Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Akce Top značky Colgate - Palmolive

Colgate - Palmolive

Colgate - Palmolive

Péče (nejen) o váš úsměv již několik generací

Víte, jak vznikla značka, která v současné době patří k leaderům na trhu v rámci kosmetických produktů a drogistického zboží? Možná si myslíte, že na počátku byla zubní pasta… To je omyl. Na startovní čáře značky bylo mýdlo a svíčky!
Colgate
V roce 1806 založil William Colgate v New Yorku malou firmu zabývající se výrobou škrobu, mýdel a svíček pod jménem „William Colgate & Company“. Nyní, o více než 200 let později, je tato původně malá firma firmou celosvětovou, která spojuje zákazníky po celém světě. Až v roce 1873 byla představena první aromatická zubní pasta, která se prodávala v zavařovacích sklenicích. O zhruba dvacet let později se v jejich produkci objevila i zubní pasta, jakou známe dnes, tedy v tubě.
Palmolive
Historie značky Palmolive se datuje až ke konci 19. století, kdy B. J. Johnson vytvořil první formuli k výrobě mýdla, jež obsahovala palmový a olivový olej. Mýdlo bylo tak úspěšné a populární, že se rozhodl podle něj pojmenovat i celou svou firmu. V roce 1928 došlo ke sloučení značek Palmolive a Colgate a od roku 1953 nese celá společnost nám dobře známé jméno „Colgate-Palmolive“.

První čisticí prostředky Ajax byly uvedeny na trh ve 40. letech 20. století. V roce 1996 představuje Colgate program Bright smiles, bright futures - program, kterého se účastní více než 80 zemí a jenž umožňuje dětem v nouzi starat se o svá ústa, snaží se o nastavení určitých hygienických návyků a zprostředkovává vzdělání dětí v problematice ústní péče.

V současné době zaměstnává Colgate-Palmolive celosvětově více než 38 000 zaměstnanců. S globálními značkami, které se prodávají ve více než 200 zemích světa - Colgate, Lady Speed Stick, Palmolive, Ajax, Softsoap a Hill Pet Nutrition, patří mezi jedny z nejznámějších značek pro domácnosti na světě.


Věděli jste, že?

Společnost Colgate-Palmolive byla jmenována časopisem Working Mother jednou ze "100 nejlepších společností pro pracující matky".
 
Zdroj foto: Colgate- Palmolive​

Ukázky nejznámějších produktů značky

Colgate Max White Expert White

Bělící pasta na zuby

Colgate Max White Expert White

Kartáček na zuby a bělící pero

Colgate Slim Soft Charcoal

Kartáček na zuby

Elmex Sensitive Professional

Pasta na citlivé zuby 

Palmolive Chocolate Passion

Sprchový krém

AJAX Active Force

Univerzální čistič

Přijďte si nakoupit do jedné z našich prodejen

Najít nejbližší prodejnu

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít