Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Miluše

Miluše 

Senior manažerka prodejny v Klášterci nad Ohří

Jak jste se dostala k práci v Tetě?
Začala jsem pracovat na pozici prodavačky ještě v drogerii Droxi. Nejdříve jsem tam brigádničila, potom jsem zůstala jako prodavačka a nakonec nás koupila firma Schlecker. A když celou obchodní síť odkoupila Teta, tak s ní koupila i mě. Do Tety už jsem šla jako manažerka prodejny a nakonec se ze mě stala i školitelka. Proto jsem senior manažerka.
 
Jste vyučená v oboru, nebo jste vystudovala něco jiného?
Sice jsem vystudovala gymnázium, ale práci v drogerii jsem si vyzkoušela jako brigádnice. A chytlo mě to – práce s lidmi, prostředí, sortiment, prostě se mi to moc líbilo, a tak jsem tu už zůstala. Teď to bude třináct let.
 
Vyhovuje vám, že máte práci v místě vašeho bydliště?
To určitě. Uvítala jsem, že to mám do práce blízko, že nemusím dojíždět. Vyhovuje mi i pracovní doba, že je pouze přes den, že nemusím na noční směny.
 
Dostalo se vám při nástupu do Tety nějakého školení?
Ano. Při nástupu do Tety jsem prošla školením. To je běžná praxe. V Tetě se mi taky líbí možnost kariérního růstu. Nastoupíte jako specialistka prodeje a když jste šikovná, postoupíte na zástupkyni a posléze klidně i na manažerku prodejny. Teta dává šanci schopným lidem.
 
Co se vám na práci v drogerii líbí nejvíc?
Čisté prostředí, a hlavně práce s lidmi, která mě vážně baví ze všeho nejvíc. A kdybych měla říct něco k sortimentu, tak jsem ráda, že pracuji v obchodě s drogerií a kosmetikou, protože jde o sortiment ženám blízký. Navíc každý den se děje něco jiného. Jediný den není stejný. Žádný stereotyp. Celý den jsem mezi lidmi, a tím, že jezdím jako školitelka do jiných prodejen, tak mám náplň práce ještě pestřejší. To je přece skvělé. Alespoň pro mě…
 
Jste spokojená s finančním ohodnocením?
Pro mě je odměnou hlavně to, že mě práce baví. Bydlím v malém městě, kde nabídek k práci zase tolik není, a mám děti, takže považuji za velké štěstí, že mám jistotu zaměstnání. Navíc v místě bydliště. To je k nezaplacení. Navíc mě těší a zároveň motivuje, že jsem dostala možnost dělat práci školitelky. Takže jezdím do jiných prodejen a pomáhám jim tam se vším, co potřebují, včetně zaškolování nových zaměstnanců. Díky tomu si můžu i něco přivydělat, což samozřejmě vítám.
 
Máte v Tetě i nějaké zaměstnanecké bonusy?
Ano, máme atraktivní bonusy. To je samozřejmě také velmi příjemné. Kromě toho, že si nakoupíme v Tetě s velkou slevou, můžu využít výhodný mobilní tarif nejen pro mě, ale i pro rodinu. Dostáváme také pětistovku na čištění oděvů a stravenky plus příspěvek na životní pojištění. A vždy k narozeninám a o Vánocích nás Teta potěší dárkovými poukazy. Je toho dost, co mě motivuje pracovat v Tetě.
 
Jaký máte v prodejně kolektiv?
U nás v prodejně jsem fajn parta. Pracujeme tam spolu už dlouho, takže se dobře známe. Je to o té týmovosti, což u nás funguje dokonale. Mimo práci spolu slavíme narozeniny a scházíme se i při jiných příležitostech.
 
Řekněte tři nejdůležitější body, proč v Tetě ráda pracujete?
Baví mě práce v obchodě, vyhovuje mi pracovní doba, a jsem ráda, že mám pestrou práci bez stereotypů.

 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít