Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny
Akce Top značky Catrice

Catrice

Catrice

Elegantní a trendová

Historie německé kosmetiky CATRICE nemá hluboké kořeny. Za pouhých 12 let fungování se ale už stihla spolu se svou sestrou - kosmetikou essence - vyšvihnout a výrazně prosadit na evropském trhu dekorativní kosmetiky. Je to značka moderní a stejně jako essence si libuje ve sledování trendů a limitovaných kolekcích. Rozdíl je v tom, že se orientuje hlavně na ženy 25+.
 
Dáma, která za tímto úspěchem stojí, se jmenuje Christina Oster-Daum. Předtím pracovala v ohromné kosmetické společnosti Coty, kde se také potkala se svým spolupracovníkem Javierem Gonzalezem. Už v roce 2008 zamířila jejich kosmetika přes bránu New Yorku, kde vznikla dceřiná společnost, na americký trh. O pouhé další 4 roky později už ji najdeme v celé Evropě, Severní a Jižní Americe, Asii, na Středním východě i v Africe. V dnešní době má společnost 4 výkonné ředitele a více než 300 kmenových zaměstnanců.
 
Důležitou složkou ohromného úspěchu je dozajista její filosofie. Firma si totiž více zakládá na kvalitě a vývoji produktů než na reklamě a známých tvářích, které by značku zviditelňovaly v kampaních.

Značka CATRICE je moderní. Inspiruje se trendy z hlavních světových center módy, účastní se akcí jako třeba Fashion Week v Paříži nebo Berlínský módní salon. Kromě toho tyto akce také významně ovlivňuje, když spolu s hlavními vizážisty jednotlivých módních návrhářů pomáhá vymyslet modelkám vhodný make-up k prezentovaným kolekcím.

Také nabízí nejrůznější limitované edice. V tom si může podat ruku se svou sestrou essence. Cílí však na vyzrálejší skupinu žen, které už se nemohou spoléhat jen na přirozený mladistvý vzhled pleti a potřebují trochu sofistikovanější péči. To se odráží jednak na nepatrně vyšší cenové hladině produktů než u essence, soustředící se hlavně na mladé dívky, jednak v designu obalů. Jsou barevně umírněnější a reprezentují ženskou jemnost a krásu v celé své dospělosti.

CATRICE míří vysoko a ve vznešené společnosti se jí líbí. Najdeme ji například i na berlínské elegantní nákupní ulici Kurfürstendamm, prodávanou v regálech vedle tak exkluzivních značek, jako je Givenchy nebo Dior.

V nabídce CATRICE najdeme prakticky všechno, co pro denní líčení potřebujeme. Škála produktů je velmi bohatá. Je v ní vše, co by kompletní kosmetická taštička měla obsahovat. Kromě produktů klasických pro většinu značek, jako jsou rtěnky, řasenky, pudry a podobně, nabízí také umělé řasy, propracovanější dekorativní kosmetiku na obličej – podklady, make-upy, tvářenky, rozjasňovače, bronzery, nehtový systém nebo kosmetické nástroje.

Nabídku doplňují limitované edice, které se inspirují především světem módy.  Taková byla například edice DENIM DIVINE, která odrážela živoucí módní legendu, která navždy změnila způsob odívání po celém světě – džínovinu. CATRICE přišla s produkty, které dokonale doladí tento styl oblečení, jako byla tekutá oční linka v indigo barvě nebo pigmentovanější paletka očních stínů přecházející od přirozených tělových odstínů, přes meruňkovou až po tmavší odstíny, jako je hnědá a tmavě modrá.

Na novodobou uspěchanou společnost reagovala svým voláním po míru a harmonii limitovaná edice ZENZIBILITY, která vznikla i jako odkaz na odraz ZENU v módě v podobě origami. Nabídla stylové elegantní produkty v odstínech šedé, rosé a modré v podobě paletky očních stínů v kontrastu s výraznou červenou barvou rtěnky Geisha nebo černým tekutým perem na oči s extravagantním trojitým hrotem.

Rychlé okoukání trendů, následné zpracování a uvedení na trh je typické pro obě značky firmy Cosnova Beauty. CATRICE i essence se umí prvotřídně přizpůsobit tržní poptávce. Má to ale i svoji druhou stranu – podobně jako u essence - pokud vás nějaký produkt z limitované edice nadchne, raději si jich rovnou nakupte více. Trendy se totiž střídají neuvěřitelně rychle a v případě společnosti, která každý rok obnoví nebo nahradí až  50 % produktů, to platí ještě víc.

Zdroj foto: archiv značky

Přijďte si nakoupit do jedné z našich prodejen

Najít nejbližší prodejnu

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít