Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Nakupte a soutěžte o
ELEKTROKOLA
Za váš nákup nyní získáte možnost účastnit se soutěže o tři elektrokola CRUSSIS a navíc pro každého máme i knížku plnou slevových kuponů.
Stačí jen nakoupit nad 350 korun.
REGISTROVAT ÚČTENKU
Navíc 8x speciální slevový kupón

Více nákupů,
větší šance
na výhru

Nabídky a inspirace

Zkombinujte speciální slevy z kuponové knížky spolu s výhodnými nabídkami z letáku Teta a ušetřete ještě více! Speciální slevové kupony získáte při nákupu nad 350 Kč od 8. 6. do 3. 7. 2022. Slevové kupony je možné uplatnit pouze v prodejnách, nikoliv na e-shopu Teta drogerie.

V kuponové knížce se můžete těšit na slevy těchto značek:

Zkombinujte si akční nabídku se slevovým kuponem a ušetřete ještě více!

AKČNÍ NABÍDKY ZDE

Užijte si léto v pohybu s drogerií Teta. Inspirujte se a zjistěte u jakého sportu se dobře hubne, jaké si můžete dát zdravé svačinky nebo jak si správně vyprat sportovní oblečení po výletu. Teta vám vždy přináší novou dávku inspirace a novinky ze světa drogerie a kosmetiky.

DALŠÍ ČLÁNKY

Soutěžte s námi o elektrokola

Nakupte nyní v drogerii Teta nad 350 Kč a získáte nejen knížku plnou slevových kuponů, ale i možnost vyhrát jedno ze tří elektrokol českého výrobce CRUSSIS.

Zapojte se do naší nové soutěže i vy! Můžete vyhrát dámské krosové elektrokolo CRUSSIS v hodnotě téměř 55 tisíc korun. Stačí nakoupit na prodejně nebo e-shopu od 8. 6. do 3. 7. 2022 a můžete se zaregistrovat do soutěže.

NAKOUPIT NA E-SHOPU

Specifikace kola:
Pro výlety i sportovnější ježdění • dojezd až 170 km na jedno nabití • baterie (720 Wh) i nabíječka je součástí • velikost rámu 17´´ • nosnost 120 kg • 9 převodů

Elektrokolo
v hodnotě54 990 Kč

Registrace nákupu

Zadejte údaje o vašem nákupu a zúčastněte se soutěže.
Čím více nákupů, tím větší šance na výhru!

Vyberte typ dokladu pro registraci:

Účtenka z prodejny
Faktura z e-shopu

Nevíte co z účtenky vyplnit?

Vyplňte, prosím, 10-ti místné číslo dokladu
Vyplňte, prosím, telefon ve formátu +420 555 666 777

Vyplněním a odesláním výše uvedeného formuláře souhlasím s kompletními pravidly soutěže a dále se zpracováním poskytnutých osobních údajů společností Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., se sídlem Poděbradská 1162, 250 92 Šestajovice (dále jen „Teta drogerie“), IČ 261 48 579 a její mateřskou společností Solvent ČR s.r.o., IČ 250 69 497 se stejným sídlem, a to za účelem organizace hry a jejího vyhodnocení.

Souhlasím s tím, aby mi v budoucnu Teta drogerie prostřednictvím e-mailu a telefonu posílala inspirativní články, nabídky a slevové kupony. Tímto uděluji souhlas se zpracováním mnou výše poskytnutých osobních údajů společnostmi Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., IČ 261 48 579, se sídlem Poděbradská 1162, 250 92 Šestajovice a její mateřskou společností Solvent ČR s.r.o., IČ 250 69 497, se sídlem Poděbradská 1162, 250 92 Šestajovice, k zasílání nabídek, a to do odvolání na info@tetadrogerie.cz.

Pravidla soutěže

Jak soutěžit, co a kdy můžete vyhrát?

1.

Nakupte v prodejně nebo na e-shopu Teta drogerie od 8. 6. do 3. 7. 2022 alespoň za 350 Kč (částka po slevách).

2.

Zaregistrujte svůj nákup pomocí čísla účtenky nebo faktury.

3.

Uschovejte si účtenku nebo fakturu z nákupu pro doložení v případě výhry.

Losování výherců proběhne do 15. 7. 2022. Jména výherců budou následně uvedena zde.

Registrovat můžete více různých účtenek, pokud ve stanoveném období více-krát nakoupíte a splníte podmínky pro registraci. Registrovat lze pouze účtenku z prodejny nebo fakturu z e-shopu. Připomínáme, že při nákupu na e-shopu získáváte číslo faktury až po vyřízení objednávky (může trvat 2-3 dny). Nelze registrovat jen vytvořenou objednávku.

Kompletní pravidla soutěžeČasté otázky

Musím být členem Teta klubu pro účast ve hře?
Ne. Členství v klubu Teta není podmínkou účasti v této soutěži.
Mohu se zúčastnit soutěže, i když jsem nakoupil(a) na e-shopu Teta?
Ano, pokud jste nakoupil(a) za 350 Kč a více na e-shopu Teta drogerie, můžete se do hry registrovat pomocí čísla faktury. Při registraci zvolte jako typ dokladu „Faktura z e-shopu“ a opište ze své faktury vyznačená pole na příkladu.
Kolikrát se mohu registrovat do hry?
S každou účtenkou vyšší než 350 Kč se můžete do hry zaregistrovat. Čím více nákupů, tím máte větší šanci vyhrát. Každou účtenku můžete zaregistrovat pouze jednou.
Mohu v drogerii Teta nakoupit cokoliv nad 350 Kč?
Ano, téměř cokoliv. Do soutěže nebudou zařazeny pouze účtenky obsahující nákup služeb (např. e-shop zásilky, Teta foto, dárkové poukazy …), nákup expiračních položek nebo počáteční kojenecká výživa.
Mohu zaregistrovat i starší účtenku z nákupu v drogerii Teta?
Ne. Registrovat lze pouze účtenky s datem nákupu od 8. 6. do 3. 7. 2022.
Mohu si elektrokolo vybrat?
Ne. Elektrokola bylo nutné předem objednat tak, aby si je výherci mohli užít ještě letos o prázdninách.
Kdy nejpozději se mohu registrovat do hry?
Vaši účtenku lze registrovat do 3. 7. 2022 23:59:59 hod. Registrovat lze účtenku z prodejny s posledním datem nákupu 3. 7. 2022. Fakturu z e-shopu můžete registrovat s posledním datem vystavení také 3. 7. 2022. V případě registrace nákupu z e-shopu, nezapomeňte, že je možné registrovat až fakturu, kterou obdržíte po vyřízení objednávky (což může trvat 2-3 dny od objednání). Nelze registrovat jen vytvořenou objednávku.
Jak se dozvím, že jsem vyhrál(a)?
Po slosování budeme výherce kontaktovat během následujících 30 pracovních dnů telefonicky. Informace o výhře nezasíláme SMS zprávou, přes WhatsApp nebo Messenger. Často přes tyto aplikace zasílají pochybné zprávy podvodníci, kteří z vás chtějí vylákat osobní data a bohužel se tváří jako věrohodné společnosti nebo dokonce "váš lékař".
Jak budou výhry předány?
Elektrokola budou předány v prodejních místech CRUSSIS. Konkrétní prodejnu společně vybereme při telefonním rozhovoru.
Lze uplatnit slevy z kuponové knížky také na e-shopu Teta?
Ne. Slevové kupony můžete uplatnit jen v prodejnách Teta, jejich seznam naleznete zde.
Jaké jsou podmínky pro uplatnění jednotlivých slevových kuponů a do kdy je musím uplatnit?
Kompletní podmínky jsou uvedeny na každém slevovém kuponu a jsou velmi jednoduché. Všechny kupony jsou platné jen na prodejnách a většina platí na celé značky. Některé kupony mají minimální částku nákupu pro uplatnění slevy. Kupony lze uplatnit od 8. 6. do 3. 7. 2022
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít