Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Články Krása Tělo 6 tipů, jak přimět svého muže, aby o sebe více pečoval Zn. S citem

6 tipů, jak přimět svého muže, aby o sebe více pečoval Zn. S citem

6 tipů, jak přimět svého muže, aby o sebe více pečoval Zn. S citem

17. října 2022 od Vanda Vízková

17. října 2022 3 minuty čtení
Připravil/a Vanda Vízková

Připadá vám, že váš muž tráví v koupelně dostatek času pouze za předpokladu, že si s sebou vezme mobil nebo noviny? Vy byste si zatím přála, aby postupně vystřídal všechny kosmetické produkty, na které mu na poličce pomalu padá prach. Nezoufejte, i váš muž o sebe může začít více pečovat. Když na to vy půjdete chytře a využijete novinky z našeho sortimentu.

1) Cesta jednoduchosti

Muži nesnáší komplikované věci. Nebudou obvolávat vaše kamarádky, aby nasbírali indicie k hádance, proč máte dnes večer špatnou náladu. A stejně tak nebudou používat dvacet produktů, aby byli čistí. Postavte mu na okraj vany Schauma Men Šampon Charcoal & Clay 3 v 1 (koupit v e-shopu) a sdělte mu, že s tímto hloubkově čisticím šamponem se může umýt doslova od hlavy až po paty. Je totiž určený na vlasy, obličej i tělo. 

2) Cesta pohoršování

Po návratu z práce/z nákupu/z fitness centra/odkudkoli nezapomeňte nikdy zmínit, jak strašně vás obtěžuje, když je muž cítit potem. „Oni se snad necítí? Jsem ráda, že se takhle nikdo nemusí vyjadřovat o tobě, protože ty antiperspirant přece denně používáš! A podívej, koupila jsem ti tenhle nový… “ Na tohle váš muž už prostě nemá co říct. Jediné, co mu zbývá, je se opravdu každé ráno nastříkat NIVEA Men Antiperspirantem Fresh Intense (koupit v e-shopu), a díky tomu po celý den zapomenout na pocení a svůj nepříjemný odér.

3) Cesta péče

Ta je vhodná především tehdy, když váš muž trpí nějakým problémem, např. lupy. Jeho lupy posetá ramena štvou i vás a dobře víte, že on se prostě do drogerie s prodavačkou poradit nezajde. Proto to vezměte do rukou vy. Kupte Schauma Men Šampon proti lupům Máta a citronová tráva (koupit v e-shopu) a řekněte mu, že jste si všimla, že v poslední době trpí na lupy. A protože na něj myslíte a nechcete, aby mu tento drobný problém zadělával na společenské faux pas, koupila jste mu tento šampon. Vaši všímavost a starostlivost určitě ocení!

4) Cesta rozmazlování

Milujete, když mu krásně voní vlasy, ale bohužel to nastává méně často, než byste si představovala? Vezměte si na pomoc Schauma Men Šampon Mořské minerály a Aloe vera 3v1 (koupit v e-shopu) a nabídněte mu, že mu ve vaně uděláte masáž hlavy. A až mu během masáže umyjete kadeře, můžete volně přejít i na tělo. Tento šampon je totiž určený na pokožku hlavy, těla i tváře. Vsadíme se s vámi, že takovou očistu bude najednou vyžadovat mnohem častěji.

5) Cesta lákání

Ta spočívá i ve vaší přípravě. Sprcha, parfém, oblečení, které vám sluší. A pak nevinně, ale významně pronesená zmínka, že když si zajde do sprchy, můžete pak pokračovat rovnou do ložnice. Pokud je drsňák, vyhovovat by mu mohl Old Spice Sprchový gel a šampon Rock (koupit v e-shopu) s vůní lávových kamenů a citrusů. Jestli je solitér, líbit by se mu mohla vůně mořských hlubin a citrusů v Old Spice Sprchovém gelu Deep Sea (koupit v e-shopu). Aby ho zaujalo i to, co bude následovat, už ale necháme na vás.

6) Cesta žárlivosti

Muži nemají rádi konkurenci. Nedej bože, když se navíc zdá, že by někdo v něčem mohl být dokonce lepší! Takže když se zmíníte, jak kolega v práci nebo tatínek spolužáka vašeho syna, případně váš trenér ve fitku pokaždé krásně voní a jak moc se vám to líbí, měla by tato konkurenční zákonitost vyvolat kýženou reakci. Když si ji navíc pojistíte tím, že mu vybranou vůni sama zakoupíte a tzv. přinesete až pod nos, troufáme si tvrdit, že máte vyhráno. Výhodou navíc je, že váš muž bude vonět tak, jak se líbí vám. Už jste zkoušela přivonět k novinkám? Co třeba STR8 Toaletní voda Faith (koupit v e-shopu) s vůní dřeva, jablek a moře? Nebo kořenitá a dynamická STR8 Toaletní voda Ahead (koupit v e-shopu) s pepřem, neroli a cedrovým dřevem? Anebo snad energická Pepe Jeans Toaletní voda London (koupit v e-shopu), ze které ucítíte mandarinky, ananas a kávu?

TIP: Další užitečné produkty, které z vašeho muže ihned udělají o úroveň přitažlivější objekt, najdete v prodejnách i na e-shopu Teta drogerie (pokračovat na e-shop).

Připravil/a pro vás Vanda Vízková

Zařazeno pod těmito klíčovými slovy

Související články

Nejsou zde žádné komentáře. Přihlaste se a napište první!

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít