Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Články Krása Tělo Den otců: Rozmazlete ho kosmetikou

Den otců: Rozmazlete ho kosmetikou

Den otců: Rozmazlete ho kosmetikou

3. června 2024 od Jana Andrýsková

3. června 2024 4 minuty čtení
Připravil/a Jana Andrýsková

Podobně jako na Den matek oslavujeme nejdůležitější ženy v našem životě, mámy, i tátové, hrdinové našich všedních dnů, mají svůj svátek. Vyjádřete tátovi svou vděčnost za péči, lásku a podporu. Darujte mu na Den otců dárek, který podtrhne jeho jedinečnost a zkrášlí ho. Rozmazlete jej kosmetikou.

Dárek pro tátu, který mu ubere léta

Muži zrají jako víno a vrásky se šedinami jim sluší. Občas si však každý přeje na chvíli zastavit čas a ročník v občance na sobě nedat znát. Pečovací kosmetika není pouze ženskou záležitostí. Stále více mužů si uvědomuje, že zub času lze lehce obrousit správnou péčí o pleť. Na redukci vrásek, ať už těch od smíchu, či starostí, kupte ty správné produkty péče o pleť pro muže, třeba Nivea Men Hyaluron Hydratační pleťový krém proti vráskám OF 15 (koupit v e-shopu) společně s Nivea Men Active Energy Hydratační pleťový krém (koupit v e-shopu).
Tip redakce:
Každoročně tápete, kdy je Den otců? Stejně jako 
Den matek je i tento svátek pohyblivý. Připadá na třetí červnovou neděli. Objednejte dárky zavčas na našem e-shopu. Pokud nestíháte, nevadí. Drogerie Teta je doslova na „každém rohu“ a připravena vám pomoci. Přijďte k nám třeba cestou z práce a vyberte jeden z našich tipů.

Dárek pro tátu vousáče

Plnovous, knír a bradka se již několik sezón tvrdošíjně drží mezi trendy mužského světa. Slouží jako vyjádření osobnosti i jako módní doplněk. Tedy za předpokladu, že jsou vousy upravené. Pokud porost na tátově tváři dosud rostl nadivoko, dopřejte mu ke Dni otců návštěvu barbershopu. Odborník, barber, mu poradí, jak o vousy pečovat, a také vytvoří sestřih, kterého se může táta následně držet. Vybavte ho domácí sadou péče o vousy:
Tip redakce:
Dlouhá bradka a plnovous se udržují stejně jako vlasy, myjí se šamponem. Na nakrátko střiženou bradku a vousy je vhodné použít produkty na mytí obličeje, třeba 
King C. Gillette Pánská mycí emulze na obličej a vousy (koupit v e-shopu).

Vůně: Dárek pro tátu, který nikdy nezklame

Potěšte tátu vůní od jeho oblíbeného sportovce, třeba David Beckham True Instinct pánský (koupit v e-shopu), vysněné značky aut, Bentley For Men Intense Eau de Parfum (koupit v e-shopu), nebo zvolte klasiku z módního domu, například Hugo Boss Hugo Man pánská EDP (koupit v e-shopu).

Při výběru vůně vybírejte tóny, které sednou k tátově osobnosti i jeho preferencím. Pokud používá vůni jen příležitostně, spíše než silně koncentrovaný parfém volte toaletní vodu, která je pro citlivý nos méně rušivá.
Nezaujal vás žádný z našich tipů? Vsaďte na osvědčené dárkové kazety:

Foto: Freepik.com

Připravil/a pro vás Jana Andrýsková

Zařazeno pod těmito klíčovými slovy

Související články

Nejsou zde žádné komentáře. Přihlaste se a napište první!

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít