Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Úvod Články Krása Novinky Líčení pod roušku: Make-up, který odolá, a oči, které září

Líčení pod roušku: Make-up, který odolá, a oči, které září

Líčení pod roušku: Make-up, který odolá, a oči, které září

20. října 2020 od Vanda Vízková

20. října 2020 3 minuty čtení
Připravil/a Vanda Vízková

Říkáte si, na co se líčit, když to stejně nikdo neuvidí? A necháte pohodlnost zvítězit nad svou ženskou potřebou cítit se krásná. Často ale přijde chvíle, kdy roušku sundáte a necítíte se bez make-upu zrovna dvakrát komfortně. Nenechte proto líčidla zahálet – řekneme vám, jaké novinky použít, aby i pod roušku mělo líčení svůj smysl a stále vám to slušelo.

Správný podklad je klíč

Nenechte se uchlácholit tím, že vám polovina obličeje není vidět. Všechny rozšířené póry, drobné i větší vrásky a lesknoucí se pleť se pod rouškou neskryjí. Tohle všechno umí redukovat dobrá podkladová báze, třeba nová Dermacol Aktivní podkladová báze White Magic nebo vizážisty milovaná sametová Dermacol Vyhlazující báze pod make-up Satin, která je nyní dostupná i v tubě. Pokud vás tyto neduhy (ještě) netrápí a hledáte pouze rozjasnění a hydrataci, nabídne vám je díky obsahu kokosové vody Dermacol Báze pod make-up Coco Splash.
produktová koláž z novinek

Make-up, který vydrží

Nasadit roušku, poupravit roušku, sundat roušku, a tak x-krát dokola. Není make-up, který by tohle bez úhony vydržel, ale je dobré vybírat takový, který dotekům a otěru odolává lépe než ostatní. Třeba takový Dermacol Dlouhotrvající krycí make-up Longwear Cover. Obsahuje částečky jojobového vosku, který se při kontaktu s kůží rozehřeje, vytvoří ochrannou vrstvu a stává se odolný vůči doteku. Kromě toho už v tenoučké vrstvě opravdu výborně kryje – vaše nedokonalosti nebudou vidět, ani když sundáte roušku. K dostání je ve čtyřech odstínech.
produktová koláž z novinek

Obočí teď mluví za vás

Často jsou to nyní pouze oči a obočí, které vašemu protějšku napoví, jak vlastně vypadáte a co si asi myslíte. Tak nedovolte, aby působily mdle a neupraveně. Zvláště pokud jste běžně zvyklá sázet při líčení na výrazné rtěnky a líčení očí a obočí upozaďovat. Více než kdy jindy teď dbejte na to, abyste měla obočí hezky upravené – vytrhané přebytečné chloupky, doladěný tvar a zvýrazněnou jeho barvu. V tom vám pomůže Maybelline New York Gelová řasenka na obočí Brow Fast Sculpt (koupit v e-shopu). Obočí s ní v několika tazích snadno učešete, zafixujete jeho tvar a barevně zvýrazníte.
Tip redakce:
Máte pocit, že rty jsou pod rouškou v pozadí a není potřeba je líčit? No ale co když bude příležitost roušku sundat? Buďte připravená, a to díky
Dermacol Dlouhotrvající barvě na rty 16H Lip Colour (koupit v e-shopu), která je opravdu “nezničitelná” a vydrží i pod rouškou.
produktová koláž z novinek

Oči, které zaujmou

Říká se, že seznámit se je v dnešní době těžké. Kvůli rouškám nemůžeme rozehrát všechny půvaby své tváře a zaujmout. Těžké to je, ale ne nemožné. Podívejte se na ženy z Dálného východu. Ty musí umět okouzlit jen očima po celý svůj život. Pomocí líčení podtrhnou krásný tvar svých očí, zvětší je, prodlouží si řasy… A všechny tyto možnosti máte vy také. Smyslné a intenzivní líčení vám vykouzlí Maybelline New York Oční linky v peru Hyper Easy (koupit v e-shopu), které mají neobyčejnou výdrž. Stejně intenzivní a odolné linky vám namaluje i Dermacol Automatická tužka na oči 16H Matic Eyeliner (koupit v e-shopu). Na vás je pouze si vybrat, jestli dáte přednost peru nebo tužce. A pokud chcete opravdu zaujmout, vsaďte na barvy! Co třeba barevné, ale vkusné linky v odstínech khaki nebo luxusní tmavé fialové? Vyzkoušejte v těchto odstínech Dermacol Tužku na oči 12H True Colour Eyeliner (koupit v e-shopu).
produktová koláž z novinek

Nehty v centru pozornosti

Mít upravené nehty je teď důležitější než kdy jindy. Pozornost teď tolik nepoutají vaše rysy nebo výrazné rty, a tak oči lehce zabloudí na ruce. Když k tomu navíc připočteme neustálé nasazování, upravování a sundávání roušky, jsou teď ruce a nehty opravdu na očích často. Dopřejte jim pečlivou manikúru a následně nátěr např. Dermacol Dlouhotrvajícím lakem na nehty 5 Days Stay (koupit v e-shopu) v krásných odstínech Sparkle, Fairy nebo Unicorn. Jeho složení s pryskyřicí přispívá k vyššímu lesku a také výdrži – měl by odolat oděrkám i olupování celých 5 dní.
produktová koláž z novinek

TIP: Široký výběr dalších produktů pro dokonalý vzhled i pod rouškou najdete na e-shopu Teta drogerie (pokračovat na e-shop).

Připravil/a pro vás Vanda Vízková

Zařazeno pod těmito klíčovými slovy

Související články

Nejsou zde žádné komentáře. Přihlaste se a napište první!

Nejčtenější články

Jaký je rozdíl mezi lupy a seboreou?

Novinky 15.září 2021 od Lída Pospíšilová

20 0Je lepší teplá, nebo studená sprcha? Známe odpověď!

Novinky 8.dubna 2020 od Lucie Ulmanová

16 0

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít