Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Karel

Karel 

Manažer prodejny v Praze

Jak jste se k práci v Tetě dostal?
Mám už čtyřiadvaceti letou praxi v obchodě a z toho jsem devět let pracoval v soukromé drogerii. Před třemi lety jsem nastoupil do Tety jako specialista prodeje. Postupně jsem se vypracoval až na manažera prodejny.
 
Jak jste se jako chlap dostal k drogistickému sortimentu?
K drogerii jsem přičichl úplnou náhodou. Začínal jsem v barvách a lacích, takže jsem měl na starosti technickou drogerii. Myslím si, že klasický drogistický sortiment využíváme zcela běžně všichni. Proto ani nevidím důvod, proč by v drogerii neměli pracovat muži. Samozřejmě nemám takový vztah k dekorativní kosmetice, ale té zase rozumí dokonale mé kolegyně, takže se výborně doplňujeme. Je to týmová práce. Po pravdě nevím, kde se vzal ten mýtus, nebo předsudek, že muž v drogerii je něco výjimečného. Já si naopak myslím, že by v obchodě s drogerií neměl chybět.
 
Jak hodnotíte možnost kariérního růstu v Tetě?
Myslím si, že Teta je jednou za společností, která nebrání kariérnímu postupu svých zaměstnanců, naopak. Každého hodnotí jeho šéf individuálně, takže člověk, který do Tety nastoupí třeba jako specialista prodeje, a ukáže, že má ambice a schopnosti, dostane možnost posunout se dál. Pokud jste šikovní a umíte to ukázat, v Tetě máte k posunu v kariéře dveře otevřené.
 
Co říkáte na motivační program v Tetě. Jak se vám líbí?
Já osobně jsem za motivační program velmi rád. Podle mě je pozitivní motivace hybnou pákou k tomu, aby byli zaměstnanci spokojení. Tady bych si dovolil citovat Tomáše Baťu: spokojený zaměstnanec = spokojený zaměstnavatel. Ale zase je to individuální. Máte lidi, se kterými prostě nehnete, i když jim nabízíte modrý z nebe. A jsou lidi, kteří na to slyší, ale je potřeba jim to umět podat. Což v Tetě umí.
 
Je pro vás důležité, že pracujete pro ryze českou firmu?
Naprosto, protože to ve mně vzbuzuje pocit jistoty a stability.
 
Řekněte nejdůležitější body, proč v Tetě rád pracujete…
V první řadě mám rád práci s lidmi a Teta pro mě znamená jistotu a volnost, i když samozřejmě existují pravidla, která jsou pevně daná. Teta ale dává do určité míry svým zaměstnancům volnou ruku v tom smyslu, že ne vždy všechno musí být přesně podle tabulek. To je jedna z dalších věcí, která se mi u firmy líbí. A hlavně je prozákaznická. U nás v Tetě platí náš zákazník, náš pán – a to se mi líbí hodně.

 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít