Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Články Krása Tělo Proměna životního stylu s Tetou

Proměna životního stylu s Tetou

Proměna životního stylu s Tetou

15. ledna 2021 od Vanda Vízková

15. ledna 2021 4 minuty čtení
Připravil/a Vanda Vízková

Přejete si zhubnout, zbavit se celulitidy, nebo naopak nabrat svaly a zpevnit své tělo? Rozhodli jste se vyměnit svůj současný život za zdravější a aktivnější? Nebo potřebujete vyřešit stres či únavu? Pak hledáme právě vás! Provedeme vás krok za krokem změnou životního stylu, abyste se zase mohli ve svém těle cítit dobře a sebevědomě. Teď máte jedinečnou šanci na změnu, kterou zaplatíme my!
Je jedno, kolik je vám let a v jaké životní situaci se nacházíte. Jestli jste dáma po menopauze, maminka po porodu nebo slečna, které se náhle změnily křivky. Je jedno, zda si přejete změnit svou postavu, zbavit se stresu a únavy nebo získat zdravější stravovací návyky. Stačí jen mít chuť ve svém životě něco změnit, podělit se o to s ostatními a třeba je inspirovat k podobné změně. Samozřejmě vám s tím pomůžeme a dokonce zdarma!
My v Teta drogerii si uvědomujeme, že pro spokojenost našich zákazníků nestačí mít jenom výhodné ceny. Proto naši nabídku neustále rozšiřujeme, a to včetně sortimentu zdravých potravin, které naleznete ve více než 530 Teta drogeriích po celé ČR. Většina zdravých potravin je dokonce od českých dodavatelů.  
 
Přejeme si také, abyste byli spokojeni i poté, co naše prodejny opustíte. A proto jsme pro vás připravili projekt „VÁŠ NOVÝ ŽIVOTNÍ STYL“, ve kterém vybraným z vás společně s profesionální výživovou poradkyní pomůžeme vypadat a cítit se skvěle.

Na co se můžete těšit? 

 • 3měsíční odborný dohled výživové poradkyně
 • sestavení individuálních plánů správné životosprávy pro dosažení vašich vysněných cílů
 • sestavení jídelníčku ze zdravých potravin
 • 5x osobní setkání v Praze a 7x on-line konzultace s výživovou poradkyní
 • 5x kontrolní měření na přístroji InBody
 • proplacení všech zdravých potravin do částky 10.000 Kč, které vám během trvání projektu výživová poradkyně doporučí a vy si je v drogerii Teta zakoupíte
Všechny výše uvedené služby v hodnotě téměř 25.000 Kč dostanete od nás zdarma. Zapojte se do projektu i vy!

Jak se můžete do projektu zapojit?

Přihlašování bylo ukončeno. Děkujeme za váš zájem.
Pokud vás do projektu vybereme, budeme vás telefonicky kontaktovat do 5. 2. 2021. Těm, které nevybereme, nabídneme možnost přihlásit se k bezplatné konzultaci s našimi poradci v jedné z 20 prodejen Teta drogerie po celé ČR. Další informace najdete už brzy na těchto stránkách nebo na Facebooku Teta drogerie.

TIP: Začít nový rok zdravě můžete už teď! V Teta drogerii pro vás neustále rozšiřujeme nabídku zdravých potravin, které vybíráme hlavně mezi českými dodavateli. Přijďte zahájit svůj nový – zdravý rok do Tety nebo na e-shop Teta drogerie!

S čím počítat po přihlášení do projektu?

 • Osobní nebo video konzultace s výživovou poradkyní minimálně 1x týdně.
 • Osobní setkání proběhnou v Praze vždy v neděli během února až května.
 • Pokud budete vybráni, použijeme základní informace o vás i o průběhu vaší proměny v další komunikaci Teta drogerie (Facebook, Instagram, webové stránky, YouTube, e-mailing, Teta magazín), aby mohly být inspirací pro další.
 • Z osobních setkání vznikne s účastníky fotodokumentace a video záznam, které budou použity v komunikaci Teta drogerie.
 • Před zahájením proměny si spolupráci stvrdíme podpisem smlouvy

Kdo se vám bude věnovat?

Výživová poradkyně, funkční a fitness trenérka Sabina Škrabská, která se tréninkům věnuje od svých 17 let.

Svým klientům pomáhá měnit celkový životní styl a učí je pěstovat lásku ke svému tělu, což jde ruku v ruce se zdravou stravou. Napsala publikaci Můj deník výživy, kde se snaží stručně a jednoduše vysvětlit, co všechno strava dokáže ovlivnit.

Výživová poradkyně vám provede měření složení těla pomocí přístroje InBody, který zapůjčil partner akce, kosmetická značka NIVEA. S jeho pomocí zjistíte nejen vaši současnou váhu, ale i množství a rozložení tuků a svalů v těle. Na základě těchto výsledků vám Sabina doporučí cvičení, jídelníček a péči přesně podle vašich potřeb.
 

Máte nějaké dotazy?

Pro více informací o projektu a účasti v něm nás kontaktujte na e-mailu zdravi@tetadrogerie.cz.  

Připravil/a pro vás Vanda Vízková

Zařazeno pod těmito klíčovými slovy

Související články

Nejsou zde žádné komentáře. Přihlaste se a napište první!

Nejčtenější články

5 cviků na břicho, při kterých se nenadřete

Tělo 24.září 2021 od Petra Lamschová

0 1


Nakupte a vyhrajte mobil nebo slevu 100 Kč

Tělo 31.srpna 2021 od Teta drogerie

0 5


Jak správně vyčistit sprchový kout. Pryč s plísní!

Tělo 18.srpna 2021 od Lada Rudovská

0 0

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít