Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Flormar

Flormar

Italsko-turecký šmrnc i u nás

Kosmetika Flormar, kterou najdete i v našich drogeriích, pochází z Itálie.  Značka se zrodila v roce 1970 v Miláně. Co ji charakterizuje? Zakládá si na kvalitě, vyzná se v trendech a rozhodně se také stará o ozdravný efekt svých výrobků.
 
Značka Flormar vznikla v Miláně, nicméně v roce 1972 byla výroba přesunuta do Turecka. Právě tam začal její velký nástup a úspěch. Od té doby pomáhá zkrášlovat mnoho žen po celém světě. Od laků na nehty se postupně sortiment rozšířil a zahrnuje celou škálu produktů.
 
V současném portfoliu jich jsou stovky. Uspokojí tak velmi široké spektrum zákaznic z různých kulturních protředí. Počáteční boom a také pozice na domácí italské půdě byly pro společnost velkou motivací k expanzi na mezinárodní trhy. Italské know-how v ní zúročené už proniklo do více než 80 zemí na 4 kontinentech.
 
Důraz na kvalitu v průběhu výrobního procesu se promítá do výsledku. A právě na tom společnost staví, protože ví, že je to základ důvěry v její produkty. Nejde pouze o kontrolu kvality. Filozofie vedení říká, že je třeba znát dobře zákaznice. Investuje tedy do toho, aby byly co nejlépe pochopeny. Mnoho prostředků dává také do vývoje.
 
Samotná výroba probíhá v továrnách Kosan Kozmetik v Turecku. Výrobní prostory jsou schopny vychrlit 7 milionů kusů kosmetiky za měsíc.
 
A co z toho přistane na regálech, kde nakupujete? Jsou to slavné laky na nehty a dekorativní kosmetika - Pretty oční stíny, Pretty pudry, Pretty tvářenky, lesky na rty Supershine, řasenky X10, konturovací tužky na rty a oči, tužka Ultra, vysouvací tužka Style Matic či fix na obočí.
 
Flormar chce dosáhnout toho, aby v každé rodině měl alespoň jednoho věrného klienta. Pěstuje také sociální odpovědnost a odpovědnost vůči životnímu prostředí. Jak společnost sama uvádí: "Chceme nabízet výrobky, které lidi udělají šťastnějšími."


 
Zdroj foto: archiv značky

Ukázky nejznámějších produktů značky

Flormar - Full Color

Lak na nehty

Flormar - Full Color

Lak na nehty

Flormar - Full Color

Lak na nehty

Flormar - Glitter

Lak na nehty

Flormar - Jelly Look

Lak na nehty

Flormar - Jelly Look

Lak na nehty

Flormar - Matte

Lak na nehty

Flormar - Quick Dry

Lak na nehty

Přijďte si nakoupit do jedné z našich prodejen

Najít nejbližší prodejnu

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít