Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Astor

Astor

Je krásné být sama sebou!

Značka ASTOR vznikla v roce 1952, v období ekonomického boomu poválečné éry.  Rychle si vydobyla pověst jednoho z hlavních průkopníků reagujících na narůstající touhu žen po péči o krásu a sebevyjádření prostřednictvím módy. Už 60 let ASTOR vytváří vysoce kvalitní kosmetické produkty a pomáhá ženám vyjadřovat vlastní osobitý styl, probouzet a zdůrazňovat to nejkrásnější, co se v nich skrývá.

Přístupem značky je úsilí o blízké partnerství se zákaznicemi a důraz na to, aby se všechny produkty kromě prvotřídní kvality vyznačovaly také vysokou elegancí, moderností a sympatickou troufalostí a aby se snadno a příjemně používaly. 

ASTOR patří už po desetiletí k vůdčím značkám evropského kosmetického trhu, zaměřeným na inovativní a spolehlivé výrobky, a udává trend v úsilí mnoha generací žen o osobitou krásu. Odborníci na make-up, dermatologové a další profesionálové aplikují nejnovější inovace, technologie, receptury a exkluzivní přísady do stále nových produktů ASTOR. Výzkumné a vývojové týmy v Monaku a Morris Plains zajišťují, aby jednotlivé receptury byly vhodné pro každý typ pokožky a vyhovovaly specifickým potřebám žen v každém věku. ASTOR navíc neustále sleduje nová očekávání a nároky žen na kosmetické produkty. Tak jsou produkty této značky vždy moderní, vysoce účinné a splňují požadavky těch nejnáročnějších zákaznic.

Dekorativní kosmetika ASTOR pomáhá ženám odhalovat jejich přirozenou krásu, sledovat nejžhavější trendy v líčení a skrýt všechny případné drobné nedokonalosti pod dohledem módní expertky Heidi Klum. Od dlouhotrvajících make-upů, přes rtěnky v nejmódnějších odstínech až po oční linky, stíny a řasenky nejvyšší kvality, produkty ASTOR vám přinesou vždy to, co od nich očekáváte. ASTOR pomáhá každé ženě objevit vlastní osobitou krásu, a to zábavně, se stylem a přirozenou elegancí.

ASTOR. Je krásné být sama sebou! Zdroj foto: archiv značky

Ukázky nejznámějších produktů značky

Astor - Anti Shine Mattitude

Matující pudr

Astor - Big & Beautiful Boom

Řasenka

Astor - Lash Beautifier

Řasenka

Astor - Perfect Stay 24h

Make up

Astor - Seduction Code N3

Řasenka

Astor - Soft sensation

Rtěnka

Přijďte si nakoupit do jedné z našich prodejen

Najít nejbližší prodejnu

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít