Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Dominik

Dominik 

Specialista prodeje prodejny v Šestajovicích

Jak dlouho pracujete v Tetě?
V Tetě jsem pět let, začínal jsem už v 15 letech jako brigádník. A od začátku letošního roku jsem tam zaměstnaný. Do Tety mě přivedla moje sestra, která tu také pracuje. Zrovna hledali nové lidi. Bral jsem to jako příležitost, po které jsem skočil. Tohle je moje první práce, když nepočítám brigády, třeba ve skladu. Ale to mě nebavilo. Držím se Tety.
 
Co se vám na té práci líbí?
Líbí se mi, že člověk dělá s lidmi a třeba i to, že jim pomáhám najít, co potřebují. Navíc kolegyním v prodejně pomůžu s naskladňováním těžkých věcí, což beru jako samozřejmost a vůbec mi to nevadí.
 
Jak vnímají zákazníci v prodejně drogerie muže?
Za mnou chodí pro radu hlavně muži, protože se cítí pohodlněji, když tam vidí prodávat jiného muže. Dokážu jim pomoct s výběrem zboží pro ně nebo pro jejich rodinu. Funguju tady jako takový specialista. Radím samozřejmě i ženám, sice dekorativní kosmetiku nechávám na kolegyních, ale třeba čističe a podobně, s tím jim vždycky poradím.
 
Jaký je u vás v prodejně kolektiv?
U nás je kolektiv naprosto na jedničku. Máme dobrý prodej, já se o své holky starám, pomáhám jim, a to vytváří dobrou náladu.
 
Jakou máte pracovní dobu?
Pracovní dobu nám určuje naše manažerka. Když si potřebujete směnu prohodit, nebo přijít o něco později, není to problém. Stačí se včas domluvit dopředu. Kvůli tomu, že je u nás otevřeno sedm dní v týdnu, nastavili jsme si krátký a dlouhý týden. Vyhovuje nám to. A když je potřeba, přijedu pomoct i ve svém volnu. Já jsem v práci rád i přes čas.
 
Jak moc je pro vás důležité finanční ohodnocení?
Finanční ohodnocení je pro mě jako pro chlapa důležité, ale nestojí to úplně na tom. Pro mě je důležité, že mě práce baví a že ji dělám rád. Kdybych měl někde jinde dostat stejné nebo větší peníze a nebavilo mě to, nezůstal bych tam.
 
Je možné v Tetě postoupit v kariéře?
Rozhodně ano. Já osobně bych se chtěl z prodejny posunout například do centrály. Dělat třeba v maloobchodním oddělení. V Tetě je kariérní postup možný, a to mě žene dál. Snažím se vypracovat se výše. V tom mě v práci podporují. A je fajn, že začínám na prodejně, v provozu, tak budu znát vše od základů.
 
Jak vnímáte vzhled prodejny?
Jsem rád, že v prodejně máme moderní prostředí a rád poslouchám naše Teta rádio. To vážně oceňuji, dodává mi dobrou náladu. Zákazníci nám sami říkají, že k nám rádi chodí, protože je to útulné a vše si v klidu mohou pročíst nebo i vyzkoušet. Mají u nás takovou tu chvilku pro sebe a toho si cení.
 
Teta je česká značka, co to pro vás znamená?
Pro mě je důležitý hlavně přístup k zákazníkům a k zaměstnancům. To v Tetě funguje na sto procent. O zákazníky se u nás umíme dobře postarat, se vším jim poradíme, co potřebují, objednáme. A o nás se zase umí dobře postarat firma. Ať už formou školení nebo různých benefitů, od stravenek až po slevy na nákup v Tetě a třeba i různé výhody pro rodinu. Jsou to atraktivní bonusy.
 
Proč by měli v Tetě pracovat i muži?
Protože se tam najde i spousta jiné práce, než jen obsluhovat zákazníka. Třeba doplňování regálů, taková ta chlapská práce, jako je naskladnění zboží. Muži nebo kluci, kteří by chtěli pracovat v Tetě, se nemusí vůbec stydět. Je to práce jako v každém jiném obchodě, jen se specifickým zbožím. Pro mě je to jednoznačně výzva. A navíc se o mě kolegyně krásně starají. Což se mužům bude určitě líbit.
 
Tři body, proč v Tetě rád pracujete?
Kolektiv, vzhled prodejny a že to nemám daleko.

 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít