Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Články Krása Tělo Co o vás řekne barva laku na nehty?

Co o vás řekne barva laku na nehty?

Co o vás řekne barva laku na nehty?

21. října 2018 od Helena Hladíková

21. října 2018 3 minuty čtení
Připravil/a Helena Hladíková

Role barev v životě, to je jedna velká věda. Ovlivňují vaši náladu a také o vás dovedou hodně napovědět. Víte, že dokonce i barva nehtů o vás prozradí spoustu věcí? Najděte se v následujících charakteristikách!
Sdílet na facebooku Sdílet na Twitter Sdílet na Pinterest Emailem
Nejprve zkuste sama sobě položit otázku: Jakým barevným podtónům laku na nehty dávám přednost? Líbí se mi spíše studené, tedy ty, které obsahují modrou barvu (fialová, modrozelená, červenofialová aj.)? Anebo teplé, to znamená takové, které obsahují žlutou barvu (červená, oranžová, zelená, zelenožlutá aj.)?
 
1. Pokud jsou pro vás typické spíše studené barvy, nejčastěji sáhnete po:
•     modré (charakteristika A) nebo

•     fialové (charakteristika G)?  

2. Pokud jsou pro vás typické spíše teplé barvy, nejčastěji sáhnete po:
•     žluté (charakteristika E) nebo

•     červené (charakteristika B)?  

3. Ještě jste se v žádné dosavadní barvě nenašla? Nevadí! Možná preferujete některou z těch následujících:
•     růžovou (charakteristika C),

•     černou (charakteristika F) nebo
•     přirozenou/nude (charakteristika D).


A) Ať žijí experimenty!

Pokud je vaší nejoblíbenější barvou nehtů modrá, patříte k experimentátorkám a život si dokážete užívat plnými doušky. Zbožňujete kolem sebe neustálý ruch a originalita je vaše osobní krédo, protože se toužíte odlišit od ostatních, a to je dobře. Nenechte se semlít davem, vždyť individualita je krásná věc.

odstíny modrého laku

B) Atraktivně sebejistá

Není svůdnější barvy než červené, co říkáte? Ale kromě toho, že o sobě víte, jak jste atraktivní a smyslná, si také velice dobře umíte jít za svým a žádné překážky vás nezastaví. A platí to jak o vysněném muži, tak o práci nebo životních snech.

červený lak na nehty

C) Něžná holčička

Jemnost, mládí, něha, romantika, plachost… Tak přesně taková slova perfektně vystihují vaši osobnost. Vyzařuje z vás křehké kouzlo, které v každém muži budí ochranitelské city. Potrpíte si na romantická gesta, jste empatická a působíte jako věčně zasněná romantička.

růžový lak na nehty

D) Nohama pevně na zemi

Tělové, béžové a šedé odstíny nebo průhledná barva laku hovoří jasně – máte ráda stabilitu a zázemí a chcete mít vedle sebe někoho, na koho se můžete vždy spolehnout. Máte svoje zásady ve vztazích i profesním životě, ale zároveň umíte velmi dobře zdůraznit svůj přirozený půvab a svou ženskost, aniž byste k tomu potřebovala výrazné prostředky. Vždyť v jednoduchosti je krása, že?

béžový lak na nehty

E) Optimismus v žilách

Stejně jako slunce i vy dokážete naplnit místnost pozitivní energií a veselou náladou. Téměř nikdy vám nechybí energie, jste věčně usměvavá a lidé rádi pobývají ve vaší společnosti. Není divu, protože na ně dokážete přenést svůj optimismus, což je v dnešním uspěchaném a častokrát zamračeném světě doslova terno.

žlutý lak na nehty

F) Divoká jízda životem

Černá barva nehtů značí, že vaše okolí má co do činění se ženou, která má ráda nezávislost a rebelství a v životě se řídí hlavně silnou intuicí. Konvence a pravidla? Nic pro vás! Ale pozor, tvrdá slupka nespoutanosti také často skrývá něžné nitro a silné umělecké cítění. Tak si neberte jízlivé poznámky druhých příliš k tělu a buďte pořád tak úžasně svá.

černý lak na nehty

G) Šlechtická elegance

Dominuje vašim nehtům fialová barva? Tak je vám nejspíš vlastní elegance, šarm, sebejistota a půvab stejně jako členům královských rodů, jimž je právě fialová barva připisovaná. Pravděpodobně vám také není cizí ani umělecké cítění a nadání, proto se nebojte ho uplatnit a rozvinout svůj talent. Obdiv druhých možná čeká právě na vás!
 

Zdroj foto: Shutterstock

Připravil/a pro vás Helena Hladíková

Zařazeno pod těmito klíčovými slovy

Související články

Nejsou zde žádné komentáře. Přihlaste se a napište první!

Nejčtenější články

5 minut pro štíhlá stehna: 7 cviků, které nebolí

Tělo 5.května 2022 od Petra Lamschová

51 0


7 tipů, jak se zbavit plevele na chodníku či terase

Tělo 17.června 2022 od Martina Hrušková

65 3


Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít