Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Freedom

Freedom

Buďte jako profi vizážisti

Freedom Makeup je značka, kterou exkluzivně najdete v drogeriích Teta. Pořídit si ji můžete ve 250 obchodech. Kde se vzala? A jaké produkty nabízí?

Freedom Makeup pochází z britských ostrovů. Rodištěm značky je Londýn. Její historie je krátká, začala se psát v roce 2015 v Anglii. Nástup byl přitom impozantní. Během dvou let se stala jednou z nejprodávanějších dekorativních značek ve Velké Británii. Do stejné rodiny jako ona přitom patří ještě Makeup Revolution London, I♥Makeup, DGJ Organics, FaceB4, Colourless či Colouron. To vše zastřešuje TAM Beauty.
 
Freedom se soustředí především na paletky všeho druhu - tedy paletky očních stínů, tvářenek či korektorů. Značka Freedom a design jejích výrobků je vedle klasických zákaznic cílen na amatérské vizážisty i na profesionální makeup artisty. Z tohoto důvodu byla také uspíšena výroba štětců a jejich příslušenství, jako jsou čištiče, mýdla, makeup houbičky či fixační spreje, které jsou teď velmi populární.
 
Hlavním krédem značky je přinášet nejvyšší kvalitu v  dané cenové kategorii, srovnatelnou s mnohonásobně dražšími značkami. Cenová hladina produktů se pohybuje od 49,90 Kč do 399 Kč, přičemž nejzákladnější a zároveň nejoblíbenější mezi českými zákaznicemi je řada paletek 12 očních stínů, kterou lze sehnat za 199 Kč.
 
Shrnuto a podtrženo: cílem Freedom je probudit profesionálního vizážistu v každé zákaznici. Značka také netestuje na zvířatech. Aktuálně obnáší její produkce zhruba 200 kosmetických výrobků. V Tetě je jich k dostání 63.
 Zdroj foto: archiv značky

Ukázky nejznámějších produktů značky

Freedom - Eyebrow Kit

Sada na úpravu obočí

Freedom - Oční stíny

Paleta 4 očních stínů

Freedom - Oční stíny

Paleta 8 očních stínů

Freedom - Oční stíny

Paleta 12 očních stínů

Freedom - Oční stíny

Paleta 32 očních stínů

Přijďte si nakoupit do jedné z našich prodejen

Najít nejbližší prodejnu

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít