Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod O nás Pomáháme Sestřičky

Zdravotní sestřičky, děkujeme Vám!

PODĚKUJTE I VY TOMU, KDO VÁM POMOHL  zdravotní sestřička


Teta drogerie rozdala desetitisícům zdravotních sestřiček dárkové poukázky za více než 20 milionů korun jako poděkování za jejich obětavou práci v této nelehké době.
 

POČET NEMOCNIC A ZDRAVOT. ZAŘÍZENÍ, KTERÉ JSME ODMĚNILI: 292 (detail zde)
POČET ODMĚNĚNÝCH SESTER: 68 924
ROZDÁNY POUKÁZKY V HODNOTĚ: 20 677 200

(stav k 21. 5. 2020)
poukázka Teta drogerie


 
DARUJTE SPECIÁLNÍ TETA POUKÁZKU

I vy můžete vyjádřit své díky někomu, kdo Vám pomohl v náročném období. Stačí darovat stokorunovou TETA poukázku:
  • Při nákupu v Teta drogerii zakupte na pokladně i TETA poukázku.
  • Přidejte vlastní věnování a předejte jí někomu, kdo vám pomohl nebo pomoc potřebuje.
  • Poukázka platí do konce roku na jakékoliv zboží v min. hodnotě 101 Kč.
 
 


TETA DROGERIE JIŽ PODĚKOVALA DESETITISÍCŮM SESTŘIČEK Z NEMOCNIC A LŮŽKOVÝCH ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍ.  DALŠÍ SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 31. 5. 2020
Fakultní nemocnice Ostrava


V této nelehké době jsme pomohli řadě organizacím, například neziskové organizaci Paměť národa, Asociaci poskytovatelů sociálních služeb či Nemocnici v Praze na Bulovce a Národnímu ústavu duševního zdraví.
 
Naši pomoc chceme dávat i dále. Rozhodli jsme se poděkovat všem zdravotním sestřičkám ze všech nemocnic a lůžkových zdravotnických zařízení v celé ČR. Právě ony jsou každý den vystaveny nebezpečným situacím v první linii.
 
Soucítíme s nimi, neboť i náš personál na prodejnách je v podobné, byť ne v tak zásadní situaci. 
 
Jako poděkování za jejich každodenní obětavou práci, jsme pro ně připravili kupón v hodnotě 300 Kč na vlasovou péči od mnoha renomovaných značek.

 

Jak se můžete do projektu zapojit? 

Oslovte vedení vaší nemocnice, aby nás kontaktovali na e-mailu dekujeme@tetadrogerie.cz a poslali nám tak jednoduchou žádost o zapojení se do projektu. Můžete využít námi předpřipravenou žádost zde. Následně žádost vaší nemocnice posoudíme a zašleme do 2 pracovních dnů vyjádření. Předání slevových kupónů a podpis předávacího protokolu proběhne se zástupcem naší společnosti, který vás bude kontaktovat. Teta drogerie za účast na projektu nic nepožaduje, vaše zařízení zmíníme jen v rámci kampaně na sociálních sítích a na internetových stránkách Teta drogerie.Kdo se může do projektu zařadit a do kdy? 

Nemocnice a lůžková zdravotnická zařízení (včetně LDN). Není možné zapojení samostatných zdravotních sester, vše musí být zastřešeno předávacím protokolem s nemocnicí nebo zdravotnickým zařízením. Zaslání žádosti o zapojení do projektu je možné do 31. 5. 2020.

 

 

Co získávají zdravotní sestry? 

Slevový kupon do Teta drogerie v hodnotě 300 Kč na vlasovou péči od známých značek: ELSEVE, CASTING, BOTANICALS THERAPY, OLIA, SYOSS, TAFT, PALETTE, GLISSKUR, NIVEA* 
(*vybrané produkty vlasové péče a styling)

přehled značek                                                                                                          
                                     
                                       
Komu Teta drogerie děkuje a co naděluje? 
Všem zdravotním sestrám ze všech oddělení z nemocnic a lůžkových zdravotnických zařízení v ČR. Zdravotní sestry (i bratři) od nás získají slevový kupón v hodnotě 300 Kč na vlasovou péči.
 
 

Kde a kdy mohu slevový kupón uplatnit? 

Slevový kupón můžete uplatnit ve všech prodejnách Teta drogerie. Kompletní seznam na www.tetadrogerie.cz/prodejny. Kupón je platný od 7. 5. do 30. 6. 2020.
 


Jak mohu slevový kupón čerpat? 

Kupón lze využít jen na jeden nákup v minimální hodnotě 301 Kč. Můžete libovolně kombinovat značky produktů vlasové péče uvedené na slevovém kupónu.

 

 

Lze uplatnit na jeden nákup více slevových kupónů v hodnotě 300 Kč na vlasovou péči?

Ne. Na jeden nákup lze uplatnit pouze 1 kupón. Případně lze nákup rozdělit na dva, každý v minimální hodnotě 301 Kč.


Nemocnice České BudějoviceFakultní nemocnice Hradec KrálovéKarlovarská krajská nemocniceKarlovarská krajská nemocnice - infekční odděleníKarlovarská krajská nemocniceOblastní nemocnice Kladno

Gaudium Frýdek-Místek s.r.o. (LDN)Fakultní nemocnice Motol
Nemocnice ChomutovNemocnice ChomutovNemocnice ChomutovMěstská nemocnice v OdráchMěstská nemocnice v OdráchNemocnice Rudolfa a Stefanie BenešovNemocnice Rudolfa a Stefanie BenešovNemocnice Rudolfa a Stefanie BenešovNemocnice MostDomov Buda, ZásmukyETOILE CZ - Oddělení následné intenzivní péče, PrahaFakultní nemocnice OstravaGERIMED - senior centrum, Sedlec-PrčiceNemocnice následné péče Svatá Anna, PlanáNemocnice Kroměříž, ARO KMNNemocnice Kroměříž, urologieNemocnice Kroměříž, chirurgieNemocnice Nové Město na MoravěNemocnice Swiss Med Clinic, Planá u Mariánských LázníMěstská nemocnice Městec KrálovéMasarykovo sanatorium, DobříšDomov Hortenzie, Frenštát pod RadhoštěmAlzheimer Home, PrahaCentrum léčby pohybového aparátu PrahaNemocnice JihlavaFakultní nemocnice PlzeňHornická nemocnice s poliklinikou BílinaOblastní nemocnice KladnoLéčebna dlouhodobě nemocných RybitvíPsychiatrická nemocnice Horní BeřkoviceNemocnice BoskoviceOnkologické a radiologické centrum Multiscan, PardubiceÚrazová nemocnice BrnoVršovická zdravotní, PrahaNemocnice ŽatecVšeobecná fakultní nemocnice, PrahaNemocnice SlanýOblastní nemocnice PříbramNemocnice Na Pleši, Nová Ves pod PlešíNemocnice HořoviceNemocnice KolínNemocnice DomažliceDomov Buda, Zásmuky
 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít