Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Karolína

Karolína 

Manažerka prodejny v Sušici

Co vás přivedlo do Tety?
Studovala jsem čtyřletý obor cestovní ruch tady v Sušici, ale po ukončení školy jsem nenašla uplatnění. Školu jsem dokončila v květnu 2015, pak jsem si udělala takové trochu delší prázdniny a koncem roku jsem začala shánět práci. Sušice není žádné velkoměsto, proto u nás není zase tolik pracovních příležitostí. A tak jsem si řekla, že to zkusím v Tetě, kde zrovna hledali specialistku prodeje. Kosmetika mě totiž vždycky bavila. V lednu 2016 jsem nastoupila do místní prodejny a začalo mě to hodně bavit. A když po půl roce odešla manažerka prodejny a já dostala nabídku, nebylo co řešit. Jsem maximálně spokojená a nikam jinam bych nešla.
 
Prošla jste při nástupu do práce nějakým školením? Přece jen, nejste vyučená v oboru.
Já osobně jsem byla zaškolená přímo v prodejně, což má své výhody. Není žádný důvod se při nástupu do Tety obávat toho, že člověk nemá zkušenosti v oboru. Každý projde školením, buď přímo v prodejně, nebo i na centrále. A Teta má dobře nastavený vzdělávací program i pro stávající zaměstnance.
 
Jak daleko to máte do práce?
Mám to 15 minut pěšky, bydlím na druhém konci města. Nemám řidičák, takže je pro mě ideální mít to do práce blízko. Když něco zapomenu, jsem hned zpátky. A když nemám službu a holky – kolegyně něco potřebují, není žádný problém do prodejny zaběhnout. Jsem vážně ráda, že mám práci takový kousek od domova.
 
Jste spokojená s finanční ohodnocením?
Peníze jsou tady hezké, jsem spokojená. Navíc máme kvartální odměny, což je super a další bonusy, jako třeba motivační program. Čím aktivnější jsme, tím víc dostaneme. To je dobrá motivace a také férová možnost přivydělat si něco navíc.
 
Jak velký je váš tým a jaké máte vztahy?
V prodejně je nás pět. Tři specialistky prodeje, zástupkyně manažerky a já jako manažerka prodejny. Díky tomu mám tu výsadu, že mohu mluvit do výběrového řízení. Zrovna nedávno se nám měnily specialistky prodeje a víceméně to bylo na mně, koho si do týmu vyberu. To oceňuji, protože je velmi důležité, aby si členové prodejního týmu, kolektivu, rozuměli. I když já jsem z celého kolektivu nejmladší, je mi 23 let, nikdo to tam neřeší. Pro nás jsou důležité pracovní výsledky a to, abychom mezi sebou měli dobré a rovné vztahy. Jsme takový rodinný kolektiv, prostě super! Bez toho by to nešlo. V práci trávíme 80 procent dne, a to už je hodně důležité s kým ten čas trávíte. A rády se stýkáme i mimo práci. Jdeme třeba na večeři, a za chvíli už zase probíráme pracovní věci, co by se mohlo zlepšit a tak…
 
Je pro vás důležité, že pracujete pro českou firmu?
Jsem za to ráda. Je super podporovat český trh a myslím si, že Teta je dobře rozjetá firma a dotáhne to ještě mnohem dál.
 
Co vás na práci v drogerii baví nejvíc?
Nejvíc se mi líbí ta přímá komunikace s lidmi, a to jak s kolegy, tak se zákazníky. Kolektiv tu máme super, což je také půlka mého úspěchu. A co oceňuji na firmě? Především koncept – orientaci na zákazníka, že co jednou dáš, to se ti dvojnásobně vrátí. Společnost Teta je mým prvním zaměstnavatelem a upřímně doufám, že i posledním.
 
Kdybyste měla říct tři nejdůležitější body, proč v Tetě ráda pracujete.
Kolegové, prostředí a přístup firmy.

 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít