Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod O nás Kariéra v Teta drogerii

Kariéra v Teta drogerii

Společnost p.k. Solvent s.r.o., která provozuje maloobchodní síť drogerií a lékáren teta, je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu.  Její historie se datuje do roku 1992 a od té doby vystoupala až na pozici největšího distributora v oblasti drogistického zboží po celé České republice s obratem přes 8 mld. Kč a dynamicky se rozvíjí dál. 

Zajímá vás práce u nás? V tuto chvíli hledáme...

Seznam pracovních nabídek
Logo-OPZ-barevne.jpg  *

Podporujeme rozvoj našich zaměstnanců 

Rozvoj a vzdělávání našich zaměstnanců je pro nás jednou z klíčových aktivit v rámci udržení konkurenceschopnosti a neustálého vývoje naší společnosti.  Zaměstnanci na prodejnách prochází nejen důkladným školením prodejních dovedností či intenzivní přípravou před otevíráním nových prodejen. V současné době jsou zapojeni také do dvouletého projektu, díky kterému si mohou zdokonalit vybrané znalosti a dovednosti. Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního rozpočtu a Státního rozpočtu ČR.
 
*Projekt „TETA profesní vzdělávání pracovníků“
Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004535
Doba realizace projektu: 1.2.2017 - 31.1.2019
Projekt je zaměřený na zvýšení profesních znalostí a dovedností zaměstnanců společnosti Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o. a franšízových partnerů, kteří jsou do projektu zapojeni.
Do projektu bude zapojeno celkem 260 zaměstnanců. 
Zaměstnanci se zapojí do projektu formou vzdělávání v oblasti:
- Měkké a manažerské dovednosti 
Projekt je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.
 

Co Vám nabízíme?

Provozovatelem maloobchodní sítě Teta drogerie je společnost Solvent. Jsme ryze česká společnost a stabilní zaměstnavatel, který nabízí široké uplatnění v rámci celé České republiky. Zároveň jsme jednou z nejrychleji rostoucích společností na českém trhu.
 

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít