Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Aneta H.

Aneta 

Manažerka prodejny v Sedlčanech

Jak dlouho už pracujete v Tetě?
Do Tety jsem nastoupila před třemi lety jako manažerka prodejny. Předtím jsem pracovala v supermarketu v potravinách, ale nebyla jsem tam spokojená. O volném místě v Tetě jsem se dozvěděla z inzerátu, který jsme našla na internetu. Poslala jsem životopis, byla jsem vybrána na pohovor, ve kterém jsem uspěla a mohla hned nastoupit.
 
Hrál při rozhodování o novém místě nějakou roli i to, jaký druh zboží Teta nabízí?
To bylo to první, co mě zaujalo. Už při škole jsem totiž pracovala jako brigádnice v supermarketech v úsecích drogerie. A ten sortiment se mi líbil už tehdy. Takže když jsem viděla, že Teta hledá nové zaměstnance, vůbec jsem se nerozmýšlela. Lákalo mě to vrátit se zpátky k drogistickému sortimentu, který je mi blízký. Jsem velmi ráda, že to vyšlo. V porovnání s mým předchozím místem je to jako sen. Po všech stránkách lepší, super kolektiv a příjemné pracovní prostředí. Co víc si přát?
 
Jak se vám líbí pracovní prostředí a ovlivnilo vás při rozhodování, zda pracovat v Tetě?
Jednoznačně. Prodejny jsou moderní, upravené, světlé, čisté, krásně barevné. Pracovat v takovém prostředí je radost. V prodejnách se cítíme dobře jak my, personál, tak zákazníci, kteří se k nám často vracejí. Oceňují i upravený a milý personál. Chodí k nám rádi a odcházejí spokojení. Nejlepším vysvědčením je to, že Tetu zvolila veřejnost jako nejlepší drogerii roku.
 
Jak moc je pro vás důležitý kontakt se zákazníkem?
Tak to je alfa a omega práce v prodejně. Zákazník je vždycky na prvním místě, to platí v Tetě na sto procent. I proto jsem tu ráda. Práce s lidmi mě baví a těší mě, když jim mohu dobře poradit. Přece jen mám větší zkušenosti se zbožím, které nabízíme, takže své zkušenosti s radostí předávám dál. Každý, kdo nastoupí do Tety, projde školením, kde se mimo jiné dozví i to, jak se chovat k zákazníkovi, jak k němu přistupovat. Naučí se, co je to aktivní prodej, ale také třeba to, že každý zákazník je individualita a co jednomu vyhovuje, nemusí být druhému po chuti. Kdo chce pracovat s lidmi, musí být tak trochu psychologem a umět odhadnout, co si zákazník přeje. V tom máme od firmy velkou podporu v podobě různých vzdělávacích aktivit.
 
Jak se vám daří skloubit soukromý život s prací?
Když se chce, jde všechno. Rozpis směn máme připravený předem, pracovní doba je flexibilní, samozřejmě tak, abychom zajistili chod prodejny. Není žádný problém domluvit si volno na dovolenou nebo lékaře. V tom si vycházíme vstříc a nikdy se nestalo, že bychom se nedohodly. Máme dané hodiny, které musíme v určitém období odpracovat – říkáme tomu čtrnáctidenní dekáda – a jak si to naplánujeme a rozdělíme, záleží jen na nás.
 
Jaký je tým sedlčanské prodejny Teta drogerie?
S kolegyněmi se máme rády, rozumíme si, stýkáme se i mimo práci. Jsme malý kolektiv, v prodejně je nás celkem šest. Potkáváme se denně a potřebujeme spolu vycházet, což nám naštěstí nedělá problém. Rozumíme si jak v práci, tak mimo ni. Jsme stejně naladěné, a to je myslím to nejdůležitější.
 
Je pro vás důležité, že pracujete pro ryze českou firmu?
Pro mě je to velké plus. Když jsem do Tety nastupovala, tak jsem o tom nepřemýšlela. Postupem času jsem ale zjistila, že jsem za to velmi ráda. Jsem na to pyšná, že jsem součástí Tety, která je velkou, stabilní firmou, a ještě navíc českou!
 
Kdybyste měla někomu doporučit, aby šel pracovat do Tety, co byste mu řekla?
Práci v Tetě bych doporučila už jenom kvůli pěknému prostředí, také kvůli přístupu nadřízených, a v neposlední řadě i kvůli zákazníkům. Člověk se setká s různými lidmi a žádný pracovní den není stejný. Během rozhovoru, při kterém poradíme se mnohokrát zákazník rozpovídá a přidá nějaké své postřehy nebo zkušenosti. To je velmi příjemné. My jim můžeme odborně poradit, zákazníci za to poděkují, pochválí nás a někdy řeknou, jak moc rádi k nám chodí. To mě prostě nabíjí a myslím si, že to je motivace pro práci v Tetě jako hrom.
 
Řekněte tři nejdůležitější body, proč v Tetě ráda pracujete
Kontakt s lidmi, skvělý kolektiv a přístup nadřízených pracovníků.

 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít