Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod O nás Pomáháme Charitativní projekt Pomozte dětem

Děkujeme, že pomáháte měnit dětské příběhy!

Teta pomáhá

PEŘÍČKOVÝ TÝDEN 25. 3. - 7. 4. 2024 UKONČEN, děkujeme za podporu

 

 

Charitativní projekt POMOZTE DĚTEM​

Každý má právo na krásný a důstojný život. Zdravé děti mají v životě z poloviny vyhráno, ale některé neměly to štěstí. Někdy totiž láskyplná péče rodičů bohužel nestačí. Aby i ohrožené a znevýhodněné děti mohly prožít spokojený život, vznikl charitativní projekt Pomozte dětem.

Teta drogerie už několik let v řadě patří mezi jeho nejvýznamnější přispěvatele. Je to i díky skvělým zákazníkům, kteří nejsou lhostejní k osudům znevýhodněných dětí. 

 

Celkem v roce 2021 až 2024 přispěla Teta drogerie částkou: 6,5 mil. Kč

 

Jak Teta drogerie pomáhá?

1. Teta magazín

Dětská radost a dlouhodobé vztahy v životě jsou ty nejcennější. Proto jsme se rozhodli za každý prodaný Teta magazín přispět charitativnímu projektu Pomozte dětem. Každý měsíc, po celý rok. Stavte se ve své drogerii Teta pro dobrý pocit i zajímavé čtení plné praktických rad i inspirace.


Celkem v roce 2021 až 2023 přispěla Teta drogerie, díky Teta magazínu: 2 437 653 Kč

 

2. Peříčkový týden v drogerii Teta

Každý rok během velikonočního Peříčkového týdne máte příležitost přispět do sbírky Pomozte dětem prostřednictvím libovolné částky v drogeriích Teta po celé České republice. Každá darovaná částka představuje podstatnou změnu a velikou podporu pro konkrétní dětské osudy. Děkujeme!


Celkem v roce 2021 až 2024 přispěla Teta drogerie, díky Peříčkovému týdnu: 6,7 mil. Kč 

 

O sbírce Pomozte dětem

Pomozte dětem je charitativní projekt spojený s celonárodní veřejnou sbírkou, který pořádá Nadace rozvoje občanské společnosti ve spolupráci s Českou televizí už přes 20 let. Určitě jste se již setkali se známým maskotem v podobě žlutého Kuřete s červenobílým záchranným kruhem. 

Cílem projektu je pomáhat dětem v celé České republice, aby měly kvalitnější a radostnější život, navzdory handicapu a prostředí, ve kterém vyrůstají. 

Od roku 1998, kdy sbírka vznikla, bylo podpořeno více než 200 tisíc dětí v celkové výši 250 milionů korun. 
 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít