Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Signal

Signal

Špičková péče o celou rodinu

Značka Signal neodmyslitelně patří ke špičkám na poli zubní a ústní hygieny. Existuje již od roku 1961, kdy uvedla na trh vůbec první zubní pastu s červeno-bílými proužky. Inovace a expertiza patří k hlavním pilířům filosofie Signal. Značky, jež světu přinesla hned několik revolučních produktů a technologií.
Signal
V roce 1977 to byla zcela první zubní pasta s obsahem fluoru, která se stala celosvětovou inspirací v segmentu zubních past a v roce 1986 zase první pasta proti zubnímu kazu. Blahodárné důsledky plynoucí z používání zubních past s fluorem se projevily již po 25 letech, když došlo ke globálnímu zlepšení ústního a zubního zdraví.

Značka Signal hraje klíčovou roli také ve vzdělávání dětí a jejich rodičů na poli ústní hygieny. Svými osvětovými projekty již přes 20 let každý rok vzdělává stovky tisíc předškoláků a školáků, které vede ke správným návykům v ústní a zubní hygieně. Signal je zároveň partnerem asociace UNICEF a spolu s ní napomáhá k usnadnění přístupu k pitné vodě, tedy i k ústní hygieně ve školách v Mosambiku.

Signal úzce spolupracuje i s celou řadou expertů, jejichž výzkumy daly vzniknout dalším revolučním produktům. V roce 2008 značka představila řadu zubních past Signal White Now, která se rychle prosadila jako jednička mezi bělicími pastami. V roce 2013 na trh zase uvedla elektrický kartáček technologie SONIC. Sonické kartáčky čistí zuby vertikálním pohybem, a jsou tak při péči o zuby mnohem šetrnější než běžné elektrické kartáčky.
Signal
V roce 2014 značka SignaSignall změnila podobu trhu, když zveřejnila vůbec první zubní pastu určenou speciálně pro muže Signal White Now Men. V roce 2016 zase zabodovala se zubní pastou Long Active pro celou rodinu, která díky obsahu zinku účinně chrání chrup od rána do večera a bojuje s bakteriemi, jež způsobují vznik zubního plaku.

Začátkem roku 2017 Signal rozšíril své portfolio o další novinky, elegantní bělicí pero na zuby Signal White Now Touch, které dokáže vykouzlit zářivý úsměv kdykoli během minutky, a bělicí pasty White Now CC s dvojím účinkem: korekce bělosti a kompletní péče. Po celou dobu své existence zůstává značka Signal věrna svým třem klíčovým pilířům: inovace, vzdělávání a expertiza se zaměřením jak na produkty pro děti od nejútlejšího věku, tak zubní pasty pro ženy a muže.

Věděli jste, že?
Značka Signal je také známá jako Pepsodent (Asie a Latinská Amerika), Mentadent (Itálie), Zhong Hua (Čína), Aim (Řecko), Prodent (Nizozemsko) a P/S (Vietnam).


Zdroj foto: archiv značky
 

Ukázky nejznámějších produktů

Signal Kids

dětská zubní pasta 50ml

Signal Long Active Fresh Breath

zubní pasta 75ml

Signal Long Active Intensive Cleaning

zubní pasta 75ml

Signal Long Active White Fresh

zubní pasta 75ml

Signal White Now

zubní pasta 75ml

Signal White NOW CC

zubní pasta 75ml

Signal White Now Glossy Chic

zubní pasta 50ml

Signal White NOW Gold

zubní pasta 50ml

Signal White Now Men Super Pure

zubní pasta 75ml

Signal White Now Touch

bělicí pero 2ml

Přijďte si nakoupit do jedné z našich prodejen

Najít nejbližší prodejnu

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít