Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Irena

Irena 

Manažerka prodejny v Libochovicích

Jak jste se dostala k práci v Tetě?
Jsem vyučená prodavačka a už při škole jsem chodila na praxi do libochovické prodejny drogerie k panu Šafránkovi, který byl franšízantem Tety. V drogerii a s kosmetikou jsem chtěla pracovat vždycky. Po škole jsem nastoupila jako brigádnice a časem jsem získala místo na plný pracovní úvazek. Když Petr Šafránek skončil a prodejnu dal do pronájmu Tetě, zůstala jsem a začala pracovat jako manažerka prodejny Teta drogerie. Libochovice jsou malé městečko, takže se tu všichni známe. Naši zákazníci jsou stálí, chodí k nám pravidelně a rádi u nás nakupují. A mě ta práce velmi baví. Sortiment mě zajímá, zjišťuji si o něm, co se dá a jsem i technicky zdatná, takže poradím i mužům, kteří něco kutí doma nebo na zahradě. Práce v drogerii mi přirostla k srdci.

Za jak velkou výhodu považujete to, že nemusíte do práce dojíždět?
Práce v místě bydliště je vážně velká výhoda, protože ušetřím spoustu času. A toho já nemám nazbyt, neboť bydlím na statku a po práci v Tetě se ještě starám o hospodářství. Ale to si v žádném případě nestěžuju, mě to baví. Jsem typ, který musí být neustále v pohybu. Nic nedělat bych prostě nevydržela ani náhodou.

Jak hodnotíte možnost kariérního postupu v Tetě?
Velmi kladně. Já sama jsem si prošla vším a osahala si práci v drogerii takzvaně od podlahy. Od praktikantky ve škole, přes brigádnici a specialistku prodeje až k manažerce prodejny. Považuju to za velké plus, protože moc dobře vím, co ta práce obnáší. Teta dává příležitost schopným a šikovným lidem, kterým o něco jde. Cením si toho, že mám dobrou práci v místě bydliště, což je takový malý zázrak, pracuji v bezvadném kolektivu, finanční ohodnocení je slušné. A protože jsem zručná a mé kolegyňky také, jezdíme na inventury a výpomoc do jiných prodejen, nebo zaškolujeme nové pracovníky, takže si k platu vyděláme něco navíc. Řekla bych, že realizace kariéry je v Tetě dobrá a kdo je šikovný, určitě se neztratí a příležitost dostane.

Co vás na vaší práci baví nejvíc?
Mně se hodně líbí design Tety, příjemné pracovní prostředí. Pak také to, že máme nadřízené, kteří jsou obětaví, vyslechnou nás a pomohou. Je důležité mít se na koho s důvěrou obrátit. Vědět, že máme pevné zázemí. Velmi důležitý je pro mě také dobrý kolektiv a samozřejmě skvělí zákazníci. Naše drogerie je jako jedna velká rodina.

Jak se vám daří skloubit soukromý život s prací?
Mně skvěle, já jsem totiž workoholička. Pro mě je práce život, takže já si stěžovat nemůžu, já pro Tetu dýchám. A jak už jsem říkala, po práci v Tetě si dám druhé kolo na našem statku. Mám kravičku, prasátko, kočky, psa, třicet slepic a včely.

Jak to všechno zvládáte?
Jde to. Teď v létě je hezky, takže můžu být do 22 hodin venku, po půlnoci jdu spát a ráno to začínám nanovo. Jak říkám, workoholička. Pro mě i dovolená musí být taková, aby se pořád něco dělo. Jinak se strašně nudím. Nějaké moře a ležení na pláži, to pro mě není. Já jsem spíš na hory, túry, lesy, zámky… Když jedeme s přítelem na dovolenou po Česku, tak mě zajímá, kde je nebližší Teta, abych si to tam mohla jít omrknout. Přítel miluje plánovat trasy výletů podle toho, kde jsou prodejny Teta drogerie.

Je pro vás důležité, že děláte pro ryze českou firmu?
Ano, jsem srdcař. Česká firma, česká kvalita. Teta mi velmi přilnula k srdci.

Kdybyste měla někomu doporučit práci v Tetě, co byste vyzdvihla?
Pracovat v Tetě je velká motivace, protože nezakrníte. Můžete se vypracovat z prodavačky až na manažerku prodejny a klidně i výš. Jedna kolegyně z neratovické prodejny teď dělá v centrále v kanceláři. V Tetě není nic nemožné. A jak říkám, není jediný den stejný. V Tetě se prostě nenudíte.

Řekněte ve třech bodech, proč pracujete v Tetě ráda.
Teta je česká firma. Když pracujete na sto procent, ocení to. Teta vás nenechá na holičkách. Jo, a ještě skvělý kolektiv. Takže vlastně ve čtyřech bodech.

 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít