Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Akce Top značky Gliss Kur

Gliss Kur

Gliss Kur

Krásné a zdravé vlasy můžete mít i vy

Modelka s dlouhými kudrnatými vlasy, co láme nůžky. Právě tento obrázek si vybaví řada lidí, když se řekne Gliss Kur. To se ale bavíme až o letech devadesátých. První výrobky značky se objevily už  v roce 1952 – tehdy pod trochu jiným názvem - Gliss. Prvním výrobkem, který se dostal do regálů, bylo tonikum ve spreji určené hlavně pro péči o suché vlasy. To dalo základ vlasové kosmetice, jejíž sortiment se od té doby značně rozšířil.

V 70. letech už značka přichází s kompletním sortimentem pro suché a poničené vlasy. A hlavně – mění název na dodnes fungující Gliss Kur. K řadě pro poškozené vlasy přibývají další dvě. Firma se totiž rozhodla nabídnout variantu i ženám s normálními vlasy nebo těm, kterým se vlasy rychle mastí. 

V roce 1991 se objevuje reklama s už zmíněnou modelkou Carmen, která startuje novou éru značky Gliss Kur. Se znovuzavedením značky na trh se ve všech produktech objevuje nová receptura Scan Repair Komplex a o dva roky později, v roce 2002, slaví kulaté výročí – padesát let na trhu. Gliss Kur dává sobě a hlavně svým zákaznicím dárek, novinku Liquid Silk Gloss, která se objevuje následující rok. Jde o první produktovou řadu obsahující recepturu tekutého hedvábí.

V roce 2007 pak přichází s prémiovou recepturou, výrobky, které obsahují arganový olej a bambucké máslo. To regeneruje konečky vlasů a chrání je před třepením. V šamponech, kondicionérech nebo třeba v regeneračních kúrách se objevuje i olej z divoké růže, který má vlasy lépe chránit před nepříznivými okolními vlivy. Jen o něco později je tu další řada, tentokrát s výtažky z bambusu a orchideje – Asia Straight. Je vytvořena pro dokonale snadné rozčesávání a dlouhotrvající narovnání vlasů. Přibývá řada, která pomáhá ženám poradit si s nepoddajnými vlasy a v roce 2011 se do přípravků Gliss Kur dostává receptura s komplexem tekutého keratinu, jenž obsahuje keratiny obsažené ve vlasech, které cíleně odstraňují poškození vlasů. A o rok později střídá brunety v kampani Gliss Kuru blondýna.

S ní přichází regenerační péče v pěně a potom už Gliss Kur Ultimate Volume s tekutým mořským kolagenem, který dává vlasům větší objem.

Letos uvedl Gliss Kur na trh další novinku - Gliss Kur Ultimate Resist je první vlasovou péčí od Gliss Kur s recepturou se třemi proteiny. Posiluje vlasy od kořínků ke konečkům, zvyšuje jejich odolnost a chrání je před poškozením. Vlasy jsou potom až dvacetkrát odolnější.Zdroj foto: archiv značky

Ukázky nejznámějších produktů značky

Gliss Kur - Color Protect

Šampon

Gliss Kur - Hair Repair

Olejová esence

Gliss Kur - Hair Repair

Elixír s oleji

Gliss Kur - Million Gloss

Olej na vlasy

Gliss Kur - Oil In Shampoo

Šampon s marulovým olejem

Gliss Kur - Oil In Shampoo

Šampon s Monoi olejem

Gliss Kur - Oil Nutritive

Regenerační expres balzám

Gliss Kur - Serum Deep Repair

Maska

Gliss Kur - Thermo Protect

Ochrana před teplem

Gliss Kur - Ultimate Color

Šampon s keratinem

Gliss Kur - Ultimate Repair

Maska

Gliss Kur - Ultimate Resist

Šampon

Gliss Kur - Winter Repair

Šampon

Přijďte si nakoupit do jedné z našich prodejen

Najít nejbližší prodejnu

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít