Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Články Krása Obličej Kosmetická zpověď: Iva Kubelková

Kosmetická zpověď: Iva Kubelková

Kosmetická zpověď: Iva Kubelková

4. února 2020 od Lucie Ulmanová

4. února 2020 2 minuty čtení
Připravil/a Lucie Ulmanová

Moderátorka, herečka, zpěvačka a česká vicemiss 1996 Iva Kubelková (42) je krásná a přitažlivá. Matka dvou dcer je tváří známé kosmetické značky a krásu do vínku dostaly i její obě děti. Starší dcera Natálka (15) už má za sebou první modelingové zkušenosti.

Iva Kubelková se kromě moderování vrhla i do světa muziky. V roli Elišky se objevila v muzikálu Trhák a loni natočila své první debutové album, které si sama otextovala a hudbu jí složil známý rocker Michal Pavlíček. V televizi ji můžete vídat jako moderátorku televizního pořadu Jak se staví sen, v minulosti moderovala pořad Sama doma.

Jak dlouho strávíte po ránu v koupelně, než vyrazíte ven?

Pokud jde o ranní rituály, mám v tom celkem jasno. Díky tomu, že už téměř 15 let spolupracuji se značkou Dermacol, je pro mne absolutním základem péče o pleť. Jen na zdravé a udržované pleti totiž krásně vynikne i líčení, které pak nemusí trvat tolik času. Také velmi záleží, kam z té koupelny vyrazím. Pokud někam mezi lidi, pak jsem tam déle, celý zkrášlovací rituál mně ale nikdy nezabere více než třicet minut.

Bez kterého kosmetického produktu si nedovedete představit den?

Oblíbila jsem si řadu 3D Hyaluron Therapy s kyselinou hyaluronovou a protivráskovým komplexem. Mám ráda komplexní řešení a v této řadě najdete vše - od krémů a masek přes odličovací olej, micelární vodu až po gelové polštářky pod oči. Z dekorativní kosmetiky je to pak určitě řasenka – mou oblíbenou stálicí je Imperial, make-up – momentálně nový Longwear Cover a korektor Matt Control.

Jako herečka, modelka a moderátorka se často líčíte. Jaká je vaše rada pro dokonalý make-up, který vydrží?

Pod make-up naneste vždy podkladovou bázi. Vyhladí krásně pleť a make-up pak vypadá skvěle po celý den. Určitě by ji měla zařazovat do své výbavy každá žena, které se na pleti už vytvářejí drobné linky a vrásky. Jsou to přesně místa, v nichž má make-up tendenci se po určitém čase usazovat. A pokud jde o rtěnku, nepřekonatelná je dvoufázová barva na rty 16H Lip Colour, která opravdu vydrží na rtech 16 hodin. Odstíny střídám, ale můj oblíbený odstín je třeba č. 20. Ten doporučuji!

Žádná žena není dokonalá. Máte nějakou „vadu na kráse“, kterou byste si přála vylepšit?

Vad mám mnoho, ale daří se mi je úspěšně už dlouhá léta skrývat. (směje se) Ne, vážně, jakákoliv vada na kráse je relativní. Většinou jde pouze o úhel pohledu a o to, jak to má člověk nastavené ve své hlavě. Neexistuje objektivní krása ani dokonalá krása, jsme všechny krásné, dost často nás krásné dělají také ti správní lidé kolem nás. Takže já si myslím, že vady na kráse neexistují.

Připravil/a pro vás Lucie Ulmanová

Zařazeno pod těmito klíčovými slovy

Související články

Nejsou zde žádné komentáře. Přihlaste se a napište první!

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít