Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Martina

Martina 

Senior manažerka prodejny ve Varnsdorfu

Jak dlouho pracujete v oboru drogerie?
Z těch patnácti let, co jsem v obchodě, to v drogerii bude osm let. Začínala jsem v Rossmannu, pak jsem pracovala rok v supermarketu jako vedoucí úseku lahůdek. To ale nebylo pro mě. Práce s lidmi mě bavila, ale potravinářský sortiment mě prostě vůbec neoslovil. Nejsem typ člověka, který by se bál vzít za práci, ale jsem přesvědčená o tom, že práce musí člověka bavit. Takže jsem se začala poohlížet jinde. Přešla jsem do prodejny Schlecker a od té doby už jsem se z drogerie nehnula. Nakonec ji koupila Teta, ve které teď pracuji už jako manažerka prodejny.
 
Prodejna Teta se proměnila, dostala nový vzhled. Jak se vám líbí?
Tou proměnou jsem byla nadšená. A nejen já, ale i všechny moje kolegyně. Něco takového jsme si představovaly už dávno, ovšem výsledek naše přání ještě předčil. No, a proměna se samozřejmě nejvíc líbí zákazníkům. Když se z tmavší prodejny vyloupne něco tak pěkného v duhových barvách, je to pořádná změna. A logicky se to projevilo i na tržbách, protože k nám začalo chodit nakupovat víc lidí.
 
Jak to máte daleko do práce?
Do prodejny to mám z domova 100 metrů. A musím říct, že taková vzdálenost mi hodně vyhovuje. Nicméně v Tetě bych pracovala i kdybych musela dojíždět někam dál. Jako školitelka se stejně nacestuji poměrně dost, protože jezdím po různých prodejnách, kde pomáhám nejen se zaškolováním nových zaměstnanců, ale i se vším, s čím si v prodejnách nevědí rady. Přesuny z místa na místo pro mě nejsou žádný problém.
 
Co vás při práci v drogerii, konkrétně v Tetě motivuje nejvíc?
Práce drogerii mě chytla. Našla jsem se v tom. Pro mě je motivace hlavně to, že mě práce baví. To je nejdůležitější. Pro mě jako pro ženu je práce v drogerii úplně ideální. Práce není stereotypní, každý den přinese něco jiného. Pohybuji se ve světě kosmetiky, novinek, to všechno mě zajímá. Pořád se učím něco nového. Prostě mě baví, že se stále někam posouvám. V Tetě jsem šťastná.
 
Daří se vám skloubit soukromý život s prací?
Dceru jsem vychovala víceméně v drogerii. Byli jí čtyři roky, když jsem začínala. Moc mi tenkrát pomáhala rodina, v hlídání jsme se střídali. Navíc jsem měla možnost domluvit se s nadřízeným o flexibilitě pracovní doby. Takže skloubit práci v Tetě s rodinou určitě jde. A dneska už to není vůbec žádný problém, když je dcera dospělá. Studuje pedagogickou školu, a při tom mi v Tetě pomáhá jako brigádnice. Drogerie ji baví stejně jako mně. Pokud ji to, že vyrůstala v drogerii, nějak poznamenalo, tak jedině v dobrém. Jednou z ní bude učitelka s velkou láskou k drogerii.
 
Jak je podle vás v Tetě nastavena možnost kariérního růstu?
Já jsem nastoupila do Tety už jako manažerka prodejny, ale i tak jsem prošla různými školeními a asi po třech letech mi tady nabídli, že bych mohla dělat školitelku. Uvítala jsem to. Jezdím pomáhat do nově otevřených prodejen, nebo do těch, kde prostě potřebují nějakou výpomoc. Třeba vysvětlit novým kolegům sortiment a vše kolem práce v drogerii.
 
Jaký máte kolektiv a mohla jste do výběru zaměstnanců mluvit?
Jako školitelka jsem nasbírala spoustu zkušeností. Prodejnu jsem si personálně postavila úplně sama. Vše samozřejmě konzultuji s oblastním manažerem. Tým mám stabilní, jedna kolegyně už je v prodejně devět let. Máme velmi dobré vztahy. Tak třikrát, čtyřikrát do měsíce si zajdeme na společnou večeři. U nás je to už přátelství.
 
Kdybyste měla doporučit v práci Tetě novým uchazečům, co byste jim řekla?
Je to pěkná práce, i když někdy se musíme pořádně ohánět, abychom stihly naskladnit zboží, doplnit je do regálů, obsluhovat přitom zákazníky a ještě se věnovat administrativě. Ale to k naší práci patří, a některé dny jsou zkrátka rušnější a některé zase klidnější. O to je ta práce zajímavější, pestřejší. No a pak bych určitě vyzdvihla prostředí, prodejny Teta jsou krásné, moderní, čisté, světlé, a vzdušné. Do práce se budete těšit. Kromě toho přijdete do kontaktu se spoustou novinek jak z drogistického, tak kosmetického sortimentu. A to bych chtěla vidět ženu, kterou by to nebavilo. Jakmile pracujete třeba s dekorativní kosmetikou, která je vám blízká, je to potěšení a velká výhra. Protože děláte práci, která vás baví a pak vám ta práce jde samozřejmě i mnohem lépe od ruky. V Tetě máme také atraktivní bonusy.
 
Jaké bonusy to jsou. Co dostáváte od Tety navíc?
Je toho celá řada. Dostáváme výraznou slevu na nákup zboží a také narozeninové a vánoční poukazy. Dále pětistovku příspěvek na životní pojištění a zvýhodněné mobilní tarify a to i pro rodinné příslušníky. Dostáváme také stravenky další pětistovku příspěvek na čištění oděvů. Teta na své zaměstnance myslí a dělá hodně pro to, abychom byli spokojení.
 
Kdybyste měla uvést tři nejdůležitější body, proč v Tetě ráda pracujete?
Kolektiv, šéfové a prostředí.

 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít