Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Články Krása Obličej Podzimní trendy očima essence: Holky se chtějí bavit

Podzimní trendy očima essence: Holky se chtějí bavit

Podzimní trendy očima essence: Holky se chtějí bavit

7. října 2016 od PaK

7. října 2016 3 minuty čtení
Připravil/a PaK

Jaký podzim pro nás nachystala essence? Tato značka je u nás nejprodávanější kosmetikou, a tak je samozřejmě praktické vědět, jak vidí horké trendy. Zaostřeme na limitované edice. Právě ty jsou pro essence typické. Velkou část její nabídky tvoří produkty, které jedou na módní vlně a pak z regálů zmizí.
Sdílet na facebooku Sdílet na Twitter Sdílet na Pinterest Emailem
"Girls just wanna have fun" aneb "Holky se chtějí bavit". To je ústřední motto essence pro letošní podzim. A to docela jistě zní jako dobrý plán pro pošmourné dny. Zkrátka zábava, koncerty, výlety za nákupy nebo kino. K tomu spousta dobré energie s těmi, které máte rády. Během eskapád s nejlepšími kamarády a kamarádkami chcete docela určitě vypadat a cítit se co nejlépe. Essence k tomu doporučuje zábavné beauty produkty, kterým vévodí odstíny růžové, fialové, fuchsiové a hnědé. Ve výbavě nemůže chybět rtěnka, hodit se ale taky bude třeba peeling na rty nebo cool duo laky na nehty. Nepřekvapí nás, že edice se opírá o trend "nude" - který kromě make-upu můžete najít třeba také u očních stínů.

Ale přece jen... je tu podzim, a tak bychom se měly naladit i na něj a na jeho barvy. K tomu je vhodným společníkem nová trendová edice "me & my umbrella”. Až budou kolem vás bubnovat podzimní deštíky, možná vás potěší nové kosmetické přípravky v odstínech rosewood, karamelu a šedé. Do této soupisky taky patří matná rtěnka s vysokým krytím nebo laky na nehty s matným gumovým efektem podobajícím se holinkám. Stále je in konturování - a u essence můžete sáhnout po konturovacím minisetu, ke kterému si lze pořídit i vhodný štětec. Vaše nehty mohou zase rozveselit obrázkové šablony na nehty. Malý deštníček či srdíčka ? Je to na vás.
 
A náš tip? Nezapomeňte, že limitované edice essence jsou trochu jako móda ve velkých řetězcích - v obchodech je najdete vždy jen po určitou dobu a pak je nahradí zase nové. Pokud se vám nějaký z těchto produktů zalíbí, určitě neuděláte chybu, když jich pořídíte do zásoby víc najednou.
 

Zdroj foto: archiv značky essence

Připravil/a pro vás PaK

Zařazeno pod těmito klíčovými slovy

Související články

Nejsou zde žádné komentáře. Přihlaste se a napište první!

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít