Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Články Krása Novinky Jak doma rychle uklidit, když máte málo času?

Jak doma rychle uklidit, když máte málo času?

Jak doma rychle uklidit, když máte málo času?

15. září 2020 od Eva Šarfová

15. září 2020 3 minuty čtení
Připravil/a Eva Šarfová

V kolotoči všech pracovních povinností a péče o rodinu není jednoduché mít doma vždy a za všech okolností naklizeno. Ohlásila se návštěva a potřebujete dát byt rychle do pořádku? Přinášíme pár jednoduchých triků, jak rychle uklidit díky čisticím novinkám.
Smiřte se s tím, že nestihnete vypulírovat každé zákoutí. To si nechte na později. Když jde o minuty, je potřeba myslet především na efekt a udělat jen to nejdůležitější. Rozhlédněte se po bytě, jako byste do něj přišli poprvé, a zaměřte se na místa, která jsou nejvíc vidět. Postupujte systematicky, místnost po místnosti.

1. Koupelna

Kopičky špinavého oblečení hoďte do koše na prádlo, drobnosti, jako jsou sponky, gumičky nebo kosmetika, ukliďte do kosmetické taštičky. Postříkejte umyvadlo a vanu či sprchový kout čisticím prostředkem, například Lysoform Dezinfekčním čističem koupelny (koupit v e-shopu). Na vnitřní části WC mísy aplikujte Bref Čistič toalety Pro Nature Grapefruit (koupit v e-shopu) a nechte působit. Mezitím vyleštěte zrcadlo, bleskově se vám to povede s Clin Windows & Glass Lemo Čističem (koupit v e-shopu), který nechte působit. Pak se vraťte k čištění povrchů, které otřete papírovou utěrkou nebo hadříkem z mikrovlákna. 
produktová koláž

TIP: Široký výběr čisticích prostředků najdete také na e-shopu Teta drogerie (přejít na e-shop).

2. Kuchyň

Nejprve se vypořádejte se špinavým nádobím. Ukliďte je do myčky, do které vložíte praktické Finish Quantum Ultimate Kapsle do myčky nádobí 32 ks (koupit v e-shopu), případně je umyjte v ruce. Snažte se, aby bylo na kuchyňské desce minimum věcí, které vzbuzují dojem nepořádku. Jídlo a kuchyňské suroviny ukliďte do lednice nebo do spíže. Povrchy vyčistěte univerzálním čističem s tím, že na sporák použijte prostředek pro odmašťování. Vyzkoušejte například Ajax Antibakteriální čisticí prostředek Pure Home Apple. Vyleštěte také nerezové povrchy, ať už jde o kuchyňskou baterii, mikrovlnnou troubu nebo rychlovarnou konvici. Na jídelní stůl dejte čistý ubrus či prostírání a dekoraci v podobě vázy s květinami nebo mísy s ovocem. To působí útulně. 

3. Obývací pokoj

Složte deku a urovnejte polštářky na sedačce. Utřete prach na nábytku, televizi a parapetech a pomocí válečku odstraňte nečistoty z pohovky. Pohovku můžete i vyluxovat. Vysavačem pak nakonec přejeďte podlahy v celém bytě, je to rychlejší než vytírání. Pokud ale máte pár minut k dobru, podlahy ještě setřete. Ideální je použít mop se ždímacím košem. Do vody přilijte Ajax Pure Home Přípravek k čištění a dezinfekci povrchů Apple Blossom, který celý byt ve finále krásně provoní.

Připravil/a pro vás Eva Šarfová

Zařazeno pod těmito klíčovými slovy
Nejsou zde žádné komentáře. Přihlaste se a napište první!

Nejčtenější články

Jaký je rozdíl mezi lupy a seboreou?

Novinky 15.září 2021 od Lída Pospíšilová

13 0Je lepší teplá, nebo studená sprcha? Známe odpověď!

Novinky 8.dubna 2020 od Lucie Ulmanová

16 0

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít