Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod O nás Pomáháme Sestřičky

Zdravotní sestřičky, děkujeme Vám!

Teta pomáhá

POTĚŠILI JSME 80.000 SESTŘIČEK
ZAPOJTE SE I VY! 

Teta drogerie rozdala více než 80 tisícům zdravotních sestřiček dárkové poukázky za více než 24 milionů korun jako poděkování za jejich obětavou práci v této nelehké době.
 

POČET ODMĚNĚNÝCH SESTER: 80 285

ROZDÁNY POUKÁZKY V HODNOTĚ: 24 085 500


Odměnili jsme 388 nemocnic a zdravotnických zařízení z celé ČR. Konkrétní odměněná zařízení naleznete zde.
poukázka Teta drogerie


 


DARUJTE 100 Kč TETA POUKÁZKU

I vy můžete vyjádřit své díky někomu, kdo Vám pomohl. Stačí darovat stokorunovou TETA poukázku:
  • Při nákupu v Teta drogerii zakupte na pokladně i TETA poukázku.
  • Přidejte vlastní věnování a předejte jí někomu, kdo vám pomohl nebo pomoc potřebuje.
  • Poukázka platí do konce roku na jakékoliv zboží v min. hodnotě 101 Kč.
  Teta drogerii, která je vám nejblíže najdete zde.


 


TETA DROGERIE JIŽ PODĚKOVALA DESETITISÍCŮM SESTŘIČEK Z NEMOCNIC A LŮŽKOVÝCH ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍ
Fakultní nemocnice Ostrava

Projekt byl ukončen 31. 5. 2020. Další žádosti již nepřijímáme.  

V této nelehké době jsme pomohli řadě organizacím, například neziskové organizaci Paměť národa, Asociaci poskytovatelů sociálních služeb či Nemocnici v Praze na Bulovce a Národnímu ústavu duševního zdraví.
 
Naši pomoc chceme dávat i dále. Rozhodli jsme se poděkovat všem zdravotním sestřičkám ze všech nemocnic a lůžkových zdravotnických zařízení v celé ČR. Právě ony jsou každý den vystaveny nebezpečným situacím v první linii.
 
Soucítíme s nimi, neboť i náš personál na prodejnách je v podobné, byť ne v tak zásadní situaci. 
 
Jako poděkování za jejich každodenní obětavou práci, jsme pro ně připravili kupón v hodnotě 300 Kč na vlasovou péči od mnoha renomovaných značek.

 

Jak se můžete do projektu zapojit? 

Oslovte vedení vaší nemocnice, aby nás kontaktovali na e-mailu dekujeme@tetadrogerie.cz a poslali nám tak jednoduchou žádost o zapojení se do projektu. Můžete využít námi předpřipravenou žádost zde. Následně žádost vaší nemocnice posoudíme a zašleme do 2 pracovních dnů vyjádření. Předání slevových kupónů a podpis předávacího protokolu proběhne se zástupcem naší společnosti, který vás bude kontaktovat. Teta drogerie za účast na projektu nic nepožaduje, vaše zařízení zmíníme jen v rámci kampaně na sociálních sítích a na internetových stránkách Teta drogerie.Kdo se může do projektu zařadit a do kdy? 

Nemocnice a lůžková zdravotnická zařízení (včetně LDN). Není možné zapojení samostatných zdravotních sester, vše musí být zastřešeno předávacím protokolem s nemocnicí nebo zdravotnickým zařízením. Zaslání žádosti o zapojení do projektu je možné do 31. 5. 2020.

 

 

Co získávají zdravotní sestry? 

Slevový kupon do Teta drogerie v hodnotě 300 Kč na vlasovou péči od známých značek: ELSEVE, CASTING, BOTANICALS THERAPY, OLIA, SYOSS, TAFT, PALETTE, GLISSKUR, NIVEA* 
(*vybrané produkty vlasové péče a styling)

přehled značek                                                                                                          
                                     
                                       
Komu Teta drogerie děkuje a co naděluje? 
Všem zdravotním sestrám ze všech oddělení z nemocnic a lůžkových zdravotnických zařízení v ČR. Zdravotní sestry (i bratři) od nás získají slevový kupón v hodnotě 300 Kč na vlasovou péči.
 
 

Kde a kdy mohu slevový kupón uplatnit? 

Slevový kupón můžete uplatnit ve všech prodejnách Teta drogerie. Kompletní seznam na www.tetadrogerie.cz/prodejny. Kupón je platný od 7. 5. do 30. 6. 2020.
 


Jak mohu slevový kupón čerpat? 

Kupón lze využít jen na jeden nákup v minimální hodnotě 301 Kč. Můžete libovolně kombinovat značky produktů vlasové péče uvedené na slevovém kupónu.

 

 

Lze uplatnit na jeden nákup více slevových kupónů v hodnotě 300 Kč na vlasovou péči?

Ne. Na jeden nákup lze uplatnit pouze 1 kupón. Případně lze nákup rozdělit na dva, každý v minimální hodnotě 301 Kč.


Nemocnice Pardubického krajeNemocnice PrachaticeNemocnice HraniceNemocnice Český KrumlovHospic sv. Jana N. Neumanna, PrachaticeNemocnice VimperkAC Facility - Alzheimercentrum České BudějoviceÚstřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice PrahaSeneCura seniorcentrum LiberecRehabilitační ústav Brandýs nad OrlicíMasarykova nemocnice RakovníkPsychiatrická nemocnice v KroměřížiPRIVAMED - Nemocnice v PlzniOdborný léčebný ústav JevíčkoČeská provincie Kongregace Milosrdných sester sv. Vincence de Paul, KroměřížSušická nemocniceNemocnice StrakoniceRokycanská nemocniceNemocnice PísekNemocnice Neratovice - ALMEDA, a.s.Nemocnice Na Františku, PrahaKlatovská nemocniceNemocnice následné péče HoražďoviceNemocnice Bubeneč, PrahaRehabilitační nemocnice BerounAESKULAP - LDN Červená vodaLéčebna tuberkulózy a respiračních nemocí JanovGARC Kladno - Geriatrické a Rehabilitační Centrum KladnoFakultní nemocnice u sv. Anny v BrněAlzheimercentrum PrácheňNemocnice Mariánské LázněVysočinské nemocnice, HumpolecSlezská nemocnice v OpavěOblastní charita SobotkaNADĚJE - pobočka BrnoDomov seniorů BeneVita, RadimoviceBohumínská městská nemocniceThomayerova nemocnice PrahaSanatorium TrutnovRehabilitační klinika Malvazinky, PrahaPsychiatrická nemocnice PísekPodkrušnohorská nemocnice následné péče, LitvínovNemocnice TišnovOblastní nemocnice NáchodOdborný léčebný ústav PasekaNemocnice TGM HodonínNemocnice Nové Město na MoravěOblastní nemocnice NáchodKlinika Dr. Pírka, Mladá BoleslavFakultní nemocnice u sv. Anny v BrněNemocnice následné péče Moravská TřebováFakultní nemocnice u sv. Anny v BrněFakultní nemocnice u sv. Anny v BrněFakultní nemocnice u sv. Anny v BrněDomov Magnolie, OstravaDomov důchodců Horní PlanáPsychiatrická nemocnice KosmonosyOblastní spolek Českého červeného kříže Mladá BoleslavOblastní nemocnice Mladá BoleslavMulačova nemocnice, PlzeňNEMOS SOKOLOV - nemocnice SokolovNemocnice NymburkAMICA CENTRUM s.r.o. - LDN, ChebKlinika Dr. Pírka, Mladá BoleslavFakulní nemocnice OlomoucFakultní nemocnice OlomoucFakultní nemocnice BrnoDiakonie ČCE - středisko v MyslibořicíchOblastní spolek Českého červeného kříže Mladá BoleslavNemocnice České BudějoviceFakultní nemocnice Hradec KrálovéKarlovarská krajská nemocniceKarlovarská krajská nemocnice - infekční odděleníOblastní nemocnice Kladno

Gaudium Frýdek-Místek s.r.o. (LDN)Fakultní nemocnice Motol
Nemocnice ChomutovNemocnice ChomutovNemocnice ChomutovMěstská nemocnice v OdráchMěstská nemocnice v OdráchNemocnice Rudolfa a Stefanie BenešovNemocnice Rudolfa a Stefanie BenešovNemocnice Rudolfa a Stefanie BenešovNemocnice MostDomov Buda, ZásmukyETOILE CZ - Oddělení následné intenzivní péče, PrahaFakultní nemocnice OstravaGERIMED - senior centrum, Sedlec-PrčiceNemocnice následné péče Svatá Anna, PlanáNemocnice Kroměříž, ARO KMNNemocnice Kroměříž, urologieNemocnice Kroměříž, chirurgieNemocnice Nové Město na MoravěNemocnice Swiss Med Clinic, Planá u Mariánských LázníMěstská nemocnice Městec KrálovéMasarykovo sanatorium, DobříšDomov Hortenzie, Frenštát pod RadhoštěmAlzheimer Home, PrahaCentrum léčby pohybového aparátu PrahaNemocnice JihlavaFakultní nemocnice PlzeňHornická nemocnice s poliklinikou BílinaOblastní nemocnice KladnoLéčebna dlouhodobě nemocných RybitvíPsychiatrická nemocnice Horní BeřkoviceNemocnice BoskoviceOnkologické a radiologické centrum Multiscan, PardubiceÚrazová nemocnice BrnoVršovická zdravotní, PrahaNemocnice ŽatecVšeobecná fakultní nemocnice, PrahaNemocnice SlanýOblastní nemocnice PříbramNemocnice Na Pleši, Nová Ves pod PlešíNemocnice HořoviceNemocnice KolínNemocnice DomažliceDomov Buda, Zásmuky
 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít