Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Aussie

Aussie

Zázrak z divoké australské přírody

Značka Aussie sice pronikla na český trh teprve nedávno, během chvíle ovšem dokázala zaujmout své místo mezi osvědčenými produkty na vlasy. Pomohl jí k tomu také legendární “tříminutový zázrak”, na který nedají dopustit především Britky (ve Velké Británii jde o nejčastěji kupovaný přípravek k ošetření vlasů).
 
A právě výrobek s názvem 3 Minute Miracle byl shodou okolností i prvním, jenž na sobě značku Aussie nesl. Firmu Aussie neboli “Australana” založil v roce 1979 americký podnikatel Thomas Redmond. V té době měl už za sebou více než dvacetiletou kariéru obchodního zástupce v oblasti kosmetiky.
 
Thomas Redmond se při své návštěvě Austrálie setkal s jedním chemikem z Brisbane. Ten mu dal malou sklenici hnědé pasty - obsahovala extrakty z léčivých bylin, jež si oblíbili australští domorodci (tzv. Aboriginci). Pasta měla sloužit jako vlasový kondicionér, a i když byl Redmond k obsahu sklenice nejdříve skeptický, nakonec ho označil za fenomenální. Chemikovi zaplatil za jeho recept symbolickou částku a vrátil se domů do USA, kde během devíti měsíců investoval do svého australského tříminutového zázraku celkem 10 tisíc dolarů. Výlet k protinožcům se mu nakonec vyplatil, produkt měl od počátku nebývalý úspěch zejména v kadeřnických salonech.
 
Nyní Aussie do svých produktů vkládá třeba výtažky z lahodného exotického ovoce a spoléhá se na prastaré léčivé postupy, které mají blahodárné účinky při péči o vlasy. Jmenovitě jde například o listy eukalyptu, australský chmel, divokou broskev, kůru třešně a především pak olej z jojobových semínek nebo makadamiový olej.
 
Filosofie Aussie zní: "V životě jsou důležitější věci než vlasy, ale je dobré začít právě u nich.” Pro každodenní dobrý pocit jsou sice dokonalé vlasy důležité, ale péče o ně nemůže trvat věčnost. A právě ingredience z australské divočiny by měly rozcuchaným, unaveným, zplihlým nebo donekonečna kartáčovaným vlasům bez objemu pomoci.
 
Značka Aussie patří od roku 2001 do kosmetického impéria Procter & Gamble. V české obchodní síti můžete zakoupit pět řad produktů, které staví na výjimečnosti australské přírody. Zajímavostí je, že v Austrálii samotné se od devadesátých let minulého století výrobky Aussie neprodávají, tehdy ještě rodinná společnost Redmond Products se totiž rozhodla své aktivity zaměřit hlavně na americký a britský trh.Zdroj foto: archiv značky

Ukázky nejznámějších produktů značky

Aussie - 3 minute miracle

Kondicionér

Aussie - 3 Minute Miracle Frizz Remedy

Kondicionér

Aussie - Miracle

Lak

Aussie - Miracle

Tužidlo

Aussie - MIRACLE MOIST

Kondicionér

Aussie - MIRACLE MOIST

Šampon

Přijďte si nakoupit do jedné z našich prodejen

Najít nejbližší prodejnu

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít