Nakupujte dle kategorie

Inspirace

Novinky Naše značky Vlasy Obličej Tělo

Nákup

Eshop Akce Teta Klub Služby Prodejny

Flormar

Flormar

Flormar – nekonečná paleta barev

Profesionální značka dekorativní kosmetiky, jejíž kořeny sahají až do roku 1970, kdy byla založena v módní metropoli italském Milánu. Pro velký úspěch a vysokou kvalitu se Flormar stala globální značkou. V současné době jej můžete nalézt ve více než 104 zemích po celém světě.

Flormar se za desetiletí své existence stala pro ženy nepostradatelným pomocníkem a ročně vyprodukuje až 120 milionů kusů široké škály kosmetických přípravků. Flormar je tvůrčím světem a respektuje nejnovější módní trendy. Poskytuje široké spektrum barev a textur, které umožňuje ženám představit ve svém stylu originalitu vlastní krásy a to tím nejlepším způsobem. Pod značkou Flormar ženy nachází ty nejvzácnější barvy, které zvýrazní jejich krásu, umocní jejich osobitý styl a emoce. Uvede vás do velkého světa očních stínů, rtěnek, laků na nehty, spolehlivých make-upů a dalších produktů pro péči o pleť.

Společnost klade důraz na vysokou kvalitu v průběhu celého výrobního procesu a mnoho svých finančních prostředků investuje do vývoje. Produkty jsou obohaceny o přírodní extrakty, esenciální oleje, vitaminy a minerální látky, které napomáhají udržovat pleť přirozeně krásnou a zdravou.

Flormar

Zdroj foto: archiv značky

Ukázky nejznámějších produktů značky

Flormar - Full Color

Lak na nehty

Flormar - Full Color

Lak na nehty

Flormar - Full Color

Lak na nehty

Flormar - Glitter

Lak na nehty

Flormar - Jelly Look

Lak na nehty

Flormar - Jelly Look

Lak na nehty

Flormar - Matte

Lak na nehty

Flormar - Quick Dry

Lak na nehty

Přijďte si nakoupit do jedné z našich prodejen

Najít nejbližší prodejnu

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny 8:00 - 16:30

x
Vypočítej mi slevu
Získat za body
Zavřít