má nádhernou vůni.“

„Byla jsem velmi spokojená a hodně mě překvapilo, že po aplikaci mě pleť nepálila jako po většině ostatních krémů.“

„Krém mi vyhovuje, velmi dobře se vstřebává, což je pro mě důležité. Občas se krém, i když mám velmi suchou pleť, nevstřebá a žmolkuje. Tento krém nežmolkuje. A tím pádem se dobře nanáší make up... takže za mě super!!“

„Mám velice citlivou pleť a málokterý krém snesu. Tento krém mě velice příjemně překvapil. Dobře se roztírá, a přesto se rychle vstřebá. Pleť vůbec nedráždí. I po krátké době používání vidím vypnutí pleti.“

* Testování denního krému se zúčastnilo 109 žen po dobu 2 a více týdnů.

Ellie Hyaluron boost noční krém

Noční krém

obsahuje navíc koenzym Q10, hydratační komplex Hydractin®, bambucké máslo a vzácný mandlový olej.

Ellie Hyaluron boost pleťová maska

Pleťová maska

obsahuje navíc bambucké máslo, mandlový olej, koenzym Q10, panthenol, antioxidant Tocobiol a Hydractin.

Ellie Hyaluron boost krém na oční okolí a kontury tváře

Krém na oční okolí
a kontury tváře

obsahuje navíc koenzym Q10, bambucké máslo a speciální složku pro výživu a zpevnění pleti Reforcyl®.

Ellie Hyaluron boost liftingové sérum v kapslích

Liftingové sérum v kapslích

obsahuje koncentrovanou kyselinu hyaluronovou, antioxidanty Tocobiol a vitamín C a v neposlední řadě speciální složky pro výživu a zpevnění pleti Reforcyl® a Liftonin Xpress®.

Příběh víly Ellie

Vítáme Vás v kouzelném světě pleťové kosmetiky Ellie. Je jemná, něžná a pečující. Každým dotekem vrací pleti svěžest a zářivý vzhled. Podívejte se, jak vznikal příběh víly Ellie pro naši televizní reklamu.

Making
of
Jak vznikala televizní reklama Ellie
TV
Televizní spot
Nahoru
Využijte výhodných cen Teta klubu.
Přihlaste se.