Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Anna

Anna 

​Senior manažerka prodejny v Třebíči

Jak jste se dostala k práci v Tetě?
V Tetě pracuji od roku 2011. Nabídku místa jsem si našla na internetu, odpověděla jsem na ni a vybrali mě. Začínala jsem jako specialistka prodeje, pak jsem se stala zástupkyní manažerky, a nakonec mi nabídli místo manažerky prodejny v nově otevírané Tetě tady v Třebíči. Místo jsem přijala, i když jsem o sobě zpočátku trochu pochybovala, ale daří se mi a zvládám to. Po roce jsem začala dělat i práci školitelky, takže jezdím pomáhat na prodejny, kde je zapotřebí pomoci se zaškolením nováčků, nebo když je třeba zasvětit personál do pracovních procesů. Pomáhám také při otevírání nových prodejen, kde nemají zkušenosti a je tam nový personál. Jsem jim k ruce a pomáhám jim, aby se rychle zapracovali.
 
Proč jste si vybrala drogerii, byla to náhoda nebo jste hledala cíleně?
Při mateřské dovolené jsem si přivydělávala jako kosmetická poradkyně. A vážně mě to moc bavilo. Pak jsem pomáhala v Třebíči otevírat kosmetické studio a kosmetikou jsme se zabývala dál. A to byl už jen kousek k drogerii. Je to obor, který je mi hodně blízký.
 
Jste v Tetě spokojená s finančním ohodnocením?
S výší platu jsme spokojená. Jsem máma od rodiny a tak jsou pro mě peníze důležité. Máme kvartální odměny, což je pohyblivá částka k výplatě. Za poslední rok jsem si na ně sáhla tři krát. Když se naší prodejně daří a personál je aktivní, můžeme si přijít na slušné peníze. Záleží samozřejmě i na tom, v jaké lokalitě se prodejna nachází. Ta naše je v obchodním centru Albert na kraji města, takže nemáme o zákazníky nouzi. Naše stálé zákazníky si dokážeme udržet, chodí k nám rádi a s většinou z nich už se známe. A ty nové lákají k návštěvě naší prodejny zajímavé nabídky Tety.
 
Co je pro vás na vaší práci nejdůležitější?
Nejvíc mě baví práce s lidmi. A to jak s personálem, tak se zákazníky. Pokud jsou lidi stejně naladěni a k práci přistupují zodpovědně, tak je to dokonalé. A pak mě velmi baví, když přijde nový sortiment, nějaké novinky. Hned si o nich najdu co se dá, abychom pak s kolegyněmi zákazníkům poradily, jak nejlíp to jde. Těší mě, že můžeme zákazníkům nabízet stále něco nového.
 
Jak jde dohromady práce v Tetě se soukromým životem?
Mám dvě dospělé dcery a jednu desetiletou. Ty dvě starší se mnou pracují v prodejně a jsem na ně pyšná. Prostě rodinná drogerie doslova. U nás v Tetě máme nepřetržitý provoz, tedy sedm dní v týdnu, a tak mi s hlídáním nejmladší dcery pomáhá manžel i rodiče… rodina je mi velkou oporou. Navíc si kolegyněmi vycházíme vstříc a když některá z nás potřebuje, zaskočíme za sebe, nebo si prohodíme směny.
 
Jak to u vás v prodejně funguje?
Protože máme otevřeno sedm dní v týdnu, dá se říct, že máme pravidelný režim a jasný plán. Děvčata mají krátký a dlouhý týden, a já, pokud nepomáhám zrovna někde jako školitelka, chodím na ranní směny, což je do čtyř odpoledne. Často ale zůstávám déle. I když mi kolegyně pomáhají – už jen tím, že dělají svou práci dobře, jsou věci, které musím zajistit já sama. No, a pokud některá z kolegyň potřebuje poupravit docházku, třeba ze soukromých důvodů, snažím se jí vyjít vstříc. Vždycky se domluvíme.
 
Takže kolektiv máte dobrý?
Kolektiv máme perfektní. Pro mě je důležité, jaká atmosféra vládne v prodejně. Pokud spolu kolektiv dobře komunikuje a není mezi ním žádné napětí, je to znát. A vše se pak projeví na prodejích.
 
Jak důležité je pro vás, že je Teta ryze česká firma?
Hodně. Jsem pyšná na to, že mohu pracovat pro českou firmu, která se vypracovala a patří k drogistické špičce na trhu. Jsem ráda, že pracuji pro Tetu, kterou veřejnost zvolila již několikrát nejoblíbenější drogerií roku.
 
Doporučila byste práci v Tetě ostatním?
Rozhodně ano. Je to čistá a voňavá práce. Je to hezká práce s lidmi a se zbožím, které je zajímavé. Finanční ohodnocení je dobré. Pokud máte ambice a schopnosti, můžete se vypracovat. Cestu máte otevřenou. Záleží jen na vás. Teta aktivitu vítá. Práci v Tetě bych doporučila na základě vlastních zkušeností. Mně osobně totiž dělá práce v Tetě radost.
 
Řekněte tři věci, které by nejlépe vystihly, proč v Tetě ráda pracujete?
Řeknu jen jednu: pro mě je práce v Tetě koníčkem.

 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít