Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod O nás Ocenění

Ocenění

Obchodník roku – výsledky hlasování zákazníků, které nám udělalo radost

V rámci soutěže Mastercard Obchodník roku 2017 – MONETA Money Bank Cena veřejnosti, kde o vítězi hlasují zákazníci prostřednictvím SMS či internetu (více na www.obchodnik-roku.cz) v níž hlasovalo 115 578 osob se Teta drogerie umístila na druhém místě. 

Celkové pořadí v této kategorii bylo:
1. místo Lidl Česká republika (65 991 hlasů)
2. místo Teta drogerie (57 688 hlasů)
3. místo IKEA (49 097 hlasů) (viz tisková zpráva)

Další, již odborné ceny, uděluje pořadatel na základě reprezentativního šetření GfK Czech na vzorku českých spotřebitelů (formou on-line dotazování celkem 2 000 osob české populace ve věku 15-69 let v průběhu podzimu 2017).
Rozdíl mezi oběma typy cen lze jednoduše vyjádřit slovy nejlepší (z hlediska odborné poroty) a nejoblíbenější (z hlediska veřejnosti).

V rámci odborné soutěže Mastercard Obchodník roku 2017 se společnost Teta drogerie umístila v kategorii Obchodník s drogerií a parfumerií na druhém místě.

Celkové pořadí v této kategorii bylo:
1. místo dm
2. místo Teta drogerie
3. místo Yves Rocher link (viz tisková zpráva)

Teta drogerie sice nezískala titul Mastercard Obchodník s drogerií a parfumerií udělovaný odbornou porotou, kde tentokrát odborné prvenství získala dm drogerie, ale přesto jsme dosáhli neoficiální prvenství mezi drogeriemi v ČR v hlasování zákazníků.

To je pro nás ještě cennější, i tím, že jsme poprvé získali v Ceně veřejnosti více než 55 000 hlasů a vyšplhali se v hlasování veřejnosti na celkově druhé místo a nejvýše ze všech prodejců drogerie a také nejvýše ze všech ryze českých společností.

 

Ocenění z předchozích let

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít