Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Daniela

Daniela 

Manažerka prodejny v Protivíně

Co vás přivedlo do Tety?
Byla to vlastně náhoda. U nás v Protivíně se otevírala nová Teta a já jsem tam šla nakoupit. Prodejna mě úplně okouzlila, velmi se mi tam líbilo. Tak jsem si řekla, že bych tam chtěla pracovat. A protože jsem v předešlé práci nebyla spokojená, nosila jsem pro všechny případy v kabelce životopis. V Tetě byla zrovna oblastní manažerka, které jsem se rovnou zeptala, jestli do prodejny náhodou někoho nehledají, což vážně zrovna hledali. Tak jsem jí dala svůj životopis a hned druhý den jsem šla na pohovor. A dopadlo to. Takže opravdu neskutečná náhoda, za kterou jsem velmi šťastná! Letos už to jsou tři roky.
 
Líbí se vám drogistický sortiment?
A jak. Mám celkově ráda módu a k tomu kosmetika patří. Navíc mě drogistický sortiment zajímá nesrovnatelně víc, než třeba kabelky nebo boty, které jsem prodávala předtím.
 
Jak daleko to máte do práce?
Jsem ze Žďáru u Protivína, což je pět minut autem. Beru to tak, že mám práci téměř v místě bydliště. Jsem ráda, že to mám kousek, protože mám děti, které v době, kdy jsem do Tety nastoupila, ještě navštěvovaly základní školu. Ráno cestou do práce jsem je nabrala do auta, vysadila před školou a pokračovala do prodejny. Po vyučování za mnou zaběhly, a to bylo také skvělé. Při práci v Tetě mohu celkově dobře skloubit chod domácnosti s pracovními povinnostmi. To je pro každou mámu a manželku velkou výhodou.
 
Jak se vám líbí práce v Tetě?
V Tetě mám pocit, že ani nejsem v práci. Je tam rodinná atmosféra, takže se tam cítím já i ostatní kolegyně velmi dobře. Navíc mám ráda práci s lidmi a v prodejně jsem mezi nimi celý den. Pracuji v krásném prostředí, práce je čistá, voňavá, je tu sortiment, který mne zajímá, pořád se něco děje. Zákazníci k nám chodí rádi, většinou s úsměvem, dají si tu kafe, vyzkoušejí novinky… Chodí k nám opravdu strávit příjemnou chvilku. Třeba paní vedle z úřadu mají v poledne hodinovou pauzu a ony ji chodí strávit k nám. Dají si kafíčko, nakoupí, vidím na nich, že je to pro ně relax. A protože personál Tety nosí žlutá trička, říkají nám, že jsme jejich sluníčka. To je moc fajn. A dcera za mnou chodí do prodejny dodnes, miluje to prostředí, atmosféru, nakupuje si šminky, voňavky, žádná novinka jí neuteče. Ta je šťastná, že má mámu, která pracuje v drogerii.

Vyhovuje vám finanční ohodnocení v Tetě??
S platem jsem spokojená. Naše prodejna je školící prodejna, takže k nám jezdí kolegyně a kolegové z jiných prodejen na zaučení. Ohodnocení za práci školitelky je příjemný bonus navíc. A moje priority jsou, že to mám kousek do práce, v Tetě jsem velmi spokojená, pracuji v krásném prostředí, a především mě ta práce baví. To je, jak se říká, k nezaplacení.
 
Je pro vás důležité, že pracujete pro ryze českou firmu?
Ano, je. To byl také jeden z faktorů, proč jsem chtěla pracovat v Tetě. Pro mě je to hodně důležité, že pracuji pro českou firmu, která rozumí českému prostředí a tím pádem i nám, zaměstnancům. Dává mi to pocit jistoty.
 
Proč byste doporučila práci v Tetě uchazečům o zaměstnání?
V Tetě budou pracovat v příjemném prostředí s fajn lidmi. Kdo má rád kosmetiku, bude ve svém živlu. Navíc se při práci leccos naučí – o výrobcích, jak je správně používat, a to pak může zúročit nejen při práci se zákazníky, ale i v soukromí. V Tetě je prostě fajn.
 
Jaké jsou tři nejdůležitější body, proč v Tetě ráda pracujete?

Práce s lidmi, kolektiv, krásné prostředí a sortiment.

 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít