Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Jadranka

Jadranka 

Specialistka interní komunikace v centrále v Šestajovicích

Jak jste se dostala k práci v Tetě?
Před třemi lety jsem viděla inzerát, který visel ve výloze v prodejně v místě mého bydliště v Neratovicích. Zašla jsem tedy do prodejny a získala jsem práci specialistky prodeje. Postupem času jsem se vypracovala na zástupkyni manažerky prodejny, senior manažerku a školitelku. No a pak jsem se na základě doporučení oblastního manažera zúčastnila výběrového řízení na specialistku interní komunikace v centrále firmy v Šestajovicích, které jsem vyhrála.
 
Usnadnila vám Teta nástup do nového zaměstnání v centrále?
Ano, při nástupu do centrály jsem prošla školením a také mi kolegyně poradila se vším, co jsem potřebovala vědět. A při nástupu do prodejny mě zase všechno naučila manažerka, která pro mě byla velkou motivací a zároveň vzorem.
 
Co vás v práci baví nejvíc?
Baví mě komunikace s prodejnami a to, že jim mohu pomoci. Tím, že jsem si sama vyzkoušela, co obnáší práce v prodejně, si umím dobře představit, co je trápí a snažím se jim všemožně pomáhat. Zkrátka pro ně zjišťuji spoustu věcí, které potřebují vyřešit a buď to zvládneme spolu, nebo to deleguji na své kolegy, kteří jsou za konkrétní oblast zodpovědní. Jsem vlastně takový prostředník mezi prodejnami a centrálou.
 
Jak velkou motivací je pro vás finanční ohodnocení?
S finančním ohodnocením jsem spokojená, ale primární motivací pro práci v Tetě pro mě peníze nejsou. Mě ta práce prostě hodně baví. A pokud má člověk chuť se vzdělávat nebo dělat práci i nad rámec svých povinností a tím získat i nějakou tu odměnu navíc, Teta to umožňuje. Teta je otevřená společnost, která aktivitu svých zaměstnanců vítá a podporuje.   
 
Zasahuje vám práce do soukromého života?
Já svou práci miluji, jsem workoholik… Když mám volno, třeba něco okopávám na zahrádce a zazvoní mi pracovní telefon, vždycky ho vezmu a poradím. Není mi zatěžko všeho nechat a pomoct kolegům.
 
Proč byste doporučila pracovat v Tetě lidem, kteří zrovna hledají práci?
Je to čistá práce v krásném prostředí. Záleží samozřejmě hodně na kolektivu v konkrétní prodejně, ale čím lepší je ten kolektiv, tím raději se chodí do práce. A prodejna pak podle toho vypadá a odrazí se to i na prodejních výsledcích. Když je dobrý kolektiv, je to zkrátka na prodejně vidět. A v Tetě pracují skuteční profesionálové v oboru. Kromě toho poskytuje nám, zaměstnancům, celou řadu velmi atraktivních bonusů. Třeba příspěvek na životní pojištění, stravenky, výhodné volání – tarify pro nás i pro rodinu, dárkové poukázky ať už k narozeninám nebo k Vánocům a další. Jako zaměstnanci máme také výraznou slevu na nákup zboží v prodejnách Teta.
 
Řekněte tři nejdůležitější body, proč v Tetě ráda pracujete…
Ráda pomáhám prodejnám řešit jejich požadavky. Práce mě baví, a i když jsem na centrále, tak je různorodá, každý den trochu jiná. A za třetí jsme super kolektiv.

 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít