Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Články Krása Tělo Kosmetický checklist: Dovolená pod stanem nebo v karavanu

Kosmetický checklist: Dovolená pod stanem nebo v karavanu

Kosmetický checklist: Dovolená pod stanem nebo v karavanu

21. června 2024 od Veronika Decsy

21. června 2024 3 minuty čtení
Připravil/a Veronika Decsy

Dovolená v karavanu, fesťák pod stanem a spaní v kempu představují bojové podmínky, na které je třeba důkladně se připravit. Přístup do koupelny je velmi limitovaný, obydlí vám obléhá hmyz a v batohu máte místo leda tak uvnitř bot, a proto je třeba myslet ekonomicky a sbalit pouze ty nejnutnější kosmetické produkty. Ideálně takové, které využijete při více příležitostech.

Nejlepší věci se dějí, když vyjdete ze své komfortní zóny

Dovolená v přírodě sice znamená jisté výzvy, ale každá dobrá historka pramení z odvážných rozhodnutí. Tak vyjděte z komfortní zóny, na batoh přivažte karimatku a spacák, sbalte si kosmetiku na cesty a vyrazte na dovolenou pod stan vstříc novým dobrodružstvím. Koneckonců práce i seriál na Netflixu tu stále budou, až se plni dojmů vrátíte zpět.
 

Cestovní kosmetika aneb co si sbalit:

 
*DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Biocidní přípravky používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
 

Minikosmetika na cesty vás doprovodí až na kraj světa

Bez ohledu na to, kam cestujete, minikosmetika na cesty je vždy dobrým řešením. Pustí vás s ní do letadla, ušetří vám místo v krosně a ještě vám zaručí, že si zpět domů zbytečně neponesete napůl plné produkty, které vám akorát lámou záda. Kromě klasické kosmetiky najdete ve zmenšeném balení i dekorativku, díky které můžete dělat parádu i v kempu nebo na horách.

Multifunkční líčení na dovolenou v karavanu

Zavazadlo není nafukovací, ale přesto se kvůli potřebnějším věcem nechcete vzdát svého každodenního líčení? Máme pro vás řešení. Naučíme vás, jak si pomocí tří produktů vykouzlit look, který byste v klidu vynesli i do práce. Vše, co potřebujete, je vazelína, tekutá tvářenka nebo rtěnka a opalovací krém s pigmentem.
 
Nejprve na celý obličej, krk a dekolt naneste tónovací opalovací krém, který poslouží nejen jako ochrana před škodlivým slunečním zářením, ale také sjednotí pleť a dodá vám jemné opálení. Poté vezměte do ruky tekutou tvářenku Profusion tekutá tvářenka Blush Hour, Mai Tai (koupit v e-shopu)* nebo růžovou rtěnku a použijte ji jako oční stíny, tvářenku a rtěnku. K nanášení použijte prsty, kterými produkt hezky rozetřete na víčku, na lícních kostech i na rtech. Jako poslední přichází na řadu kosmetická vazelína Vaseline Original (koupit v e-shopu), kterou zvládnete protáhnout a zhustit řasy, rozčesat a zafixovat obočí a vyživit rty. Na řasy a obočí použijte kosmetický kartáček, namočte jej do vazelíny a rozčesejte řasy i obočí, jak jste zvyklí.
 
*Dostupná pouze na vybraných prodejnách a na eshopu.
 
Tip redakce:
Pokud máte přece jen místo na tradičnější produkty, volte ty voděodolné a s ochranným faktorem.

Čištění pleti v terénu? Odličovací ubrousky to zvládnou na výbornou

Ve stísněném prostoru stanu či karavanu je kvalita vzduchu mnohem horší, než na jakou jste zvyklí doma. Kvůli větší vlhkosti jemná pokožka obličeje trpí a má větší sklony k tvorbě pupínků a akné, proto je velmi důležité dodržovat hygienu obličeje. Každé ráno po probuzení omyjte obličej studenou vodou a pleť vyčistěte micelární vodou. Vyzkoušejte například Ziaja Micelární voda univerzální pro všechny typy pleti (koupit v e-shopu)
 
V případě, že nemáte přístup k tekoucí vodě, zachrání vás praktické odličovací ubrousky Nivea Rose Touch Micelární čisticí pleťové ubrousky (koupit v e-shopu).
 
Přečtěte si:

Foto: Freepik.com

Připravil/a pro vás Veronika Decsy

Zařazeno pod těmito klíčovými slovy

Související články

Nejsou zde žádné komentáře. Přihlaste se a napište první!

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít