Inspirace

Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Akce Naše značky Ellie - Naše vlastní značka pleťové kosmetiky

Ellie - Naše vlastní značka pleťové kosmetiky

Kouzlo nízkomolekulární
kyseliny hyaluronové

V čem je nízkomolekulární kyselina v řadě Ellie Hyaluron Boost jiná než ostatní?
Je výjimečná a výjimečně účinná. Vědecký výzkum* prokázal, že právě při nižší molekulární hmotnosti tato vysoce účinná látka snáze proniká do hlubších vrstev pokožky a působí na buněčné úrovni z hloubky a zevnitř pokožky. V tomto případě neudržuje v hloubce pleti jen vodu a hydrataci, ale napomáhá i při obnově pleti vlastního elastinu a kolagenu, které jsou odpovědné za pevnost a pružnost pokožky.

Společně tak působí proti vráskám, dehydrataci a stárnutí pleti. Tím, že buňky regeneruje a urychluje dělení nových buněk, je tato nízkomolekulární kyselina hyaluronová vhodná zejména pro zralejší pleť jako účinná prevence stárnutí.

Ellie Hyaluron Boost vrací Vaší pleti vitalitu, regeneruje ji a napomáhá vyhlazovat vrásky. Jako kouzlem probudí Vaši pleť k životu!

* M. Farwick, P. Lersch, G. Strutz. Low Molecular Weight Hyaluronic Acid: Its Effects on Epidermal Gene Expression & Skin Ageing. SOFW Journal, 11/2008.

Objevte řadu Ellie Hyaluron Boost

Něžně pečuje o Vaši pleť ve dne i v noci a je ideální volbou již od prvních příznaků stárnutí pleti, které se projevují zhruba kolem 35 let. Tato péče poskytuje pleti vyhlazující a vyplňující efekt a při dlouhodobém používání zlepšuje i její pevnost a odolnost. Intenzivnějšího efektu docílíte pravidelným používáním a vzájemným kombinováním výrobků celé řady.

Základní aktivní látkou, která působí proti vráskám a vyplňuje pleť zevnitř, je nízkomolekulární kyselina hyaluronová, která proniká hlouběji do pleti a podporuje její obnovu.

Sérum kyseliny hyaluronové ve 3% koncentraci

Sérum kyseliny hyaluronové ve 3% koncentraci

je vysoce hydratační sérum, které obsahuje dvě formy nízkomolekulární kyseliny hyaluronové v extra koncentraci 3%. Pronikají hlouběji do pleti a napomáhají vyhlazování vrásek. Mají jedinečnou schopnost vázat na sebe vodu a tím pleť dokonale hydratují. Praktické kapátko umožňuje pohodlnou aplikaci.

Přijďte si do Tety vyzvednout vzorek kyseliny hyaluronové (1,5 ml) k vyzkoušení. Obdržíte jej na pokladně spolu s vysvětlujícím letáčkem.

Ellie Hyaluron boost denní krém

Denní krém

obsahuje navíc koenzym Q10, podporuje obnovu buněk a napomáhá vyhlazování vrásek. OF 10 u denního krému chrání pleť před předčasným stárnutím.

Účinky nízkomolekulární kyseliny hyaluronové v denním krému Ellie Hyaluron Boost vyzkoušelo 109 žen během 2 a více týdnů. Krém prokazuje velmi dobrou snášenlivost i pro citlivou pleť.

Spokojenost s denním krémem potvrzují i spontánní komentáře účastnic testování:

„Krém má nádhernou vůni.“

„Byla jsem velmi spokojená a hodně mě překvapilo, že po aplikaci mě pleť nepálila jako po většině ostatních krémů.“

„Krém mi vyhovuje, velmi dobře se vstřebává, což je pro mě důležité. Občas se krém, i když mám velmi suchou pleť, nevstřebá a žmolkuje. Tento krém nežmolkuje. A tím pádem se dobře nanáší make up... takže za mě super!!“

„Mám velice citlivou pleť a málokterý krém snesu. Tento krém mě velice příjemně překvapil. Dobře se roztírá, a přesto se rychle vstřebá. Pleť vůbec nedráždí. I po krátké době používání vidím vypnutí pleti.“

* Testování denního krému se zúčastnilo 109 žen po dobu 2 a více týdnů.

Ellie Hyaluron boost noční krém

Noční krém

obsahuje navíc koenzym Q10, podporuje obnovu buněk a napomáhá vyhlazování vrásek. Hydratační komplex Hydractin® a bambucké máslo pleť hloubkově regenerují.

Ellie Hyaluron boost pleťová maska

Pleťová maska

obsahuje navíc koenzym Q10, bambucké máslo, Hydractin®, Bisabolol, panthenol. Má dlouhodobé hydratační, zvláčňující a zklidňující účinky, napomáhá vyhlazování vrásek.

Ellie Hyaluron boost krém na oční okolí a kontury tváře

Krém na oční okolí
a kontury tváře

obsahuje navíc koenzym Q10, bambucké máslo a speciální složku pro výživu a zpevnění pleti Reforcyl®. Posiluje ochrannou bariéru pleti a zlepšuje její pevnost a elasticitu.

Ellie Hyaluron boost liftingové sérum v kapslích

Liftingové sérum v kapslích

obsahuje koncentrovanou kyselinu hyaluronovou, antioxidanty Tocobiol a vitamín C a v neposlední řadě speciální složky pro výživu a zpevnění pleti Reforcyl® a Liftonin Xpress®.

Příběh víly Ellie

Vítáme Vás v kouzelném světě pleťové kosmetiky Ellie. Je jemná, něžná a pečující. Každým dotekem vrací pleti svěžest a zářivý vzhled. Podívejte se, jak vznikal příběh víly Ellie pro naši televizní reklamu.

Making
of
Jak vznikala televizní reklama Ellie
TV
Televizní spot
Nahoru
x