Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Marta

Marta 

Senior manažerka prodejny v Horních Počernicích

Do Tety dojíždíte z Mělníka, kde bydlíte. Není to pro vás daleko?
Práce a kolektiv v Tetě mi za dojíždění stojí. Do Mělníka jsme se přestěhovali teprve nedávno. Do prodejny v Horních Počernicích to mám teď z domova 25 kilometrů, ale rozhodně bych neměnila. Dojíždění pro mě není žádá překážka. Důležitější je pro mě dobrá práce ve skvělém kolektivu.
 
Jak dlouho už v Tetě pracujete?
Letos v květnu to bylo pět let. Je to moje první zaměstnání. Začínala jsem v Praze 9 ve Vysočanech. To jsem ještě chodila do školy a pracovala tam jako brigádnice. A pak se mi naskytla možnost ucházet se o místo tady v prodejně v Horních Počernicích. Nastoupila jsem jako specialistka prodeje a po dvou měsících mi manažerka prodejny nabídla, jestli bych jí dělala zástup. A když se před dvěma lety vyměnilo vedení prodejny, dostala jsem nabídku na práci manažerky, kterou jsem bez váhání přijala. A teď jsem už senior manažerka, což znamená, že dělám i školitelku.
 
Co vás na práci baví nejvíc?
Rozhodně komunikace s lidmi. Jsem akční člověk, takže v kanceláři bych nevydržela. Jsem ráda, že se tu pořád něco děje. Se zákazníky pracuji velmi ráda. Navíc je mi drogerie blízká. Tahle práce mě prostě baví.
 
Zažila jste proměnu Tety v duhovou. Líbí se vám koncept Tety?
Líbí se mi moc. S proměnou Tety se toho změnilo hodně. Pozitivně vnímali proměnu nejen naši zákazníci, kteří si ji nemohou vynachválit, ale i my, zaměstnanci. Ve všech prodejnách teď máme nastavené stejné podmínky. Naše drogerie je na sídlišti v Horních Počernicích, máme tam stálou klientelu, a tak od nich vím, že je pro ně nová duhová Teta fajn. Chodí k nám nakupovat rádi, a hlavně se vracejí.
 
Jak se vám daří skloubit soukromý život s prací?
Jsem svobodná, zatím bezdětná a díky tomu jsem flexibilní. Přítel je také hodně zaneprázdněný, takže má pochopení.
 
Jak se vám líbí možnost kariérního růstu v Tetě?
Vzhledem k tmou, že jsem si prošla všemi pracovními pozicemi od brigádnice až po senior manažerku prodejny, myslím si, že mohu hodnotit. Vždycky dávám všude za příklad, jak Teta nabízí příležitost schopným lidem. Když něco umíte a ukážete to, máte cestu v kariéře otevřenou. Záleží jen na člověku, kam až dojde. To se mi líbí hodně. Teta dává šanci šikovným lidem.
 
Jak jste se sžila s kolektivem, do kterého jste přišla jako specialistka prodeje, a za pár měsíců už jste prodejnímu týmu šéfovala?
Ze začátku to pro mě nebylo úplně jednoduché. Přišla jsem jako mladá holka po škole a byla jsem z celého kolektivu nejmladší. Ale myslím si, že jsem se s tím popasovala dobře. Měla jsem velkou oporu jak v oblastní manažerce, tak v mé šéfové v prodejně. A kolektiv v prodejně máme super. Oceňuji přímost a když se třeba někomu něco nelíbí, jsem ráda, když se to řekne nahlas a hned se situace vyřeší. Pak nenastanou žádné dohady a domněnky, které by dělaly zlou vodu. U nás vše běží jako po drátkách.
 
Doporučila byste práci v Tetě ostatním?
Rozhodně. Pokud hledáte dobrou práci v příjemném prostředí a nebojíte se výzev, jděte pracovat do Tety. Se vším vám zpočátku pomůžeme a ostatní už je na vás. Schopní a šikovní lidé mají v Tetě zelenou.
 
Podělte se s námi o tři nejdůležitější věci, kvůli kterým v Tetě ráda pracujete?
Příjemné prostředí, kolektiv a motivace.

 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít