Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Akce Top značky Freedom

Freedom

Freedom

Buďte jako profi vizážisti

Freedom Makeup je značka, kterou exkluzivně najdete v drogeriích Teta. Pořídit si ji můžete ve 250 obchodech. Kde se vzala? A jaké produkty nabízí?

Freedom Makeup pochází z britských ostrovů. Rodištěm značky je Londýn. Její historie je krátká, začala se psát v roce 2015 v Anglii. Nástup byl přitom impozantní. Během dvou let se stala jednou z nejprodávanějších dekorativních značek ve Velké Británii. Do stejné rodiny jako ona přitom patří ještě Makeup Revolution London, I♥Makeup, DGJ Organics, FaceB4, Colourless či Colouron. To vše zastřešuje TAM Beauty.
 
Freedom se soustředí především na paletky všeho druhu - tedy paletky očních stínů, tvářenek či korektorů. Značka Freedom a design jejích výrobků je vedle klasických zákaznic cílen na amatérské vizážisty i na profesionální makeup artisty. Z tohoto důvodu byla také uspíšena výroba štětců a jejich příslušenství, jako jsou čištiče, mýdla, makeup houbičky či fixační spreje, které jsou teď velmi populární.
 
Hlavním krédem značky je přinášet nejvyšší kvalitu v  dané cenové kategorii, srovnatelnou s mnohonásobně dražšími značkami. Cenová hladina produktů se pohybuje od 49,90 Kč do 399 Kč, přičemž nejzákladnější a zároveň nejoblíbenější mezi českými zákaznicemi je řada paletek 12 očních stínů, kterou lze sehnat za 199 Kč.
 
Shrnuto a podtrženo: cílem Freedom je probudit profesionálního vizážistu v každé zákaznici. Značka také netestuje na zvířatech. Aktuálně obnáší její produkce zhruba 200 kosmetických výrobků. V Tetě je jich k dostání 63.
 Zdroj foto: archiv značky

Ukázky nejznámějších produktů značky

Freedom - Eyebrow Kit

Sada na úpravu obočí

Freedom - Oční stíny

Paleta 4 očních stínů

Freedom - Oční stíny

Paleta 8 očních stínů

Freedom - Oční stíny

Paleta 12 očních stínů

Freedom - Oční stíny

Paleta 32 očních stínů

Přijďte si nakoupit do jedné z našich prodejen

Najít nejbližší prodejnu

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít