Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Aneta R.

Aneta 

Senior manažerka prodejny v Šestajovicích

Jak dlouho pracujete v Tetě?
Letos v září to bude pět let. V roce 2013 jsem nastoupila do prodejny v Čelákovicích jako brigádnice a od prosince jsem už pracovala na pozici specialistky prodeje. No a po dalších třech měsících jsem se stala zástupkyní manažerky prodejny. A téměř přesně za rok od chvíle, kdy jsem přišla do Tety, jsem začala pracovat jako manažerky prodejny v brandýské prodejně Teta drogerie. Tam jsem byla asi dva roky. Nyní zastávám post manažerky prodejny v pražských Šestajovicích a k tomu působím jako školitelka.
 
Jak jste se dostala k práci školitelky?
Na školitelku mě navrhla naše tehdejší oblastní manažerka na základě výsledků, které jsem měla jako manažerka prodejny v Brandýse nad Labem. Šla jsem do toho s chutí, jako do všeho. Mám ráda výzvy, baví mě učit se nové věci a předávat získané zkušenosti dál. Jako školitelka jezdím do prodejen, kde potřebují s něčím poradit, pomoci, nebo na zaškolení nováčků.
 
Co vás do Tety přivedlo? Proč jste se rozhodla pracovat právě v Tetě?
Svou roli sehrálo hned několik faktorů. Jednak byla čelákovická prodejna hned naproti mému bydlišti, takže jsem to měla minutku do práce. To bylo perfektní. Studovala jsem tehdy dálkově Vyšší odbornou školu a potřebovala jsem práci, při které se budu moci věnovat studiu. Brigáda v Tetě mi vyhovovala po všech stránkách. Nakonec se mi ta práce tolik zalíbila, že jsem školu ukončila, abych v Tetě mohla pracovat na plný úvazek. A rozhodně nelituji.
 
Co vás na práci v Tetě baví nejvíc?
Úplně nejvíc mě baví komunikace s lidmi, v tom jsem se našla. A v obchodě je to velmi důležité, vlastně vůbec nejdůležitější. Jako manažerka prodejny si užiji jak komunikaci se zákazníky, tak administrativu. Je to tak půl na půl. Vzhledem k tomu, že mám vystudovanou ekonomku, nedělá mi administrativa problém. Mně to zkrátka vyhovuje. Není to stereotyp, pořád se něco děje.
 
Jak daleko to máte do práce, a je pro vás blízkost pracovního místa důležitá?
Dojíždím autem ze vzdálenosti asi 13 kilometrů od Prahy, takže je to kousek. Za patnáct minut jsem v práci. Blízkost pracovního místa pro mě důležitá, protože nechci strávit půl dne cestou do práce a zpět domů. Zároveň jsem ráda, že neutratím příliš mnoho za benzín. Řidičák jsem si udělala před necelými dvěma lety, také proto, abych mohla jezdit jako školitelka do prodejen, kde potřebují moji pomoc.
 
Je pro vás rozhodující motivací finanční ohodnocení a jste spokojená?
Finanční ohodnocení je pro mě jedním z rozhodujících kritérií, i když asi ne to úplně nejdůležitější. Pokud bych měla pracovat s lidmi, se kterými bych si nerozuměla, asi by to žádné peníze nevyvážily. Naštěstí ale nemusím řešit ani jedno, jsem spokojená s tím, jak to v Tetě funguje. Čím víc se člověk snaží, tím víc si vydělá. Od loňského roku máme nastavený motivační program. Pokud prodejna plní nad plán, který je nastavený od centrály, tak se částka, která prodejně přísluší, rozdělí mezi její zaměstnance. Je to férový model a pro nás obrovská motivace. Personál vidí, že čím víc se snažíme, tím víc si vyděláme. A u nás v šestajovické prodejně plníme nad plán každý měsíc. Souvisí to samozřejmě i s tím, že se snažíme neustále vzdělávat. Jakmile přijdou nějaké novinky, kupujeme si je, abychom je mohly vyzkoušet a pak si poznatky předáváme mezi sebou. Není nad osobní zkušenost, když chcete zákazníkovi dobře poradit. A u nás jsou zákazníci zvyklí na dobrou radu a profesionální přístup.
 
Jaký je pracovní tým v šestajovické prodejně Teta drogerie?
Zakládám si na tom, že velmi kvalitní. Veškerý personál, který v prodejně mám, jsem si vybírala sama, takže jsou to všechno lidé podobně naladění jako jsem já. To je nejen pro mě, ale i pro ostatní v mém týmu velmi důležité. Máme k sobě blízko, rozumíme si. Nemusela jsem zatím řešit žádné konflikty. Jsme převážně dámský kolektiv a v týmu máme i jednoho chlapa. A šlape nám to.
 
Co byste vzkázala lidem, kteří hledají práci a uvažují o Tetě?
Jděte do toho, nebudete litovat! Je to velmi zajímavá práce, ať už z pohledu sortimentu, ale také proto, že je to čistá práce, navíc v krásném moderním prostředí. Přijdete do kontaktu s lidmi, nudit se rozhodně nebudete. Každý den je jiný. Navíc budete pracovat pro stabilní firmu a to je v dnešní době velké plus.
 
Řekněte třemi slovy, proč jste v Tetě ráda:
Finanční ohodnocení, dobrá dostupnost a skvělý kolektiv.

 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít