Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Rimmel

Rimmel

Nejen Britky milují Rimmel London

Rimmel London je jednou z vůbec prvních kosmetických značek světa. Její historie sahá až do roku 1834, kdy tehdy 14letý Eugene Rimmel se svým otcem, uznávaným francouzským parfumérem, otevřeli vlastní parfumerii. O deset let později se Rimmel stal mistrem tohoto řemesla a zároveň kosmetickým vizionářem. Začal experimentovat s vůněmi a barvami a při cestách po světě vyhledával exotické ingredience a nové inspirace.
 
Eugene Rimmel byl průkopníkem také v osobní hygieně - vyvinul některé velice inovativní výrobky, například ústní vodu, voňavé pomády a parní odpařovač vůní. A protože se tradovalo, že jejich luxusní mýdla, parfémy a koupelové esence z londýnské Regent Street používá královská rodina, oblíbili si je i členové vyšší společnosti.
 
Vrcholným počinem Rimmela však bylo představení první moderní řasenky. Navíc v některých jazycích se “rimmel” používá místo slova řasenka i dodnes (třeba v portugalštině nebo turečtině).
 
V novodobé historii značka během let 1970-1980 vystřídala několik vlastníků, až ji v roce 1996 získalo Coty Inc. Poté Rimmel London svůj “londýnský look” začal rozšiřovat do více než 40 zemí celého světa, přičemž v Británii jde dodnes o nejprodávanější kosmetickou značku.
 
K tomu firmě dopomohla i spolupráce s rodilou Britkou a supermodelkou Kate Moss, která je už od roku 2001 tváří Rimmelu. Kate Moss je mimo jiné známá svou neotřelou krásou a pozoruhodnou kariérou: ta začala již ve 14 letech, kdy byla objevena na letišti JFK při návratu z dovolené. Během více než 20 let Kate spolupracovala s nejznámějšími fotografy a značkami světa. Pravidelně se objevuje na titulních stranách prestižních magazínů. A zdobila také rekordních 36 obálek britské Vogue. Právě nyní Kate Moss a Rimmel London slaví unikátní 15leté výročí spolupráce. Právě k této slavnostní události Kate vytvořila nové odstíny rtěnek Lasting Finish by Kate 15th anniversary v nude a rudých odstínech. Rtěnky doplňují i dva úžasné odstíny laku Super Gel by Kate.

V posledních letech se do služeb Rimmelu dostala také módní ikona Georgia May Jagger, dcera Jerry Hall a Micka Jaggera. A mezi další známá jména patří například zpěvačka Rita Ora a nově i modelka a herečka Cara Delevingne. Všechny ambasadorky jsou výhradně Britky. Zdroj foto: archiv značky

Ukázky nejznámějších produktů značky

Rimmel - 60 Seconds Super Shine

Lak na nehty - 310

Rimmel - 60 Seconds Super Shine

Lak na nehty - 407

Rimmel - Extra Super Lash

Řasenka

Rimmel - Lasting Finish

Make up - SPF20 - 30ml

Rimmel - Stay Matte Powder

Pudr

Rimmel - Wonderfull Wake Me Up - Extreme black - Dark Green

Řasenka

Přijďte si nakoupit do jedné z našich prodejen

Najít nejbližší prodejnu

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít